Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Znas zasto je nemoguce? Zato sto taj koji bi tako nesto trazio bi bio prvi na izlaznim vratima. Svi oni to znaju zato ne verujem ni da pomisljanje na takvu ideju. Moguce da je bilo razmirica, u to mogu da poverujem, ali isto tako i da je u tom slucaju odluka selektora kako to da ishendluje, a ne neko od igraca da mu to trazi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 34Barkley said:

ostaje pitanje šta je bilo sa Nedovićem.

Meni je to ipak jasnija situacija - Djordjevic se odlucio za Gudurica, koji djeluje kao najbolji suter sa pravom igranja za reprezentaciju Srbije i mozda u nekim varijantama moze i na 3, dok je Nedovic opcija za 2 i mozda 1, pozicije gdje smo vec napakovani i gdje za njega ne bi bilo prostora vise od nekoliko minuta po tekmi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zanimljiv komentar imao je i oko ostanka na spisku trojice igrača koji zbog povrede prošle sezone praktično nisu igrala: Milana Mačvana, Ognjena Kuzmića i Dejana Todorovića. Nije samo da će u reprezentaciji raditi na formi pred povratak na teren na klupskom nivou, već je i dugoročna strategija selektora...
Razmišljali smo i o igračima koji će moći da se odazovu za prozore kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Najvažnije je sada Svetsko prvenstvo, ali važno je i ono što će doći posle toga. Sve radimo planski“, kaže Đorđević

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, kosarkaska reprezentacija jeste jedna od retkih lepih stvari u ovoj zemlji. 

 

Ali ne treba da se preteruje u procenjivanju ko je kakav covek ili intelekt ili da se prave poredjenja sa fudbalerima. 

 

Jeste, super jer je otpao Nedovic posto slusa Jalu brata. Ili Kalina koji drka nekom liku. Smesne price. A svi ostali se kulturno uzdizu, slusaju Vangelisa i citaju ruske klasike. Ajde. 

 

Licno me zabole za skandale, dokle god oni nisu na nekom nivou da ugrozavaju druge ili krse zakon, tipa da igrac vozi pijan ili se tuce po splavovima... 

 

Ovako mi je smesno, posebno jer se isticu Teo i Bogdan kao neki koji neutralisu ove nepodobne. 

 

Isti taj Bogdan koji je imao raznorazne cudne izjave i isti taj Teo koji je prcao Cecinu cerku od 18 leta i odlucio da ne igra do prvenstva jer mu se moze. 

 

Nebitne stvari, uopste ne zelim da ih rangiram, samo da naglasim kako su nebitne za kosarku. 

Edited by vepar
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mmajstor said:

Znas zasto je nemoguce? Zato sto taj koji bi tako nesto trazio bi bio prvi na izlaznim vratima. Svi oni to znaju zato ne verujem ni da pomisljanje na takvu ideju. Moguce da je bilo razmirica, u to mogu da poverujem, ali isto tako i da je u tom slucaju odluka selektora kako to da ishendluje, a ne neko od igraca da mu to trazi. 

Čitaj polako - ako par igrača iznese problem u ime svih ili većine, onda teško da bi bilo koji selektor šutnuo sve njih. Ne kažem da se to sad desilo ali nema potrebe da praviš svece od naših reprezentativaca. Uostalom, Stonisha je lepo objasnio šta se sve dešava u grupama.

 

@Beonegro, verovatno to jeste razlog, slažem se, s tim da bi mi to bilo ok da je u pitanju neki 15. avgust. Ovako je rizičan potez ali ima logike ako neće da ga cima celo leto a da bude rezerva rezerve.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 34Barkley said:

Čitaj polako - ako par igrača iznese problem u ime svih ili većine, onda teško da bi bilo koji selektor šutnuo sve njih. Ne kažem da se to sad desilo ali nema potrebe da praviš svece od naših reprezentativaca. 

 

2005 su iznosili stvari selektoru koji nije odlucio da eliminise nijednog od njih, vec je pokusao da pomiri razmirice, koje su se ispostavile kao nepomirljive. Jedno je kada neki igrac iznosi probleme, a drugo je kada trazi da neki drugi igrac bude iskljucen. Ja iskreno verujem da nijedan nas reprezentativac nije toliko bezobrazan pa da trazi ovo drugo. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Arso, sve si omasio, sem ovog poslednjeg.

Bas je tako Sale rekao Kalini - Dokurca selfi moze, skurcem jok. Vezbaj do sledeceg okupljanja.

 

 

Nema drkanja sa selektorom.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Srbija said:

Како ви спинујете то је страшно. Шта Сале мисли о власти показао је на снимку доле. Подршка Салету! Калина није заслужио да иде на СП ове године и тачка.

 

 

 Sve vise mi se cini da je i kalina odstranjen zbog onog videa, a ne zbog drugih stvari. I opet kzem, to jest pisem, da su to privatne stvari i ne bi trebalo da se uzimaju u obzir kod profesionalnih rezultata.

Edited by Stondisha
potdmetanje homofobije
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam gledao. 

Ali i da jesam to sto mi radimo ( ja gledam on radi ), je nebitno jer se nije desilo na kosarkaskoj utakmici, ili u svlacionici, .. vec se desilo u nase slobodno vreme, kad mozemo da radimo sta hocemo. Privatno je jer to samo treba da se tice mene i njega. ne i ostalih.

Link to comment
Share on other sites

 

A sto se razvoja situacije tice, meni je ova Saletova izjava najbolje moguce resenje u ovom trenutku. A i Kalina je izgleda resio da iskulira i ne komentarise, tako da verujem da je moguce da razrese nesuglasice za neko naredno okupljanje.

Edited by Stondisha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

OK, dobili smo "objašnjenje". I potvrdu da je Sale ipak razgovarao sa Kalinom pre objavljivanja spiska.

 

 

A potvrda je...?

Da nije mozda: "Sale Nacionale je rekao", a to se ne dovodi u pitanje?

Na pitanje novinara posle objavljivanja spiska, Kalinic je rekao "nemam komentar". To tako zvuci da su razgovarali pre spiska.

 

Mislim, nebitno je sad, ovo "objasnjenje" ce proci, ali ipak, ovo vise izgleda kao peglanje situacije, nego kao bilo kakva potvrda o drugarskom dogovoru.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...