Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Prestanite da vredjate Kalinu. Ako momak razmislja malo drugacije, ne znaci da je debil i da se gnusa ovakvih stvari. Momak je patriota, to sto razmislja glavom, ne znaci da se gnusa ljudi kao sto heroji sa Kosara ili odavanja pocasti istima. Naprotiv.
 
Da ne pricam o tome da onda Sale i svi reprezentativci kao ispadaju nekakvi sovinisticki, ratom opsednuti kreteni..
Pravo da ti kažem, sada mi je drago što Kalina ne učestvuje u ovom cirkusu. On je sam dokazao svoj patriotizam nebrojeno puta, nije mu potrebno da ga vode negde gde se sigurno ne bi pojavio u tom društvu.
I njemu je sigurno drago što je sačuvao svoj integritet.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ... said:

Samo da dodam da su ti dogadjaji odmah zloupotrebljeni da bi ista ta dva govnara produzila tadasnju vladavinu. 

 

Impresivno. Najbolje da nam fali malo da se puca. Nije odavno.

Nauci da citas.

Ja tebi zelim, od sveg srca, da "pucas u odgovarajucu metu" i da dostignes Reprezentativnu kvotu,:s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dekkard said:

Pravo da ti kažem, sada mi je drago što Kalina ne učestvuje u ovom cirkusu. On je sam dokazao svoj patriotizam nebrojeno puta, nije mu potrebno da ga vode negde gde se sigurno ne bi pojavio u tom društvu.
I njemu je sigurno drago što je sačuvao svoj integritet.

Sacuvao je i Sale.:default_coffee:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dekkard said:

Pravo da ti kažem, sada mi je drago što Kalina ne učestvuje u ovom cirkusu. On je sam dokazao svoj patriotizam nebrojeno puta, nije mu potrebno da ga vode negde gde se sigurno ne bi pojavio u tom društvu.
I njemu je sigurno drago što je sačuvao svoj integritet.

Kalina bi se tamo pojavio i opet kazem, vi najveci njegovi branitelji ga najvise vredjate jer projektujete svoje bolesne stavove kroz njega.

 

Kalina je samo covek koji razmislja, ima svoje stavove i ne boji se da prica o njima. Ja kod Kaline nigde nisam video elemente autosovinizma ili neceg slicnog.

 

Da ne repliciram svima jer apsolutno nemam nameru da idem u dalju diskusiju, iznecu samo svoje misljenje, bas kao Kalina. Ja sam procitao ovu vest i pomislio, ok, lepo, bravo i nastavio dalje. Vama koji odmah u svemu ovome odmah vidite ,,slucaj Kalinic'', SNS, Vucica, Vulina, Milosevica...nista sto bih ja napisao ne bi pomoglo, morate sami sa sobom da vidite gde je tu problem sa vama i kako da to resite.

 

Puno srece!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dekkard said:

Možda bi, a možda i ne bi, nije se smelo da se rizikuje jer je tempirana bomba i nikad ništa ne oćuti. Zato je i odstranjen, da bi se ovakvi i slični performansi odvijali nesmetano.


Ovo je u rangu one priče da su nam sredili da Mara Šera osvoji Evroviziju kao kompenzacija za gubitak Kosova. Odstranjen repstativac jer je bio potencijalni rizik na performansu tokom priprema, ho jebote.

  • Like 4
  • Thanks 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, dekkard said:

Bio sam u toj situaciji - bio sam u Slavoniji 7 meseci kada je počeo rat, išao na mnoge intervencije, hvala Bogu, s obzirom na rod (sanitet) pomagao sam i jednoj i drugoj strani i na to sam ponosan. Ipak, bio sam nekoliko puta u opasnosti da izgubim život, jer su se kod nas retko poštovala sva vojna pravila koja uključuju da se ne puca na osobu obeleženu crvenim krstom.
Ali, kao što prethodno rekoh - ne poznaješ me i sva je prilika da će tako i ostati. A sad nastavi.

Sanitetlija?

Nisi bio nikad u radiorelejnoj medjustanici gde te bace na brdo iznad Ljubuskog da "uspostavis vezu"

Kad trazis sanitet, a ovi ispod zapucali  - najcesci odgovor iz Nevesinja je bio "Snadjite se sami..."

Nemas ti pojma sta je stvarno rat.:classic_dry:

 

Link to comment
Share on other sites

Sanitetlija?
Nisi bio nikad u radiorelejnoj medjustanici gde te bace na brdo iznad Ljubuskog da "uspostavis vezu"
Kad trazis sanitet, a ovi ispod zapucali  - najcesci odgovor iz Nevesinja je bio "Snadjite se sami..."
Nemas ti pojma sta je stvarno rat.:classic_dry:
 
Važi.
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dekkard said:
10 minutes ago, Kronostime said:
Sanitetlija?
Nisi bio nikad u radiorelejnoj medjustanici gde te bace na brdo iznad Ljubuskog da "uspostavis vezu"
Kad trazis sanitet, a ovi ispod zapucali  - najcesci odgovor iz Nevesinja je bio "Snadjite se sami..."
Nemas ti pojma sta je stvarno rat.:classic_dry:
 

Važi.

Onda nemoj  da pricas o situaciji u kojoj nikad nisi bio i o necijem junastvu u toj situaciji - nisi dostojan, nisam ni ja, iako imam vise bitaka od tebe  - jbg, neko duzi flaster i  zavoje,a neko kalas.i sredstva veze . K`smet

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Svaki ovakav događaj bi na početku morao da ima upozorenje da se radi o odavanju počasti ljudima koje su ni krive ni dužne u pogibiju gurnuli raznorazni političko-generalski govnari koji su nas uvukli u rat sa pola svijeta, među kojima i precednik sajko i ministar spoljnih poslova praščić.

 

Pošto je to izostalo - meni se ovo ne sviđa.

Ni meni, iskreno. 

 

Uobičajena neposobnost da se svemu nađe mera. Prvo se o tim događajima ćutalo godinama, iz različitih razloga i pre i posle petog oktobra. Sada se bagra dohvatila tih momaka da bi preko njih  na svaki način oprali sve što su radili tih godina (rekao bih i obraz ali znam da ga nemaju), a sebe predstavili kao neke vajne patriote koji promovišu prave vrednosti. Sad u priču upliću i reprezentaciju, dok se oni kriju u pozadini i smeškaju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja obavesten a jesam verujte ove vecere na kojima se prisecaju momaka stradalih na Košarama nemajj veze sa ministarstvom odbrane i julinom pa ni sa vlastoma sadašnjim. Oficiri koji prisustvuju su isključivo oni koji su ratovali na Košarama kao ovaj Dimčevski i.Šljivančanin koji je tamo i ranjen.Niko igrsče nije prislilo da moraju da idu na ovo i sve je bilo na dobrovoljnoj osnovi. Te nesrecne momke poštuje čak i protivnička strana pa bi.bilo pristojno da i na ovom forumu to bude pravilo. 

  • Like 8
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, perkos said:

Koliko sam ja obavesten a jesam verujte ove vecere na kojima se prisecaju momaka stradalih na Košarama nemajj veze sa ministarstvom odbrane i julinom pa ni sa vlastoma sadašnjim. Oficiri koji prisustvuju su isključivo oni koji su ratovali na Košarama kao ovaj Dimčevski i.Šljivančanin koji je tamo i ranjen.Niko igrsče nije prislilo da moraju da idu na ovo i sve je bilo na dobrovoljnoj osnovi. Te nesrecne momke poštuje čak i protivnička strana pa bi.bilo pristojno da i na ovom forumu to bude pravilo. 

 

Pih, pokvario si im sada zurku... a taman su spremili petarde i vatromet da proslave onu interpretaciju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, perkos said:

Nema potrebe da se izvinjavaš posto sve i da skakuče oko Vučiča neće se promeniti činjenica da je Dimčevski bio na prvoj liniji zajedno sa svojim vojnicima. 

Lepo je sto ceni jednog od onih ko je te neduzne likove u smrt poslao. Ali nemojte vise da nema veze sa sadasnjom politikom, jer... ima.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...