Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Zamišljam da su Španci ovako nešto uradili Gasolu ili Navaru, Grci Spanulisu, Nemci Novickom, Slovenci Dragicu.. svakako da su neki od njih u pojedinim fazama karijere postajali minus u određenim segmentima igre.. ali su se njihova veličina i liderstvo koristili na druge načine, i poštovao se njihov status legendi. 

  • Like 26
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

Zamišljam da su Španci ovako nešto uradili Gasolu ili Navaru, Grci Spanulisu, Nemci Novickom, Slovenci Dragicu.. svakako da su neki od njih u pojedinim fazama karijere postajali minus u određenim segmentima igre.. ali su se njihova veličina i liderstvo koristili na druge načine, i poštovao se njihov status legendi. 

Nema trika. Zato ce se uvijek i odazivati a mi cemo se pitati sto se ne odazivaju najbolji?

Bravo Kari maestro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

A sta si ti, neki PR Pesica?

Ja sam neko ko nema pojma sta se desilo, verovao ili ne, isto kao i svi ovde.

 

I Pesic i Teo su legende reprezentacije i kao navijac iste, necu pljuvati ni po jednom, ni po drugom, a narocito kad nemamo blage sta se zbilo.

 

Isto tako nemamo blage ni kako cemo da igramo, ko ce u 12, koje cemo mesto da osvojimo.

 

Kao navijac, od mene ide samo podrska.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Beonegro said:

Način je skandalozan, sama odluka nije. 

 

32 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ovo je trebalo posle Italije da se odradi

 

onda ga ne zoves i ne pricas u intervjuima, citiram:

kari "jel mozes"

teo "jel ti trebam, onda mogu"

 

lik je sve idealno sto ocekujemo od repke. ako nekim bitnijim igracima smeta, onda ga ne zoves u startu, bilo za prozore, bilo sada.

  • Like 11
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

 

onda ga ne zoves i ne pricas u intervjuima, citiram:

kari "jel mozes"

teo "jel ti trebam, onda mogu"

 

lik je sve idealno sto ocekujemo od repke. ako nekim bitnijim igracima smeta, onda ga ne zoves u startu, bilo za prozore, bilo sada.

Slažem se, zato sam i napisao da je način skandalozan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kari se kroz celu trenersku karijeru profilisao kao lik koji do jaja subjektivno radi neke stvari, i retko kad ima pokrice za to, pa cak i rezultatsko. Tako je bio trener KKCZ, sin Filip igra 25 minuta, a Nemanja mora da postane Nedovic. Zvezda zavrsi sedma, Kari zapalinjo na leto, Filip postane FMP, a Nemanja postane Nedovic i bez Karija. Pricao je i Savanovic npr o tome da ga je Kari bez razloga drndao, pa eto i taj Vasilije kome se izgleda sad udvara.

 

Do jaja jadno prema Teu koji je veci igrac nego sto je Kari trener. 

 

Moz da bude naravno da je Teo povredjen, odjendom uvredjen, ali znajuci Karijev CV verovatno mu se nije svidelo sto fura dugu kosu. 

  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kako ljudi nemaju obraza i pisu svasta, mislim sta cete ako Teo izadje i kaze povredjen sam ili Kari i ja smo imali jedan normalan razgovor i sve smo se prijateljski dogovorili, navijam i dalje za nase i pruzam punu podrsku Pesicu i momcima...

 

Mislim, to uopste nema veze sa reprezentacijom, Karijem, Teom...to su neke zivotne stvari.

 

Generalno je ruzno komentarisati i pljuvati nekoga, a da ne znas pozadinu price.

Edited by Snjofko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

 

onda ga ne zoves i ne pricas u intervjuima, citiram:

kari "jel mozes"

teo "jel ti trebam, onda mogu"

 

lik je sve idealno sto ocekujemo od repke. ako nekim bitnijim igracima smeta, onda ga ne zoves u startu, bilo za prozore, bilo sada.

Nista manje, nista vise. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

 

onda ga ne zoves i ne pricas u intervjuima, citiram:

kari "jel mozes"

teo "jel ti trebam, onda mogu"

 

lik je sve idealno sto ocekujemo od repke. ako nekim bitnijim igracima smeta, onda ga ne zoves u startu, bilo za prozore, bilo sada.

Ma sta ima ko kome da smeta? Danas mi smeta Teo, sutra mi smeta neko drugi a prekosutra selektor. Ko se drzne da kaze da mu BILO KO  a ne Teodosic smeta, taj moze odmah napolje i da se oprosti od dresa zauvek pa makar mu smetao Uskokovic ili Kuridza  a ne Teodosic. 

 

Tako nesto moze i moglo je da se istolerise samo velikom Majkl Dzordanu kad je rekao da nece da igra sa Ajzeom. A Majkla Dzordan je personifikacuja Boga u kosarkaskim okvirima i ukoliko nisi Majkl Dzordan, nemas prava da ti neko smeta. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Vidi posalji prijavu za PR Pesica, samo nemoj ocekivat da te plati.

 

Ne bi se oglasavali Jelisaveta i Markovic da je do Tea. 

 

Teo ce kao i uvijek, ostati dzek i bice uz reprezentaciju i dace podrsku momcima. Teo je legenda nase kosarke.

Pa ko spori?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTripleDouble said:

Curry ti se zahvaljuje na podrsci

 

Mogao bi da mi se zahvali tako što će poslati Curry 10 model patika, ali avaj... Od Pirotjanca ni dinar.

 

5 minutes ago, Snjofko said:

Ja ne znam kako ljudi nemaju obraza i pisu svasta, mislim sta cete ako Teo izadje i kaze povredjen sam ili Kari i ja smo imali jedan normalan razgovor i sve smo se prijateljski dogovorili, navijam i dalje za nase i pruzam punu podrsku Pesicu i momcima...

 

Mislim, to uopste nema veze sa reprezentacijom, Karijem, Teom...to su neke zivotne stvari.

 

Generalno je ruzno komentarisati i pljuvati nekoga, a da ne znas pozadinu price.

 

Pa evo ja sam se odmah ogradila - ako je Teo povređen ili ne želi da igra, sve kul. Samo što mi se čini da nije baš tako. A zaboravlja se da ne bi bilo prvi put da Pešiću pukne svlačionica. Samo sad nema Bodirogu u timu, precrtao ga je.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Čekajte, polako da se oglase.

Čim ga je zvao nije imao nameru da ga tek tako precrta. Znači verovatno se nešto desilo…

 

Zar ranije su bile priče da su Jokića neki na predjasnjim akcijama šikanirali, predvodjeni pre svega Teom i Bjelicom?

Takodje bile su glasine da su navodno njih dvojica kod Djordjevica tražili i da Kalina ne bude deo tima svojevremen

 

Ne verujem da će obojica, i Teo i Pešić, prećutati…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:

Čekajte, polako da se oglase.

Čim ga je zvao nije imao nameru da ga tek tako precrta. Znači verovatno se nešto desilo…

 

Zar ranije su bile priče da su Jokića neki na predjasnjim akcijama šikanirali, predvodjeni pre svega Teom i Bjelicom?

Takodje bile su glasine da su navodno njih dvojica kod Djordjevica tražili i da Kalina ne bude deo tima svojevremen

 

Ne verujem da će obojica, i Teo i Pešić, prećutati…

Ako je bilo drame, onda ce i precutati jer ovo je poslednje prvenstvo u ne znam koliko godina da imamo realnu sansu za medalju. Posle ovoga sledi sunovrat i tesko mucenje sa okupljanjem igraca.

 

A ako su sikanirali Jokica, pogrijesili su. Ako je Jokic trazio onda bolje Jokicu da donese zlato jer se zna sta ce biti u suprotnom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Ako je bilo drame, onda ce i precutati jer ovo je poslednje prvenstvo u ne znam koliko godina da imamo realnu sansu za medalju. Posle ovoga sledi sunovrat i tesko mucenje sa okupljanjem igraca.

 

A ako su sikanirali Jokica, pogrijesili su. Ako je Jokic trazio onda bolje Jokicu da donese zlato jer se zna sta ce biti u suprotnom.

kao da su ovi pre Jokića donosili zlato, a direktno i indirektno su birali ko (ne) treba da igra

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ako je bilo drame, onda ce i precutati jer ovo je poslednje prvenstvo u ne znam koliko godina da imamo realnu sansu za medalju. Posle ovoga sledi sunovrat i tesko mucenje sa okupljanjem igraca.

 

A ako su sikanirali Jokica, pogrijesili su. Ako je Jokic trazio onda bolje Jokicu da donese zlato jer se zna sta ce biti u suprotnom.

Jbt ovde sve proroci 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ako je bilo drame, onda ce i precutati jer ovo je poslednje prvenstvo u ne znam koliko godina da imamo realnu sansu za medalju.

Tako se i 2005. precutavalo sa idejom igramo kući, imamo vanserijske pojedince ->biće zlato -> neće se ni saznati i zaboraviće se

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ridji said:

Čekajte, polako da se oglase.

Čim ga je zvao nije imao nameru da ga tek tako precrta. Znači verovatno se nešto desilo…

 

Zar ranije su bile priče da su Jokića neki na predjasnjim akcijama šikanirali, predvodjeni pre svega Teom i Bjelicom?

Takodje bile su glasine da su navodno njih dvojica kod Djordjevica tražili i da Kalina ne bude deo tima svojevremen

 

Ne verujem da će obojica, i Teo i Pešić, prećutati…

 

upravo na to ciljam. ako je problem sa nekim od aktuelnih nosioca, kalina, jokic, vasa - onda se to resava daleko ranije a ne sada i ovako. bedak kako god da okrenes.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ridji said:

Tako se i 2005. precutavalo sa idejom igramo kući, imamo vanserijske pojedince ->biće zlato -> neće se ni saznati i zaboraviće se

Mislis da ce se neko od njih dvojice oglasiti? 

Jedino da Kari zestoko oplete po Teu pa da ovaj reaguje. Inace ako bude neko uljudno objasnjenje, ne vjerujem da cemo cuti sta se desilo, bar ne u neko dogledno vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...