Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 hours ago, Ridji said:

Dovoljno je sto je Djordjevic u ovom "objasnjenju" pomenuo da Kalinic nije zauvek precrtan i naveo rec ponasanje. Tako da je definitivno otpao zbog nekih svojih postupaka, da li prema saigracima iz reprezentacije, da li zbog twittera ili politike to su sad vec nagadjanja. 

Ono sto bode oci u ovom "objasnjenju"
 

 Kako znaju kad se Nedovic oglasava i pri tome iznosi da je saznao sa twittera?

 

@coachdjordjevic i @nedovic1624 prate jedan drugog na Tviteru. Ne može se isključiti mogućnost da ga je Sale obavestio preko privatne poruke. 😋

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Stondisha said:


Za početak, morao je odigrati nešto, da ne kažem pokazati voljni momenat.

To što je visok, po neki put pripali trojku iz ćoška i na forumima je proglašen za nekog uber talenta, a ima i veliku platu za svoje godine, ga ne čini članom idalnih 18 pa još gore i 12, nego ga čini taman za ovih početnih 46 sa sve Ilijom Djokovićem, Dobrićem i Stefanom Potom.

E a sad ti da poklopiš mene, izvadiš jedno 5 utakmica ove sezone ili prošle ili one tamo ili sve ukupno 5 utakmica kroz karijeru Boriše Simanića (koja je počela u sezoni 2015-2016), i kažeš mi: EVE TI NA VIDIŠ ŠTA SVE MOMAK MOŽE I ŠTA JE SVE URADIO!!!!

U svakom slučaju, ne bude li argumentovane rasprave, za ovo podmetanje da je klubašenje u pitanju ako se priča o Boriši ići će se u jedan niški klub gde su relativo skoro "proslavu" 30 godina karijere imali Hladno Pivo.

Neka, hvala.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ja bih bas voleo da odemo u taj off, da te razbijem u diskusiji, posto je ovo jedna od najvecih gluposti koje sam ovde procitao.

 

Ako mozes argumentovano samo, a ne klinackim fazonima. 

 

Muziku imam u malom prstu, tako da... 

Link to comment
Share on other sites

Dravota cenim kao brata rodjenog, ali ovde uskacem u veprov bandwagon. Domaci hip-hop je za decu od 12 do 16 i po godina. Treba da se slusaju stvari sa samog izvora, Rakim, Big Daddy Kane, NWA, sve sto je iz Ruthlessa i Death Rowa izaslo, Nas, DJ Quik, Wu-Tang...Ovi nasi su nekako fejk. Kao da npr. neki Kinez peva Sabana.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me

Ne bih isao toliko daleko, ali mi se fakat ne svidjaju.

Svakako nevezano za kavgu koju pokusavam da zapodenem.

 

@Duh koji lebdi

Kakav bandwagon, kad ni sam ne zna o cemu prica. Pusti ga da se otvori, pa onda uskaci.

Apropo domaceg hip hopa, Elemental, Sasja i Djecaci mogu na crtu svima od preko.

 

 

 

 

 

 

Edited by The Walking Dravot
Link to comment
Share on other sites

Ovo je Limp Bizkit za ubogu sirotinju. Limp Bizkit em je grozan bend, em su poslednji put bili relevantni pre 18 godina. Plus je ovaj Kiza iz Iskaza baš ono hodajući gnar. Doduše svakako bolje nego da sluša Mitra Mirića i Bubu Korelija al daleko je to od neke klase. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, The Walking Dravot said:

@Chaos Is Me

Ne bih isao toliko daleko, ali mi se fakat ne svidjaju.

Svakako nevezano za kavgu koju pokusavam da zapodenem.

 

@Duh koji lebdi

Kakav bandwagon, kad ni sam ne zna o cemu prica. Pusti ga da se otvori, pa onda uskaci.

Apropo domaceg hip hopa, Elemental, Sasja i Djecaci mogu na crtu svima od preko.

 

 

 

 

 

 

 

Ko je sasja?

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...