Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Eto, na kraju se doznalo zasto je kalinic "otpao" sa prosirenog spiska kosarkaske reprezentacije srbije. Politika je upitanju i sveto srpsko kosovo. Bravo kalina, samo za Vojvodinu, imas moju punu podrsku.

Ima ona tema, palacani su zlo, sad svatam zasto je napisano "zlo"

Link to comment
Share on other sites

Zapravo je najlogicnije objasnjenje da Kalinica nema jer je Vucic odlucio da kosarkasku reprezentaciju Srbije iskoristi za "marketinsko i stratesko promovisanje drzave".

 

Inace, jedno 90% stvari koje su se na ovom i proslom forumu uzimale zdravo za gotovo i ocigledni potezi Vucica, su zapravo manje ocigledne od ove.

 

Ali ko bi izrazio sumnju u to, instant je proglasavan botom.

 

Tako da, jebi ga drugari, izgleda da ste slepi od tolike ljubavi. Zato ne bi bilo dobro dovoditi u pitanje motive drugih kada se sledeci put desi da zastupaju stavove koji su suprotni od onih koji su vama "ocigledna istina".

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi ipak Kalinić trebao malo da se primiri po pitanju aktivnosti na društvenim mrežama, makar dok se ova (žalosna) situacija ne stiša. Ne trebaju mu onakvi, ne previše pametni, tvitovi. Previše privlači pažnju na sebe, raznoraznog, patriJotskog taloga.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, drgnk said:

Mislim da bi ipak Kalinić trebao malo da se primiri po pitanju aktivnosti na društvenim mrežama, makar dok se ova (žalosna) situacija ne stiša. Ne trebaju mu onakvi, ne previše pametni, tvitovi. Previše privlači pažnju na sebe, raznoraznog, patriJotskog taloga.

Tacno. Najbolje da cuti i dribla. Divno.

 

Daje se legitimitet diktaturi i dovodi se u pitanje slobodno izrazavanje svojih stavova (jer je reprezentacija bitnija). 

Sto se mene tice, ukoliko je cena igranja da nabije glavu u pesak i cuti pred ociglednim, onda bolje da nikada ne zaigra za Srbiju vise. Gazenje po svojim stavovima zarad igranja za reprezentaciju nije i ne sme da bude nesto sto kosarkaska reprezentacija Srbije "promovise". 

Edited by ...
  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Inače, kada je Kalina pričao o Kosovu, tada su neki pričali kako ga Čićvu platio da širi taj vajb po Srbiji kako bismo lakše prihvatili razgraničenje. 

Takođe, Sale se rukovao s Anom nakon što ju je "iskulirao" na dodeli medalja, samo je prvo nije video.

Malo manje loženja na politiku.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ... said:

Tacno. Najbolje da cuti i dribla. Divno.

 

Daje se legitimitet diktaturi i dovodi se u pitanje slobodno izrazavanje svojih stavova (jer je reprezentacija bitnija). 

Sto se mene tice, ukoliko je cena igranja da nabije glavu u pesak i cuti pred ociglednim, onda bolje da nikada ne zaigra za Srbiju vise. Gazenje po svojim stavovima zarad igranja za reprezentaciju nije i ne sme da bude nesto sto kosarkaska reprezentacija Srbije "promovise". 

 

Ovo što si izneo u vezi razloga njegovog izostavljanja sa spiska je još u domenu spekulacija. A ako je "nezavisna Vojvodina" njegov stav (naravno, legitiman), onda ga je do sada gazio više puta od 2013. nastupajući za Srbiju. Naravno, da nije izostavljen sa spiska, onakve nemušte, ozlojeđene tvitove ne bismo ni čitali. Razlog zbog kojeg sam smatrao da treba sve da iskulira, jeste isti kao u Jokićevom i Đokovićevom slučaju, a to je da izbegne da ga svakakav ološ vuče po blatu. Živimo u eri tabloidnog linča.

Edited by drgnk
Link to comment
Share on other sites



Mislim da bi ipak Kalinić trebao malo da se primiri po pitanju aktivnosti na društvenim mrežama,..


Lep, topao i ljudski savet koji se može primeniti na svakoga ikad čiji je posao (ili još gore...) trpeo zbog drskosti da kaže / napiše nešto protivu diktatorskog režima.

Sent from my SM-N950F using...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da vidim reakciju pojedinih kada ne budu mogli da pobegnu od toga da podrzavanjem Djordjevica podrzavaju i Vucica.

 

Hipoteticki.

 

Jer to naravno nikako ne moze da bude slucaj.

 

 

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Koliko samo zamena teza, a on čovek u nešto eksplicitnijoj formi govorio o Kosovu, ono što predsednik države kadi iz dana u dan, ne silazeći sa režimskih medija. I to se ovde navodi kao primer borbe protiv diktatorskog režima. Ma dajte ljudi, budite ozbiljni. 🙄

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drgnk said:

A ako je "nezavisna Vojvodina" njegov stav (naravno, legitiman), onda ga je do sada gazio više puta od 2013.

To je zajebancija.

1 minute ago, drgnk said:

Razlog zbog kojeg sam smatrao da treba sve da iskulira, jeste isti kao u Jokićevom i Đokovićevom slučaju, da izbegne da ga svakakav ološ vuče po blatu. Živimo u eri tabloidnog linča.

Ovo znaci da svaka poznata licnost treba da cuti. Sto opet dovodi do onoga da se daje legitimitet diktaturi.

Nemoj da pricas protiv Vucica, razvlacice te Informer. 

To je posao Informera, a tvoj posao je da ili kazes sta mislis ili sedis i gledas kako ti svaka sansa za normalan zivot u Srbiji biva prekrizena kao Kalinicevo ucesce u reprezentaciji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drgnk said:

Koliko samo zamena teza, a on čovek u nešto eksplicitnijoj formi govorio o Kosovu, ono što predsednik države kadi iz dana u dan, ne silazeći sa režimskih medija. I to se ovde navodi kao primer borbe protiv diktatorskog režima. Ma dajte ljudi, budite ozbiljni. 🙄

Daklem, ukoliko mislis da je Kosovo izgubljena prica, ti automatski podrzavas predsednika? Nisam znao, hvala.

Samo me podseti, koji je bese ono njegov stav o... bilo cemu? Ne mogu da pohvatam jer ih ima vise komada na jednu temu.

 

Ps. Delio je Kalina stvari koje uopste nisu blagonaklone prema ovoj vlasti, da se blago izrazim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A Kalinićev posao je inače da bude opozicioni političar, da otvara oči ljudima i da bude kritičar režima (uz to izjava o Kosovu mu je na istoj liniji kao i državna politika po tom pitanju). Eto, pošto niko nikad u ovom društvu nije kritikovao istog zbog njegove politike, neka Kalina bude pionir, lučonoša slobode.

Edited by drgnk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...