Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

:classic_unsure:

 

Quote

Đorđević u Leposaviću: PEŠKE ću vam DONETI PEHAR!

Čelnici KSS prisustvovali su otvaranju tradicionalnog turnira u malom fudbalu u Leposaviću, a Aleksandar Đorđević je obećao da će, ukoliko osvoje pehar, reprezentativci Srbije u to ime doneti peške medalju od Jarinja do Leposavića.

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Azazelkg said:

Šta se konkretno u ovome zamera (čak i da se shvati ozbiljno)? To što će medalju nositi pešice ili što će je nositi u Leposavić? Ili...obe te stvari?

 

generalno mi je malo nes(p)retna priča o nošenju medalje i taj nasilni patriotizam...ali verovatno je samo do mene, jbg.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
generalno mi je malo nes(p)retna priča o nošenju medalje i taj nasilni patriotizam...ali verovatno je samo do mene, jbg.
Nije do tebe, vidiš da su do juče politički korektni ljudi postali nadnacionalno osvešćeni čim im je SĐ rekao da je to u redu.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Azazelkg said:

Šta se konkretno u ovome zamera (čak i da se shvati ozbiljno)? To što će medalju nositi pešice ili što će je nositi u Leposavić? Ili...obe te stvari?

 

Smara vise uplitanje reprezentacije u ovakve stvari. Niti je reprezentativcima mesto na okupljanjima "heroja" sa Kosara, niti im je namena da nose medalju peske u Leposavic. Poceo je Sale da preteruje sa tim. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...