Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ima, ali i tu je zakazao par puta. Na primer da izvede iz igre Tea kod zadnje odbrane ili par napada pre toga... No dobro, nakon ovih utakmica se samo pobeda pise i pamti.

Uvodjenje lopte u poslednjem napadu i davanje Radanovu u ruke je isto tako dosta los potez. Letonija je trebalo da pravi faul tu, ali sreca po nas nisu. Ne znam ni koja je bila ideja sa Radanovim u poslednjem napadu, al ajde.

Edited by Del Piero
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrTripleDouble said:

Ima, ali i tu je zakazao par puta. Na primer da izvede iz igre Tea kod zadnje odbrane ili par napada pre toga... No dobro, nakon ovih utakmica se samo pobeda pise i pamti.

 

+ uvodjenje Radanova za poslednji napad. Ja sam mislio da su ga namerno pustili da primi loptu da ga fauliraju, ali precenio sam letonski skauting 😁

 

Kuridza je mega car, FIBA govno, Zagorac napolje, najebali smo bez Smailagica

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Konacno energija u odbrani. Ne umemo, ali bar se trudimo. 

Ali Ristic koji cuva Bertansa na liniji za tri poena i u jednom trenutku samo okrece ledja i ostavlja ga samog :ajme:

 

Dobio sam momentalni flashback na utakmicu Mega-CZ koja je igrana u Kruševcu, Elton Brown u ulozi Ristića koji kao po programiranoj komandi okreće leđa beku i trči u reket.

 

Kao što je već više forumaša konstantovalo, jedino je bitna pobeda uz najlepše pozdrave genijalcima iz FIBA-e...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je vrhunski.Za prozore ne moze ni da se ocekuje smislenija defanziva.Igrali su ovde dobri defanzivci Danga,Radanov i Trifunovic je lepo stiskao pa dzabe.Ovakav sut na nivou ekipe je neverovatan,kaznjavali su sve,bez greske.Cak i kada smo im previse izlazili na sut bili su racionalni i vesti i resili nas dole.Utakmica vredna zavrsnice nekog evropskog prvenstva i ne treba drugacije gledati na ovo.

Skoro sam siguran da ekipa za prozore Spanije,Francuske,Litvanije ili bilo koga ne bi dobila ovo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...