Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 hours ago, Laki21 said:

 

i očinji vid mi kaže npr da je poteđenje Bobija i Milutinova u reprezentaciji smešno jer potonji u istoj (reprezentacija NIJE klub) nije odigrao ništa što ga izdiže iznad nivoa golog proseka.

 

Ako ćemo tako, a šta je to ovaj prvi uradio značajno u reprezentativnom dresu? I to na većem uzorku utakmica na velikim takmičenjima. Ovo nije dobar argument za vođenje rasprave. Kao, nije ti bitno šta je Milutinov radio u kvalifikacijama, ali je zato bitan njegov učinak na prvenstvima, gdje je kao treća opcija imao minornu ulogu (i to samo na EP 2015, koliko se sjećam). Nemojmo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Niky Vestern said:

 

Ako ćemo tako, a šta je to ovaj prvi uradio značajno u reprezentativnom dresu? I to na većem uzorku utakmica na velikim takmičenjima. Ovo nije dobar argument za vođenje rasprave. Kao, nije ti bitno šta je Milutinov radio u kvalifikacijama, ali je zato bitan njegov učinak na prvenstvima, gdje je kao treća opcija imao minornu ulogu (i to samo na EP 2015, koliko se sjećam). Nemojmo.

 

Bobi je uz Bogdana bio ključni igrač koji nam je doneo finale na prošlom evropskom prvenstvu protiv Rusa.

Dovoljno?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se ako je neko ukačio isto ovo na Stranoj reprezentativnoj, pogrešna tema, omaklo se... 

 

Dakle, ovi kažu da smo Teodosića već otpisali, a ja ne nađoh ništa o tome bilo gde drugde. I dalje se čeka. 

 

I koje je generalno mišljenje ovde - ako postoji šansa da Teo bude spreman za po par minuta od 1/4 finala nadalje, ima li ga smisla voditi i koje su šanse da se to desi (ako se uzmu u obzir Sale i Virtus, pre svega, a onda sve ostalo...)?

Sportske.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dee jay said:

"1990. spada u:

a) osamdesete

b) devedesete"

Za mene npr 1988. spada u devedesete jer Burtonov Beetlejuice. A opet, 1990. mi spada pod osamdesete jer Burtonov Edward Skaroruki. Ta neka logika. Gorbacev mi isto spada pod devedesete jer je imao napredne stavove. Dobra ti logika Didzej. 😁😁

 

Inace, da nastavimo raspravu.

Bobi > Stimac > Raduljica.

 

Reci da je Raduljica bolji od Bobija ili cak da je bolji fit za ovaj tim je complete nonsense.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je mene obradovalo u ove dve tekme:

- znamo da igramo kad je tvrdo

- uspesno smo dobili tekme gde sutiramo 25% za 3 i gde sutiramo preko 40% za 3.

- Jokic... nepodnosljiva lakoca loptanja :Hail:

- Bogi. Posebno ovaj momenat, kad promasi 2 pa odmah potegne trojku. Nije rezonski ali to je taj PSDovski nejebavajuci majndset koji smo se svi nadali da ce pokazati jednog dana

- DMBO igra sa neverovatnom energijom i Salo to vidi & ceni

 

Mislim da je medalja vrlo realna (rekao bih i izvesna, ali covek nikad ne zna sta ce se sve desiti, pa da ne preterujem).

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Već je nekoliko ljudi pomenulo, Bogdan malo da iskulira sa intezitetom. 😁 Baš djeluje kao najspremniji igrač, nema štednje u odbrani, i onda pređu na drugu stranu, prvo se čupa sa Litvancima kroz blokove, ide pik/handoff sa Jokarom, i onda kreću da se nižu čuvari jedan za drugim, on skroz onako lagano ih lomi što driblingom što kondicijom, i tako 30ak minuta. (kuc kuc pu pu) Djeluje da je baš svoj na svome i da bi ovo prvenstvo moglo da bude njegovo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Beonegro said:

To sto je Raduljica bio kapiten na ovoj tekmi protiv Litvanije je vrlo pouzdana indikacija da ide na prvenstvo.

Ajmo jos jedan krug 😈

 

možda je to Sale hteo da mu se zahvali na dosad prikazanom i kapitenskom trakom da mu se zahvali na pruženome u reprezentativnom dresu i tako to, kako to ide kad se zaslužni šalju u pemziju... u preduzeću zlatan sat i plaketa, u reprezentaciji kapitenska traka.

ringišpil stopes here. majstoru žena ima hronične glavoboje, pa nije održavano kako valja i onda inspekcija zatvorila ringišpil jer je nebezbedan za mušterije :s_d:

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Marvin said:

- Bogi. Posebno ovaj momenat, kad promasi 2 pa odmah potegne trojku. Nije rezonski ali to je taj PSDovski nejebavajuci majndset koji smo se svi nadali da ce pokazati jednog dana

 

 

Ovaj momenat meni pokazuje koliko je on samo siguran u svoj sut. U nastavci snimka se vidi klimanje glavom, negodovanje, nije mu jasno kako je uopste promasio poludistancu. Neka sneaky prognoza, da ce Bogi biti najbolji trojkas turnira 😉

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Milisav said:

I koje je generalno mišljenje ovde - ako postoji šansa da Teo bude spreman za po par minuta od 1/4 finala nadalje, ima li ga smisla voditi i koje su šanse da se to desi (ako se uzmu u obzir Sale i Virtus, pre svega, a onda sve ostalo...)?

 

 

Ja mislim da se ne isplati vodutu zbog par minuta po tekmi. To je vreme koje neophodno da se bar malo udje u ritam, a benefita skoro i nema. Bez 10 minuta po tekmi mislim da se ne isplati. I to u situacijama ako nam bas zafali kreacije ili u slucaju da se ne daj boze povredi jedan od dva pleja. 

 

Ocigledno je da on ima preveliku zelju da igra na ovom SP, i da je u pitanju neki drugi igrac odluka o propustanju bi verovatno odavno bila ozvanicena. 

Link to comment
Share on other sites

Sale 1998. - Teo 2019

Znači ulazi u trećoj četvrtini tvrdog četvrtfinala sa Argentinom, daje dve bezobrazne trojke, podeli četiri asistencije, odlepi nas, izađe iz igre, sledeći put uđe u finalu u zadnjem minutu kad već budemo imali sigurnu prednost.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Valjda sam večiti romantik kad je reprezentacija u pitanju, al' meni nekako bez njega nije to to! I ono Bjeličino iz emisije Šarenca da bi voleo da zaigra ponovo sa Teom u reprezentaciji, i eventualna medalja bez njega... baš mi nekako tužno sve ovo. 😣

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...