Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, Kronostime said:

 

 

 

Ја сам тек јуче погледао репортажу Шаренца из Истанбула. Баш озбиљни испади Калинића. У теретани поготово па са турчином. Недостојно човјека а камоли једног репрезентативца Србије. Завршио је он са репрезентацијом дефинитивно.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Srbija said:

 

 

Ја сам тек јуче погледао репортажу Шаренца из Истанбула. Баш озбиљни испади Калинића. У теретани поготово па са турчином. Недостојно човјека а камоли једног репрезентативца Србије. Завршио је он са репрезентацијом дефинитивно.

 

 

Zašto? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Srbija said:

 

 

Ја сам тек јуче погледао репортажу Шаренца из Истанбула. Баш озбиљни испади Калинића. У теретани поготово па са турчином. Недостојно човјека а камоли једног репрезентативца Србије. Завршио је он са репрезентацијом дефинитивно.

 

 

 

Koji su to ozbiljni ispadi? Daj prepricaj nama koji nismo gledali.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Dijabola je lik kome je Kalinic odgovarao. Ovo nije tweet nego odgovor.

 

Sad sam video. Taj lik je zreo za hitnu hospitalizaciju. Patologija praćena mržnjom i bujicom psovki. 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Srbija said:

Ја сам тек јуче погледао репортажу Шаренца из Истанбула. Баш озбиљни испади Калинића. У теретани поготово па са турчином. Недостојно човјека а камоли једног репрезентативца Србије. Завршио је он са репрезентацијом дефинитивно.

 

Sta je Srbijo, ne mozes da imas Kalinica, pa si ljubomorna?

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Niko ne moze da mi kaze da kod najboljeg evro trenera u istoriji moze da igra neki nedisciplinovani lik. Jer ispade da je Kalina problematican...pa ako je tako,kako ga onda jedan Zeljko trpi godinama? Besni i ljubicasto-crveni Zeljko.

Volim ja Saleta mnogo,ali zestoko je zasrao sa ovim.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Niko ne moze da mi kaze da kod najboljeg evro trenera u istoriji moze da igra neki nedisciplinovani lik. Jer ispade da je Kalina problematican...pa ako je tako,kako ga onda jedan Zeljko trpi godinama? Besni i ljubicasto-crveni Zeljko.

Volim ja Saleta mnogo,ali zestoko je zasrao sa ovim.

 

možda je sale zasrao. možda je i kalina preterao negde i sa nekim saigračem. 

nije to više ni važno, što kaže arsenije, šteta je napravljena, makar za ovo takmičenje

 

bottom line, ne verujem da je ovo direktan sukob na relaciji đorđević-kalinić, jer bi tu sale već bacio jedan rant na konferenciji

ali taj deo sada samo pravi razliku u smislu dobili smo info-nismo dobili info.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ma oke..sve 5.
Jednostavno mi je palo na pamet to da Zoc,za koga svi znamo kakav je,zasigurno u svlacionici ne bi trpeo nekog partibrejkera.
 

 

apsolutno. leteo bi za 5min i to nekom grunfovom napravom umesto avionom.

opet, i kod saleta je tu od samog početka, tj bio je i kod dude na jednom takmičenju, daklem, nije to baš tako prosto

 

meni je trenutno svejedno, nemam šta da dodam ili oduzmem u odnosu na onaj arsenijev post

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, realno *w said:

 

9:30

10:30

13:30

14:30

 

Imaš ovde sve sa našim vremenom http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019

 

 

Mi na poslu našli jednu praznu zabačenu kancelariju, spreman računar i projektor.

 

nedavno sam se sa direktorom zapricao oko kosarke. kaze, dee jay, kad god je nasa utakmica, ne moras da dolazis na posao.

sad, da li mnogo ceni moju ljubav prema košarci, ili malo ceni moj doprinos u kancelariji... pitanje je

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 
nedavno sam se sa direktorom zapricao oko kosarke. kaze, dee jay, kad god je nasa utakmica, ne moras da dolazis na posao.
sad, da li mnogo ceni moju ljubav prema košarci, ili malo ceni moj doprinos u kancelariji... pitanje je
Ili hoće jedan private dj set...
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ma oke..sve 5.
Jednostavno mi je palo na pamet to da Zoc,za koga svi znamo kakav je,zasigurno u svlacionici ne bi trpeo nekog partibrejkera.
 


Beše li Žoc u prethodnim godinama slao Kalinu na ladjenje i to?

 

 

8 hours ago, fancy said:

🤢🤢🤢

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Niko ne moze da mi kaze da kod najboljeg evro trenera u istoriji moze da igra neki nedisciplinovani lik. Jer ispade da je Kalina problematican...pa ako je tako,kako ga onda jedan Zeljko trpi godinama? Besni i ljubicasto-crveni Zeljko.

Volim ja Saleta mnogo,ali zestoko je zasrao sa ovim.

 

 

zasrao == vratijo se Sale bez medalje sa SP2019

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Asterion said:

 

 

zasrao == vratijo se Sale bez medalje sa SP2019


neuspeh po meni  ispadanje pre polufinala

Minimum minumuma četvrto mesto, sve preko je da kažemo uspeh.  iznenadjenje bi bilo da se proslavimo u finalu, protiv USA nećemo sigurno, al ako ih neka Argentina izbaci pre finala 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...