Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

32 minutes ago, Beonegro said:

Da li bi neko bio ljubazan da ostavi link za statistiku od sinoć, ne mogu da nađem na netu?

 

Ima ovde za silu (nije bas onako kompletna i još je litvanski jezik).

 

Inače preko donjeg sajta sam stigo do tih stats-a (klikne se na crvene brojeve).

 

 

 

Edited by Asterion
Link to comment
Share on other sites

Po meni Nedovic bi se odlicno uklopio u stilu igre Nikola Jokica, znamo kako Jokara igra u Denveru sa njegovom pas igrom, to smo i veceras videli u nekoliko navrata gde je odigrao sa Bogdanom , ali ni je zavrsilo kako treba, sa Nedovicem ta igra bi izgleda mnogo bolja, Nemanja je dosta brz i fizicki spreman igrac, tako da nedostatak Teodosica, moze da se neutralise sa dodatnim pozivom za Nemanju, koji verujem da ce imati dovoljno vremena da se uigra sa ovom ekipom a i uglavnom poznaje ove momke jako dobro, tako da ne bi bilo problema sto se toga tice. Ali opet to ostaje na selektoru, znam da su on i Nedovic vec imali nekih problema i nesuglasnica u reprezentacij...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Strasno je koliko ti nemas osecaja za funkciju moderatora.

Ni na temama koje moderises, ni okolo.

Ne vidim sta te sprecava da postavis na gornjim spratovima zahtev za moje "razresenje".

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ti bi, kao moderator, trebalo da se suzdrzis od ovakvih komentara.

Ova ce se tema daviti u govnima za vreme SP,  a moderacija nece moci to da ocisti zato sto i sama ucestvuje.

 

I on je mod... pored Mclouda i Sky-a koji ucestvuju na temi? 🙂

 

Trebalo bi definitivno srediti ovu temu, geometrijskom progresijom se srozava. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RedThunder said:

Meni se ovo Đorđevićevo upiranje prstom u Bobija baš ne sviđa i čini mi se da pravi poligon da vodi onog rekreativca na SP.

 

Rekreativac a...  koliku minutazu je imao profesionalac Bobi u protekloj i pretprosloj sezoni? Moze i van garbage time-a. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi imamo 5 bekova bez Tea, kakvi vas Nedovići spopali?  Naravno, tu računam i Gudru i Gagija.  Ovo samo može da digne šanse Simonu, jer je upotrebljiv i na 3 i na 4. 

Što kaže Beo, lepo jedan razgovor 1-1 sa Vasilijem i vozi 

Link to comment
Share on other sites

Juce smo ocigledno testirali ideju o dva centra i Litvanci su nam se usrali u zivot. Nijedna kombinacija nije bila dobra, Jokic na 4 takodje losa ideja, mada moooooozda ako uspe da se utegne malo do prvenstva, jer je stvarno neverovatno na sta lici, bi i mogao bar u nekim specijalima da odigra na tom mestu.

 

Milutinov kao defanzivni osigurac je sinoc imao vise problema od Jokica u odbrani. Dozvolio je cak i ofanzivne skokove, nije jednom uspeo da odbrani Valancijunasa. Bobija su sirili ali je bio agilan, izlazio i na tri, i u tom periodu su Litvanci promasili najvise trojki.

 

Mislim da je stvarno blago receno gnusno da posle ovakve predstave Djordjevic kaze imali smo problema u odbrani, gde je Marjanovic najgori. Gde nam je litvanski drugi centar pospremio sve sto je imao u napadu, plus se nalupao dandara na drugoj strani, da ne pricamo o Valancijunasu koji sreca pa mu sudise dve licne koje veze nisu imale sa zivotom, pa je manje igrao.

 

Raduljica je za slicnu minutazu inace bas sjajno obavio posao defanzivno. I da se prihvati to da je Bobi rupa u odbrani, on je rupa u odnosu na recimo Gobera, svakako nije u odnosu na Raduljicu i Jokica, za Milutinova se prica da je dobar u odbrani, ali to nikako u bitnoj utakmici da vidimo.

 

Smesno je, jadno i bedno da proziva Marjanovica za nesto sto niko nije obavio kako treba u prosloj utakmici.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

 

Rekreativac a...  koliku minutazu je imao profesionalac Bobi u protekloj i pretprosloj sezoni? Moze i van garbage time-a. 🙂

 

Vecu nego taj s tvog avatara kad je probao da ode u NBA pa brze bolje pozurio nazad.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim sta te sprecava da postavis na gornjim spratovima zahtev za moje "razresenje".

Dajte ljudi, Hilandar gori a vi pričate o razrešenjima [emoji848]

Sad nam treba sloga, a Sale da se isprsi i pokaže da je šmeker i...alo Nedara, kako je, jel se igra basket, šta radiš krajem avgusta, početkom septembra..? Može kafa?

Sent from my SM-N950F using...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...