Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

3 minutes ago, slavisa said:

 Ne pije mi vodu Saletovo obrazlozenje. Kako mu moze biti upitna forma kalinica, a recimo Macvana nije? U vezi ponasanja, prvo nek se zapita kako se on (sale) ponasa. I sta Macvan treba da daje izjave po portalima da li su se ranije vec desavale ovakve stvari. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, slavisa said:

Trolujem isto kao i ti sto trolujes. 😁 Koga jos interesuje pravopis 😜

Pisem svoje reakcije na vest o odstranjivanju Kalinica i Nedovica sa sireg spiska reprezentacije. kao sto svi pisete. Ne pije mi vodu Saletovo obrazlozenje. Kako mu moze biti upitna forma kalinica, a recimo Macvana nije? U vezi ponasanja, prvo nek se zapita kako se on (sale) ponasa. I sta Macvan treba da daje izjave po portalima da li su se ranije vec desavale ovakve stvari. 

 

Nisi ocigledno procitao pazljivo vest. Forma je navedena kao uslov za buduca okupljanja, uz ponasanje. A sada je Kalinic "Shvatio zasto ga nema". Znaci jasno je iz Saletovih reci da forma nema nikakve veze sa odstranjivanjem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Nisi ocigledno procitao pazljivo vest. Forma je navedena kao uslov za buduca okupljanja, uz ponasanje. A sada je Kalinic "Shvatio zasto ga nema". Znaci jasno je iz Saletovih reci da forma nema nikakve veze sa odstranjivanjem.

 

Znaci da sad nije u formi i da se ne ponasa lepo, ako ponovo bude u formi i bude se lepo ponasao bit ce ponovo na spisku. To znaci saletovo obrazlozenje.

Edited by slavisa
Link to comment
Share on other sites

Slavisa, nije klip razlog zbog kojeg je Kalina odstranjen. Da jeste, ne bi ga bilo ni na sirem spisku, po toaletoidima vidim da je klip objavljen 30. aprila, a onaj prvi, najsiri spisak reprezentacije, je objavljen 7. juna.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

Slavisa, nije klip razlog zbog kojeg je Kalina odstranjen. Da jeste, ne bi ga bilo ni na sirem spisku, po toaletoidima vidim da je klip objavljen 30. aprila, a onaj prvi, najsiri spisak reprezentacije, je objavljen 7. juna.

Зна лик из прве руке јбг. 🤥

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroUrban said:

Ako je ovo poteklo od igrača, onda je sigurno morala da postoji grupa njih. Mislim da da bi Saletou napušio i Jokića da mu on kaže: Slušaj bato, ja ne idem ako pozoveš tog i tog tipa, pa ti biraj. Možemo sad da nagađamo 300 varijanti ko je učestvovao i koji su razlozi...

Jokića bi možda i napušio, ali ne bi Bogdana i Tea.

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je sto je Djordjevic u ovom "objasnjenju" pomenuo da Kalinic nije zauvek precrtan i naveo rec ponasanje. Tako da je definitivno otpao zbog nekih svojih postupaka, da li prema saigracima iz reprezentacije, da li zbog twittera ili politike to su sad vec nagadjanja. 

Ono sto bode oci u ovom "objasnjenju"
 

Quote

Svi igrači znaju zašto ih nema, ali dozvolite da to ostane između nas..

 
Kako znaju kad se Nedovic oglasava i pri tome iznosi da je saznao sa twittera?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se Nedovica tice, on mi je na terenu ono sto mi je muva zunzara u dnevnoj sobi.

Leti brzo okolo naokolo, smeta i nervira me.

To je moje licno zapazanje, sigurno mnogi ne dele to misljenje.

 

Za Kalinica je, gledano cisto igracki, steta kako god okrenes...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mmajstor said:

  

Takoe, vidis kako moze... 

 

 

 

Ja nigde nisam kritikovao to sto je cutovao Kalinu, vec nacin na koji je postupio narocito oko komunikacije. Cutujes dva igraca koja su bila sastavni deo tima na pretodnim takmicenjima i niko ih ne obavesti, vec za to saznaju putem Twittera.  

 

Edited by Stondisha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

 

:classic_laugh:

 

Jel ti radis nesto drugo osim sto visis ovde po ceo dan sa opsesijom da po svaku cenu branis Saleta?

 

Ja nigde nisam kritikovao to sto je cutovao Kalinu, vec nacin na koji je postupio narocito oko komunikacije. Cutujes dva igraca koja su bila sastavni deo tima na pretodnim takmicenjima i niko ih ne obavesti, vec za to saznaju putem Twittera.  

 

 

Nedovic je saznao putem Twittera. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...