Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

^ A jbg Laki ne znamo mi to ni nakon izjave..
Da l' je onanija, tviter ili je kancer za atmosferu, ili se posibao sa nekim - ne znamo.

Hteli smo da izadje i kaze, on izasao i rekao. Sve 5. Pa se gledamo posle prvenstva. makar ja tako razmisljam
 

Edited by Squabbit
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Iskreno, ne 🙂 

Zeleo sam neke primere gde ne bi bio prefiks "u dogovoru sa..." vec ovako kako je sad uradjeno.

Pitao si za situacije da bolji igrač bude olađen na početku priprema da se ne bi cimao celo leto a već se zna da ga neće voditi. Naveo sam ti primere a ti sad tražiš nešto drugo.

 

Složili smo se skoro svi da ovo nije način da se pravi skraćenje spiska (pa čak i da je ovo iznad razlog) i tu nemam šta da dodam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

Al' ga je objasnio Sale, jebao mu kevu...

 

hej hej hej

 

nemoj tako, selektor ne mora da objasnjava, on odgovara za rezultate i podnece ostavku ako dozivimo neuspeh zbog ovoga.

 

HAHAHAHAHAH

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, threepwood said:

Al' ga je objasnio Sale, jebao mu kevu...

Verujem da je Kalinić baš pozitivno reagovao. U fazonu "Ma skroz je u redu da ne idem posle najbolje sezone u karijeri, vidimo se na OI", važi. 

Link to comment
Share on other sites

Da se ovako nesto nije desilo, zabrinuo bih se, pre svakog velikog takmicenja gde je Srbija pokidala su ljudi srali po Saletu, pa mora i ova godine da se ispostuje. 
I McLeod talija je tu, sve je spremno za jos jedno fantasticno takmicenje nase reprezentacije :smiley58:

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, 34Barkley said:

Pitao si za situacije da bolji igrač bude olađen na početku priprema da se ne bi cimao celo leto a već se zna da ga neće voditi. Naveo sam ti primere a ti sad tražiš nešto drugo.

 

Pa ono, mogao si staviti i primer Bobija pred Olimpijadu, jer i to ulazi u filter: kvalitetom zasluzuje, a ne bi ga vodio. Milutinov nema dodira sa ovom situacijom ni blizu
 

Quote

"Nije u pitanju precrtavanje sa spiska zbog kvaliteta, već je još ranije dogovoreno da ovaj nekadašnji juniorski dvojac Hemofarma, koji još uvek nije u statusu standardnih reprezentativaca, leto iskoristi za treninge u San Antoniju koji na njih polaže pravo", objavio je Žurnal.
 

Za Macvana se ne secam, niti mogu da nadjem na netu.

 

A sigurno nisam trazio da se nabroje neki primeri kao da sam dosao na salter: on odgovori, ja kazem ok i to je to, vec da nastavim diskusiju posle toga. Poenta je i bila da bih pokazao kako to nema veze sa Kalinicem i Nedovicem, a ne da bi se stavila dva imena i reklo: eto vidis, bilo je primera. 

Link to comment
Share on other sites

Raduljica naravno 

 

P.S. Kalinic je ocigledno nesto uradio u prethodnih mesec dana sto narusava atmosferu u timu. Nema veze ovo za Kosovom i snimkom, da je tako, ne bi bio inicijalno pozvan.

Edited by wrach
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, drgnk said:

Todoroviću i Mačvanu odgovara situacija da se sa reprezentacijom pripremaju za narednu sezonu u svojim klubovima s obzirom da su izašli iz teških povreda. Ovaj Todorović možda odigra i neku od pripremnih utakmica pošto je zaigrao za Mursiju pri kraju sezone. Iz pomenutog razloga, mislim da ni jednom od njih ne smeta situacija izvesnog izostavljanja iz 12 na kraju pripremnog perioda.

Nemoj molim te tu tezu samo treniraju dok ne nadju angazman... jos prezivljavam nocne more posle iskustva sa veprom.

Link to comment
Share on other sites

Falice Kalina, narocito u eliminacijama, ali koga hebe nema bez njega se moze i mora.

Nadam se da ce nastaviti sledece godine sa dobrim partijama u klubu i da ce korigovati ponasanje tj svesti sabanluk na minimum pa da ga gledamo u Tokiju.

Inace, Bobi pre Radulje, ako se uopste bude biralo izmedju njih dvojice.  Za tih hipotetickih 5 minuta moze da napravi vise stete protivniku, a ako Radulja ode nece to biti biti 5 vec 25 minuta :classic_biggrin:

 

Zelja neka:

 

1.  Vasa, Jovic

1/2. Teo

2.  BB, Gudura

3.  Lucic

4. Bjelica

5/4. Jokic

5. Milutinov, Bobi, Radulja

 

Bogdan i Gudura mogu da krpe po potrebi i nisko krilo. Luca u nekim varijantama moze i na 4, kao i Jokic, a mozda moze i Bjelica na 3 :classic_biggrin:

Pokriveni smo na svim pozicijama te sam se zato i odlucio za 6+6 umesto 7+5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fora u celoj prici jeste sto je tek 3.Jul. Do prvenstva ima skoro dva meseca i postoji mogucnost povreda. Onda npr ako se povredi neki bek, krilo, sta ce onda. Teo nije poceo pripreme,Jovic ima problema sa povredama i sve to moze biti poprilican problem ako se ne daj Boze desi. Dosta igraca ima tu koji su sa problemima sa povredama tokom ove ili zadnjih sezona. Zato se i rade pripreme i ceka se daleko da bi se spisak sveo na 12 igraca.

 

Ako se Lucic povredi,zvace Todorovica? Meni ovo nikako nije u redu. Ta prica, zna se ko je u 12 dva meseca pre i nece da ih cima preko leta,  ne pije nikako vodu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Dropkick Murphys said:

Pa ono, mogao si staviti i primer Bobija pred Olimpijadu, jer i to ulazi u filter: kvalitetom zasluzuje, a ne bi ga vodio. Milutinov nema dodira sa ovom situacijom ni blizu
 

Za Macvana se ne secam, niti mogu da nadjem na netu.

 

A sigurno nisam trazio da se nabroje neki primeri kao da sam dosao na salter: on odgovori, ja kazem ok i to je to, vec da nastavim diskusiju posle toga. Poenta je i bila da bih pokazao kako to nema veze sa Kalinicem i Nedovicem, a ne da bi se stavila dva imena i reklo: eto vidis, bilo je primera. 

Koliko je moglo da bude primera u ovih nekoliko godina?

 

Ne poredim situacije po načinu na koji se odrekao igrača niti po razlozima za to, nego samo dajem primere za to što si pitao.

 

Za Mačvana je pričao, mislim u intervjuu za Nedeljnik, da ga je pozvao, rekao mu da ga neće voditi, da u budućnosti računa na njega i onda su dva sata pričali o idejama, planovima, koncepcijama i slično.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...