Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Covek se zajebava a vi se lozite. Od ovih 12 neki su se vec oprostili, neki nikad nece biti deo ekipe, osim mozda u cuvenim prozorima. Spisak nije vredan vracanja na prethodnu stranu ove teme, ovako napamet, ne vidim vise od 6 reprezentativaca na njemu

Link to comment
Share on other sites

Quote

Poslednjih dana pominje se da bi igrač Memfisa Džon Končar, koji je poreklom s naših prostora, mogao da obuče dres "orlova". Da li ga imate u planu?

 

- Svi su u planu. Imam spisak od 10 igrača koji imaju naš pasoš, ali su nam prioriteti oni koji igraju evropsku košarku. Žao mi je samo što Tristan Vukčević nema pravo igranja do 21. godine. Vrlo je talentovan, obavili smo dug razgovor u Minhenu kada je Real igrao protiv Bajerna. Šteta što on nije dobio pasoš kad je trebalo.

 

Zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

Srbija osim Bjelice nema četvorku kvaliteta za reprezentaciju i tu poziciju moraju da "krpe" Kalinić i Lučić. Možda tek neko od ovih mlađih poput Pokuševskog i Smajlagića, posle tri-četiri sezone ozbiljne seniorske košarke, dohvati kvalitet za reprezentaciju. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stiletto said:

Srbija osim Bjelice nema četvorku kvaliteta za reprezentaciju i tu poziciju moraju da "krpe" Kalinić i Lučić. Možda tek neko od ovih mlađih poput Pokuševskog i Smajlagića, posle tri-četiri sezone ozbiljne seniorske košarke, dohvati kvalitet za reprezentaciju. 

 

slažem se ali ne mislim da poku i smailaga trebaju 3-4 sezone da postanu dorasli zadatku. moja amaterska procena je ova aktuelna + sledeća sezona, ako su real deal. pitanje je više (za pokua) da li ga interesuje takav basket-angažman.

edit

ja mislim da bi i poku i smailaga bili korisni već na ovo leto-jesen, ne kao neki nosioci ali dovoljno kvalitetni da doprinesu visokim zahtevima srpske repke i selektora kao što je pešić, ukoliko imaju poželjan stav na temu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Selektor Srbije Svetislav Pešić pozvao je 24 košarkaša za naredne mečeve reprezentacije Srbije.

 

Dragan Apić (Zelena Gora), Dalibor Ilić (Igokea), Aleksa Radanov (Igokea), Aleksa Avramović (Partizan), Marko Jagodić-Kuridža (Budućnost), Dušan Ristić (Fuenlabrada), Dušan Beslać (Vojvodina), Nikola Jović (Mega), Boriša Simanić (Mega), Nemanja Dangubić (Partizan), Balša Koprivica (Partizan), Alen Smailagić (Partizan), Dejan Davidovac (Crvena zvezda), Vasilije Micić (Anadolu Efes), Dejan Todorović (Tenerife), Radovan Đoković (Borac), Nemanja Nedović (Panatinaikos), Uroš Trifunović (Partizan), Nikola Đurišić (Mega), Jovan Novak (Fuenlabrada), Aleksa Uskoković (Mega), Ognjen Dobrić (Crvena zvezda), Filip Petrušev (Anadolu Efes), Rade Zagorac (Partizan).

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Marvin said:

ma budala matora drtina pirocanska!!1

 

 

 

 

 

 

 

edit:
ironican sam ljudi, smanjite dozivljaj malo

 

'Ajde de, do sad smo imali izlapelog golubara i ćelavu prevaru, živo me zanima koji će se nadimak prilepiti za Karija.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Novak Music, Ilija Milijasevic, Uros Paunovic, URos trifunovic, Djuricic, Tadic, Pazin, Petrovic, Vujicic, Uskokovic, to su jedini mladi bekovi igraci ispod 25 godina koji igraju uopste igraju kosarku kod nas

A selektor razmislja o strancima, sacuvaj Boze 

Edited by vlaDixXx
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

pa zar nisu rekli da je termin narednih prozora usaglasen sa EL... dje je ba zapelo? 

 

A ako se ovako nastavi sa (ne)produkcijom plejmejkera stranac ce nam biti jedino moguce resenje 

4 minutes ago, vlaDixXx said:

Aba liga je jedina domaca liga gde je neogranicen broj stranaca

 

Jel Aba domaca liga?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

 

Jel ovo stvarno izjavio? Ja citao naslove i dosao na zakljucak da je bio u fazonu - necu da se odricem Konchara, Kaminskog ili ko vec sve ima srpsko/americke gene. 

Ne, mislio je na ciste strance i pominjao one koji igraju ili su igrali u KKP i KKCZ a imaju nas pasos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...