Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Kari krenuo jako.

Belgija je bolja ekipa od nas (od onog naseg rostera)
Grcka nikad nije bila jaca

Bjelica je super, nije povreda ozbiljna kao sto se mislilo. Ali nece igrati ove dve utakmice. 
Guduric neizvestan za sutra.
Veceras posle treninga odredjuje 12 za Grcku.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Del Piero said:

Kari krenuo jako.

Belgija je bolja ekipa od nas (od onog naseg rostera)
Grcka nikad nije bila jaca

Bjelica je super, nije povreda ozbiljna kao sto se mislilo. Ali nece igrati ove dve utakmice. 
Guduric neizvestan za sutra.
Veceras posle treninga odredjuje 12 za Grcku.

 

Meni nakon izrecenog na konferenciji za stampu, ovo sa  Grckom deluje kao "pisi propalo". Zar nisi izostavio Nedovica i Gudurica sa turnira u Nemackoj zbog "laksih povreda" kako bi se oporavili za ove dve utakmice, a sad saznajemo da je prvi posle hematoma na misicu, volsebno pao na kuk, dok ce Guduric izgleda potrcati za loptom tek na EP.  Srecom pa ce se Bjelica izgleda oporaviti, te cemo njega i pojedine igrace izgleda morati sacekati da prorade u grupi na EP. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni trunku sumnjao da su povrede Nedovića i Gudurića malo teže i da nije nikakva preventiva u pitanju. 

 

Nedović je fenomen za povrede, samo čuješ neprimjetno da se ušinuo i onda ga nema mjesec dana.

 

Maler sa Bogdanom nije mogao u gorem momentu da se desi.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dracarys said:

Ako su povrede ozbiljne kod Nedovića i Gudurića, znači da će Marinković biti starter :18:

 

mislim da je marinković startovao svaku tekmu do sada (protiv nemaca sam promašio prvu četvrtinu ali je startovao protiv slovenije i italije, iako su svi drugi igrači menjani u ove dve-tri tekme kao starteri)

 

nije to ništa čudno, jer se i defanzivno i ofanzivno slaže sa vasom a to opet ne znači da će imati veću ulogu zato što startuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

mislim da je marinković startovao svaku tekmu do sada (protiv nemaca sam promašio prvu četvrtinu ali je startovao protiv slovenije i italije, iako su svi drugi igrači menjani u ove dve-tri tekme kao starteri)

 

nije to ništa čudno, jer se i defanzivno i ofanzivno slaže sa vasom a to opet ne znači da će imati veću ulogu zato što startuje.

Ovo

Jos 2002e su Kariju Jaric i Bodiroga ulazili sa klupe a klinac Vujanic startovao

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bojdo said:

Pešić kaže da smo favoriti protiv Grka.

 

lepo je rekao, puna hala, igramo kod kuće: mislim da pešić ovim izjavama koje su zasvrbele ne traži alibi, zna on dobro i koja je snaga nas i grka.

 

svidelo mi se ono na kraju, da su fokusirani da zaustave tranziciju; protiv slovenaca je mogao da se vidi taj neki zonski presing preko pola terena, ima tu nešto.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam sutra... Arena će biti, što bi rekli u mom kraju, dupke puna, mora se pružiti puna podrška momcima pa šta bude. ❤️

 

Naravno, ja sam pesimista i uglavnom bih mračila ovde, ali smatram da treba da podržim tu dvanaestoricu koja će igrati. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...