Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

E, baš jbg! 😭

 

Najviše me plaši da se ne ponovi ona situacija sa Eurobasketa iz 2017-te kad je Bogdan bio preopterećen. 
Ko bi sem njega mogao da povuče spolja kad Gudurić ni tada, a ni sinoć nije pokazao apsolutno ništa?!? 

 

Link to comment
Share on other sites

Covek je batalio veci deo sezone da bi se pripremio za SP i onda se ovo desi. Nemoguce da nije imao silne fizikalne tretmane jos u nba, da nije imao neadekvatnu obucu, i da je neadekvatno trenirao pa verujem da plantarni fascitis mu dolazi iz glave tj da je postao autoimun. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne treba voditi potpuno nespremnog igrača na prvenstvo, ako Teo za nedjelju dana ne može da počne da trenira sa ekipom, ne treba da bude u sastavu, treba gurnuti Micića i Jovića i treba da im bude jasno da su oni gazde ekipe, pogotovo Micić. Ja lično mislim i da Đorđević treba da pojede govno i naknadno pozove Nedovića. SF scenario - da nagovori Pefija da se reaktivira.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Covek je batalio veci deo sezone da bi se pripremio za SP i onda se ovo desi. Nemoguce da nije imao silne fizikalne tretmane jos u nba, da nije imao neadekvatnu obucu, i da je neadekvatno trenirao pa verujem da plantarni fascitis mu dolazi iz glave tj da je postao autoimun. 

Očigledno je da sve napisano nema blage veze sa mozgom, jer da se "pripremio" ne bi se desila obnova povrede. Kad sam ja pisao o "Teu u ovakvom stanju" onda su me napadali čuvari vatre reprezentacije. Kako sad stvari stoje, i poznajući njegove radne i ostale navike, Teov zenit je prošao i do kraja karijere će otaljavati utakmice, mark my words. Šteta, jer je reč o briljantnom igraču, koji je sasvim izvesno izgubio motiv da igra takmičarsku košarku, druge stvari su mu sad prioritet (porodica, što je potpuno razumljivo).

Što se reprezentacije tiče, Vasa dobija zasluženu ulogu prvog pleja uz Jovića na backup-u.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites





...mislim i da Đorđević treba da pojede govno i... da nagovori Pefija da se reaktivira.

...Sramotna situacija sinoć, Pefiju posle 10 godina igranja za reprezentaciju nije dozvoljeno da udje u VIP.


Možda ipak da proba sa Nedovićem :ajme:

Sent from my SM-N950F using...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

samo da Sale objasni Miciću da je položio vozački i da preuzima volan na svetskom sa eto dvajspet godina...

...i da želi da vidi Ludog Vasu na terenu, jer gde god da pošalje loptu pa izmislićemo koš.

 

kažem jer Vasilije je najverovatnije i dalje u šoku još od izlaska Teodosića.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

samo da Sale objasni Miciću da je položio vozački i da preuzima volan na svetskom sa eto dvajspet godina...
...i da želi da vidi Ludog Vasu na terenu, jer gde god da pošalje loptu pa izmislićemo koš.
 
kažem jer Vasilije je najverovatnije i dalje u šoku još od izlaska Teodosića.
Neka pita Atamana kako se to radi.
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

Vasa moze da odigra dobro do polufinala... kad krenu ozbiljne utakmice tad krece blokada. 

 

Teovu asistenciju i lakocu igranja nista ne moze da zameni. Trebalo bi sada da se preorjentisemo vise na Jokicevu kreaciju. 

Baš, i ta blokada ga usrala na F4 :ajme: Šta se sve ovde može pročitati. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borko said:

Salo:

 

"Odbrana nam nije dobra bez pokretljive petice u odbrani, gde najviše problema ima Boban Marjanovic."

 

A sinoc bio najbolji u odbrani. Milutinov nije mogao defanzivni skok da uzme, Raduljica za 5 minuta pokazao kakav je rekreativac.

 

Ali dobro, proci ce i njegovo. Steta je samo sto je ova odlicna generacija nece videti zlato zbog njega.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Ti bi, kao moderator, trebalo da se suzdrzis od ovakvih komentara.

Ova ce se tema daviti u govnima za vreme SP,  a moderacija nece moci to da ocisti zato sto i sama ucestvuje.

Od cega da se suzdrzim? Raduljica nije Djordjevicev favorit?

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...