Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

13 hours ago, Sombor Shuffle said:


Valjalo bi i odbraniti koji posed, nadam se. Sa ovakvom postavom to mi ne deluje bas izvodljivo.
Takodje kakav crni Zagorac, nadam se da necemo imati to "zadovoljstvo" da ga gledamo na terenu. Dosta je bilo u prethodnim kvalifikacijama.

Sad vidim ovaj spisak Letonaca i bojim se da ovo moze biti jedno neprijatno vece, ako stvari ne krenu kako treba.
Kod nas jedini Teo sa iskustvom ozbiljnih reprezentativnih utakmica, a verujem da ce duh onog poraza protiv Italije lebdeti nad ekipom, narocito ako se ne otvori dobro. Protiv ovih suterskih ekipa dovoljno je 5 losih minuta da se ode rekom bez povratka, ako krenu da sipaju sa trojke.

 

Pisalo je da je Danga povredjen, inace bih stavio njega u sastav. U principu ta petorka (sa Dangom) i jeste odigrala najbolje. Nadam se samo da kod Smajlage nije teza povreda.

I jedan ritopek za Karija, sto nije hteo da ga vrati po cenu poraza.

 

I ti si bio u pravu, bilo je neprijatno vece ali nekako smo posle one tehnicke iz guzice izvukli nesto cvrstine i prelomili. To je ono sto mi najvise smeta kod naseg sastava u ovim raznoraznim prozorima, nekako smo malokrvni, mekani. Aj sto ovi Letonci izgledaju kao Vikinzi ukrsteni sa top secret SSSR tehnologijom, meni smeta sto ih nismo izmlatili.

 

To opet na stranu, momci se bore kako znaju i umeju, nekad se zbune i zaglavinjaju, ali ja im svakako skidam kapu jer trud jeste bio na nivou i ovako neuigrani smo jos dobro i prosli.

Bilo je sinoc na temi stvarno zlonamernih komentara, sledecu tekmu lepo da otvorimo live pa nek ljudi daju oduska frustracijama, taman da znam da ne citam.

 

Komentatori ispod svakog nivoa. Sedlacek koji govori da je sudjenje protiv nas zbog raznih kompleksa. Ali necemo o tome. lepteje8o :krstipd4:

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

 

I jedan ritopek za Karija, sto nije hteo da ga vrati po cenu poraza.

 

 

što je najveća fora, ristić je odlično odigrao od izlaska smailagića

pokupio off reb nakon teovog promašaja i dao poene + bacanja

 

posle je još jednom čini mi se pivotirao i zabacio nešto highly unlikely sa ramena.

 

1 minute ago, Horium said:

Ne znam stvarno sta se desilo sa Sedlacekom. Nekada sam uzivao da ga slusam ali sada kao da okean frustracija vri ispod njegovih reci.

 

meni je sedlaček i u lošijem izdanju melem za uši. prosto čovek čini da ne stavi mute dok gledam, jer zapravo mogu da naučim nešto, tj da mi pruži uvid u izmene koje se dešavaju i reakcije protivničkog trenera. čovek je profi, primeti te stvari koje ljudi primećuju ako se profesionalno bave košarkom, i to se desi u roku od minut.

 

plus opasno jinxuje

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

 

meni je sedlaček i u lošijem izdanju melem za uši. prosto čovek čini da ne stavi mute dok gledam, jer zapravo mogu da naučim nešto, tj da mi pruži uvid u izmene koje se dešavaju i reakcije protivničkog trenera. čovek je profi, primeti te stvari koje ljudi primećuju ako se profesionalno bave košarkom, i to se desi u roku od minut.

 

plus opasno jinxuje

Vrhunski je prozvao Kuruca da je nervozan, ovaj bukvalno odmah pravi onaj wtf faul.. Slikovito prikazuje znanje.

Mnogo mi je drago zbog MJK.

P.S. Zna li neko šta se dešava sa Jelovcem i koliko je ozbiljno njegovo stanje?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Mi vise ne ucimo nase momke da budu lideri.

pa avram ti je sinoc bio lider

i smailagic dok je bio u igri

kljucne minute u 4. cetvrtini smo igrali bez tea

 

i to sve sa ovim nekim 3. esalonom nase kosarke

ne znam sta vise tu moze da se ocekuje

fiba je govno i glavni razlog zasto to izgleda kako izgleda

i nije samo SRB u toj situaciji

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ristic je imao ta 2-3 poteza koji mozda jesu bili bitni, ali je van toga sve ostalo uradio pogresno

u odbrani je plivao manje vise non stop

teska prica

 

taman da više nikada ništa dobro ne uradi, obavio je biznis kada je trebalo. nije kao da očekujem od njega neku budućnost u repki, kao kod smailagića ili pokua

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta znam, meni ono sinoc nije bilo lose i bilo je ultra zabavno ako nista.

 

Ono, svakako nije sjajna odbrana, ali oni imaju 6-7 igraca koji ce im ionako biti u 12, i inace su zajebani kad krene da ih kenja ovako, a mi imamo bukvalno jednog koji bi trebalo da bude u 12. Mozda.

 

Tako da nije realan odnos.

 

Meni je fascinantno kako je Kari brzo uspeo da ova drveta poslozi da to lici na nesto u napadu. Bice ovo ok.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...