Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 hour ago, Del Piero said:

Kari kod Edina i Koleta. Kalina nije pozvan jer nije realno da se racuna na njega sada. U razgovoru sa Radonjicem pozvao ovu trojicu. Zvao Tea i pitao ga kakvi su mu planovi za reprezentaciju, ovaj rekao dok god me zoves tu sam :Hail:

 

Jel im poslužio butane šušpe s takvojte?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kari o Kalini i Luci

Quote

"Ko je lud da na njih ne računa.To su dva najbolja igrača na svojim pozicijama. Ne znam da li oni na mene računaju. Sa njima je napravljen razgovor, predstavili smo se jedan drugom.

 

Quote

"Situacija je takva da smo u kontantu sa Efesom, sa Nedovićem, Micićem, Petruševim. Imaju svoje utakmice. Sva trojica su pokazala interesovanje da dođu da igraju utakmicu u Belgiji


Cini mi se da je prvo bila informacija da Teo nece igrati sada, ali ipak je tu.

Quote

"Svi igrači su došli koje smo pozvali. Teo je u putu, dolazi, imao je zdravstveni problem u porodici, na veliko zadovoljstvo za sve nas sinoć je igrao utakmicu i dolazi.


Pominje se da bi FIBA mogla da ukine jedan prozor i promeni termine utakmica ako EL pusti igrace da igraju u drugom prozoru. Ali ne znam zasto se to sada pominje kada novembarski prozor pocinje za par dana i niti ima vremena da se otkaze niti mogu da igraju EL igraci. Ali mozda naprave neki dogovor za ubuduce.
 

Quote

Ingo Vajs, predednik Saveza Nemačke nagovestio da će da se ukine jedan prozor. Da bi najbolji igrači igrali za reprezentacije", rekao je Pešić.

 

 

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Sreca pa su tu Teo i Smajlagic, ovo ostalo plac. Valjda ce bar da bude krvava kolena pristup. 

Ne znam da li si video sta je pricao na konferenciji juce valjda.Uslovi su nadrealno teski,ne samo sto mu nisu glavni dostupni nego i ovi dostupni su ustvari neizvesni.Rile i Novak gostovali u Unikahi ili negde pa nisu imali direktan let,nije bilo sigurno da ce stici veceras na trening.Vasa i Petrusev su hteli odmah sa EL utakmice u Belgiju a ovi zakazali utakmicu u 15h je bo te.Veliki cirkus,veliki.

 

Meni Pesicev rad izgleda temeljan,planiran zasad sto je dobro.Igraci pokazuju isto dosta volje,evo Vasa se otima da igra a imao nesuglasice sa Karijem.

Pesic je rekao da je svaki igrac koga je zvao izrazio zelju da igra.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Pored kapitena Miloša Teodosića, koji bi uskoro trebalo da se priključi saigračima, Pešić može da računa na još 16 igrača.

Plejmejkeri: Aleksa Uskoković (Crvena zvezda), Nikola Rebić (Miteldojčer), Jovan Novak (Fuenlabrada)

Bekovi: Aleksa Avramović (Partizan), Uroš Trifunović (Partizan), Aleksa Radanov (Igokea), Nikola Đurišić (Mega),

Krila: Rade Zagorac (Partizan), Nemanja Dangubić (Partizan), Nikola Jović (Mega), Dalibor Ilić (Igokea)

Krilni centri: Marko Jagodić-Kuridža (Budućnost), Alen Smailagić (Partizan)

Centri: Balša Koprivica (Partizan), Dušan Ristić (Fuenlabrada), Dragan Apić (Zjelona Gora)

 

 

Ova ekipa ovako neuigrana namucila bi se i sa Borcem iz Cacka. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mmajstor said:

 

Ova ekipa ovako neuigrana namucila bi se i sa Borcem iz Cacka. 

 

imamo 6 x igrača partizana plus teodosića koji je uigran i sa ljudima koji još nisu igrali basket u životu, tako da je u tom smislu (uigranosti) to ipak nekakva prednost.

nije kao da će samo oni da piče basket, možda neki neće ni imati minute ali opet je kakva-takva dobit u neveseloj situaciji

Link to comment
Share on other sites

Letonija dolazi sa prilično korektnim sastavom i pretpostavljam dosta uigranijim nego našim pošto nemaju veliki pool igrača, dok je kod nas u ovom prozoru dosta novih lica.

 

Žagars, Bertans stariji, Lomažs, Meiers, Kurucs,  Pasečniks uz još dosta zajebanih šutera. Trener im je Luca Bianchi inače, nisam imao pojma do sada.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Verujem da ce poceti neka postava tipa mix mladosti & iskustva:

Teo, Avram, Duh sa sekirom, Kuridza, Smail-aga

 

Osim toga smo spolja bas tanki, Novak, Rebic i sl. Mozda Trifa nekim cudom izvuce glavu iz guzice, mada nije bas realno.  Voleo bih Radanova sto vise da vidim.

 

Ispod kosa ima mesa, Apic + Ristic na 5 i  Ilic na 4 mogu dosta da doprinesu

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Marvin said:

Verujem da ce poceti neka postava tipa mix mladosti & iskustva:

Teo, Avram, Duh sa sekirom, Kuridza, Smail-aga

 

Osim toga smo spolja bas tanki, Novak, Rebic i sl. Mozda Trifa nekim cudom izvuce glavu iz guzice, mada nije bas realno.  Voleo bih Radanova sto vise da vidim.

 

Ispod kosa ima mesa, Apic + Ristic na 5 i  Ilic na 4 mogu dosta da doprinesu

 

ako je ilić toliko dobar koliko se ovde tvrdi, on startuje sa još 4x šutera okolo

kuridža je za 15 minuta

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...