Jump to content
Vox92.net Forum
Mile1

Kosarkaska reprezentacija Srbije

Recommended Posts

Posted (edited)

A sto se razvoja situacije tice, meni je ova Saletova izjava najbolje moguce resenje u ovom trenutku. A i Kalina je izgleda resio da iskulira i ne komentarise, tako da verujem da je moguce da razrese nesuglasice za neko naredno okupljanje.

Edited by Stondisha
  • Like 1

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

OK, dobili smo "objašnjenje". I potvrdu da je Sale ipak razgovarao sa Kalinom pre objavljivanja spiska.

A potvrda je...?

Da nije mozda: "Sale Nacionale je rekao", a to se ne dovodi u pitanje?

Na pitanje novinara posle objavljivanja spiska, Kalinic je rekao "nemam komentar". To tako zvuci da su razgovarali pre spiska.

Mislim, nebitno je sad, ovo "objasnjenje" ce proci, ali ipak, ovo vise izgleda kao peglanje situacije, nego kao bilo kakva potvrda o drugarskom dogovoru.

3 minutes ago, slavisa said:

Ne pije mi vodu Saletovo obrazlozenje. Kako mu moze biti upitna forma kalinica, a recimo Macvana nije? U vezi ponasanja, prvo nek se zapita kako se on (sale) ponasa. I sta Macvan treba da daje izjave po portalima da li su se ranije vec desavale ovakve stvari. 

2 minutes ago, slavisa said:

Trolujem isto kao i ti sto trolujes. 😁 Koga jos interesuje pravopis 😜

Pisem svoje reakcije na vest o odstranjivanju Kalinica i Nedovica sa sireg spiska reprezentacije. kao sto svi pisete. Ne pije mi vodu Saletovo obrazlozenje. Kako mu moze biti upitna forma kalinica, a recimo Macvana nije? U vezi ponasanja, prvo nek se zapita kako se on (sale) ponasa. I sta Macvan treba da daje izjave po portalima da li su se ranije vec desavale ovakve stvari. 

Nisi ocigledno procitao pazljivo vest. Forma je navedena kao uslov za buduca okupljanja, uz ponasanje. A sada je Kalinic "Shvatio zasto ga nema". Znaci jasno je iz Saletovih reci da forma nema nikakve veze sa odstranjivanjem.

kalina se dokazao do sada, i nema sta vise da dokazuje. da sam na njegovom mestu bih snimio video u onom fazonu, i dok ga gladim rekao da se sale i svi ostali nose u ....😂

• Haha 1

Posted (edited)
2 minutes ago, vladaboss90 said:

Nisi ocigledno procitao pazljivo vest. Forma je navedena kao uslov za buduca okupljanja, uz ponasanje. A sada je Kalinic "Shvatio zasto ga nema". Znaci jasno je iz Saletovih reci da forma nema nikakve veze sa odstranjivanjem.

Znaci da sad nije u formi i da se ne ponasa lepo, ako ponovo bude u formi i bude se lepo ponasao bit ce ponovo na spisku. To znaci saletovo obrazlozenje.

Edited by slavisa

Ima isti vrhunac kao i Teo, Bjeli, Bogdanovic ( kojeg uvek mesam sa Bojanom ( nikad ne znam kako se koji zove ) koliko je bitan), Raduljica, sva srebra. Nema vise da se dokazuje, kad ionako necemo osvoji zlato 😂

Slavisa, nije klip razlog zbog kojeg je Kalina odstranjen. Da jeste, ne bi ga bilo ni na sirem spisku, po toaletoidima vidim da je klip objavljen 30. aprila, a onaj prvi, najsiri spisak reprezentacije, je objavljen 7. juna.

Posted (edited)

@Beonegro Mozda nije razlog iz vaseg ugla gledanja, mozda je klip razlog za ostale saigrace, da vide kalinica kao problematicnog.Bitno je da je igrao u "prozorima" kad drugi nisu mogli. 

Edited by slavisa

6 minutes ago, Beonegro said:

Slavisa, nije klip razlog zbog kojeg je Kalina odstranjen. Da jeste, ne bi ga bilo ni na sirem spisku, po toaletoidima vidim da je klip objavljen 30. aprila, a onaj prvi, najsiri spisak reprezentacije, je objavljen 7. juna.

Зна лик из прве руке јбг. 🤥

7 minutes ago, pepe sancez said:

Slavisi se jutros dig'o ...... 'ljeb pa senluci po reprezentaciji :lol_2:

Baget, Pepe - baget.

1 hour ago, AgroUrban said:

Ako je ovo poteklo od igrača, onda je sigurno morala da postoji grupa njih. Mislim da da bi Saletou napušio i Jokića da mu on kaže: Slušaj bato, ja ne idem ako pozoveš tog i tog tipa, pa ti biraj. Možemo sad da nagađamo 300 varijanti ko je učestvovao i koji su razlozi...

Jokića bi možda i napušio, ali ne bi Bogdana i Tea.

39 minutes ago, pepe sancez said:

Mnogo manje nego drugi.

Koji drugi?

Valjda se i ostali igraci ponasaju lepo, posto vec odlucuju ko ide a ko ne. (

1 minute ago, pepe sancez said:

Mozda ja 😞

Pa ja ne znam, zato sam i pitao.

Dovoljno je sto je Djordjevic u ovom "objasnjenju" pomenuo da Kalinic nije zauvek precrtan i naveo rec ponasanje. Tako da je definitivno otpao zbog nekih svojih postupaka, da li prema saigracima iz reprezentacije, da li zbog twittera ili politike to su sad vec nagadjanja. 

Ono sto bode oci u ovom "objasnjenju"

Svi igrači znaju zašto ih nema, ali dozvolite da to ostane između nas..

Kako znaju kad se Nedovic oglasava i pri tome iznosi da je saznao sa twittera?

• Like 2

Sto se Nedovica tice, on mi je na terenu ono sto mi je muva zunzara u dnevnoj sobi.

Leti brzo okolo naokolo, smeta i nervira me.

To je moje licno zapazanje, sigurno mnogi ne dele to misljenje.

Za Kalinica je, gledano cisto igracki, steta kako god okrenes...

• Like 1