Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, nlavrnja said:

 

:lol_2: :Hail:

Ne znam šta je smešno, dečko koji je među najboljih 15 igrača u generaciji, sazna preko tvitera da nije na užem spisku, to je jako jako loše. Sve ovo ostavlja jako gorak utisak u vezi reprezentacije. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Zbog Kalinica se osecam ozalosceno. Sto napisa neko, bukvalno nenadoknadiv hustle momenat. Mora da postoji debeo razlog da ne povedes igraca koji je bio jedan od najbitnijih srafova u svim uspesima reprezentacije, a da ostavis kamion panjeva predvodjenih Bircevicem. Djordjevic ovo garantovano vidi kao neku vaspitnu meru i demonstraciju autoriteta a la Kari Pesic, ma sta da je razlog. S moje tacke gledista je ovo najveci pucanj u sopstvene noge i atmosferu gradjenu godinama koji se mogao naciniti. Stoga mislim da se ovde i sada zavrsavaju sve price o medaljama. Mislim da nam je sada cetvrtfinale plafon, uz neku Igru bez ozbiljnog naboja, zajednistva i zelje za pobedom.  Ovako demonstrirati igracima da se dugogodisnji rad, trud, odazivanje i zalaganje i volja za pobedom nagradjuju brisanjem sa spiska pre raznoraznih trecepozivaca, povratnika iz veoma teskih povreda, asova iz trecerazrednog italijanskog prvenstva i wtf likova tipa nesretni Bircevic,, a javnost napusava izostankom ma kakvog racionalnog objasnjenja, nije nista drugo nego samoubijanje jednog tima. Zivi bili pa videli, ali mi se cini da smo ovom odlukom izgubili vise od dva nosioca igre.

Edited by Casaubon
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Poodle Care said:

Kakvih 18.
Zna se 12 i 6 će biti tu za treninge.

Ok onda posteno izaces i kazes, Kalinic i Nedovic mi se ne ulapaju u tim koji hocu da vodim u Kinu a zbog staza i .... necu da ih maltretiram na pripremama i sve ok

Pri tome Kalina je po kvalitetu sigurno u 12 , Nedovic na granici, pa sta ako se neko povredi do Kine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno sam u teškoj poziciji ovde, da vam se žalim 😄

Volim da čitam postove mnogih o reprezentaciji(i pozitivnu i negativnu kritiku, i fore i sl. ) i da kroz ovaj topik deo emocija o reprezentaciji proizvodim i trošim, i prolazim opet kroz neke atmosfere i sećanja, ali poruke nekih su krajnje frustrirajuće. Nadam se da će a) oni da odjebu na neki način b) da napravimo paralelni topik za nemisleće i uzaludne postove poput poslednjeg dekkardovog

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem ni zašto bi se zbog ovog poteza nipodaštavale sve sjajne stvari koje je Sale uradio do sada, ni zašto bi se ovo opravdavalo prethodnim uspesima. Saletovo selektorovanje (esam izmislio novu reč, a?) je skup dobrih i loših poteza i odluka, gde je ovih prvih bilo neuporedivo više, ali bilo je i ovih drugih.

 

Motiv za ovu odluku je očigledno vrlo ličan i to je u startu problematično, a dodatni negativni bonus je način na koji je predstavljena i igračima i javnosti.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, za sve je kriv Jokic.

Kad je odlucio da igra sjebao nam je koncepciju totalno.

Mogao je lepo da prevrce gume i u karuce preze cilase a mi da se koljemo oko Birce, Bobija i Raduljice i svima dobro.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mairosu said:


Prodajem se skuplje nego što delujem, a delujem dosta jeftino.

Ruku na srce kad su ovakve informacije po sredi i da imam ne bih šerovao, ali kao što otvoreno priznajem, nemam informaciju, niti mislim da ih iko ima u ovom trenutku mimo Đorđevića i možda Joce Antonića i Mute. Stoga veselo nagađam sa ostatkom pučanstva.

 

Fair enough.  Naravno da je na tebi da li ces da podelis ili ne informacije koje imas u vezi sa odredjenim dogadjanjima, samo upadljivo je da odredjena grupa forumasa koja te prati ovde, pocinje da stvara iluziju da si svemoguc, tj da imas ne znam kakve insajdere. Konkretno, u ovom slucaju, da si na prst u dupe sa Saletom i da ces da nam podelis ne znam kakvu ekskluzivu, a ocigledno je da nije tako i da znas koliko i mi. That's it. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

Fair enough.  Naravno da je na tebi da li ces da podelis ili ne informacije koje imas u vezi sa odredjenim dogadjanjima, samo upadljivo je da odredjena grupa forumasa koja te prati ovde, pocinje da stvara iluziju da si svemoguc, tj da imas ne znam kakve insajdere. Konkretno, u ovom slucaju, da si na prst u dupe sa Saletom i da ces da nam podelis ne znam kakvu ekskluzivu, a ocigledno je da nije tako i da znas koliko i mi. That's it. 


Ma de. Pa više puta sam rekao da sam jednom pričao sa čovekom uz kamere, that's all. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam jos u daunu. A padam i dublje. Od spiska od 35 u 18 udje 5 centara i to super teskih. Znaci, realno odbaci 2, ostaje 16. U tih 16 Macvan i Todorovic koji mjesecima nisu u stanju ni da hodaju bez brige, kamoli igraju, plus Avramovic, koji je nagradjen za sta, valjda trojku protiv Austrije. I onda ispada spisak od 13. Ko da ispadne, bandoglavi Birca, Milosavljevic ili Simon.

 

Ne lezi vraze, uvijek neko otpadne zbog povrede, a nije da nema igraca sa debelim zdravstvenim kartonom: Lucic, Jovic - ko je stakleniji, sta sve Bjelicu nije snaslo, Teo koliko nije igrao i ne zna sta sve moze da ga zaboli. I tako redom....

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Strogo košarkaški gledano, odluka nema nikakvog smisla i mislim da je Sale napravio najveću grešku do sad. Još veći problem je dugoročna posljedica koju ovakav odnos prema dvojici standardnih reprezentativaca vuče za sobom. Nema šanse da se odazovu za neko buduće okupljanje.

Edited by OnionKnight
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, CLASH said:

Realno, za sve je kriv Jokic.

Kad je odlucio da igra sjebao nam je koncepciju totalno.

Mogao je lepo da prevrce gume i u karuce preze cilase a mi da se koljemo oko Birce, Bobija i Raduljice i svima dobro.

 

A zamisli da u narednom cutovanju precrta i Jokica. To bi bila bas fora :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bobby Axelrod said:

Ali ni da ih pozove neko iz saveza da kaze da nisu na spisku,tezak idiotizam i neprofesionalizam.

 

 

 

Kakav savez, to ne postoji sem na papiru.

 

51 minutes ago, Casaubon said:

Zbog Kalinica se osecam ozalosceno. Sto napisa neko, bukvalno nenadoknadiv hustle momenat. Mora da postoji debeo razlog da ne povedes igraca koji je bio jedan od najbitnijih srafova u svim uspesima reprezentacije, a da ostavis kamion panjeva predvodjenih Bircevicem. Djordjevic ovo garantovano vidi kao neku vaspitnu meru i demonstraciju autoriteta a la Kari Pesic, ma sta da je razlog. S moje tacke gledista je ovo najveci pucanj u sopstvene noge i atmosferu gradjenu godinama koji se mogao naciniti. Stoga mislim da se ovde i sada zavrsavaju sve price o medaljama. Mislim da nam je sada cetvrtfinale plafon, uz neku Igru bez ozbiljnog naboja, zajednistva i zelje za pobedom.  Ovako demonstrirati igracima da se dugogodisnji rad, trud, odazivanje i zalaganje i volja za pobedom nagradjuju brisanjem sa spiska pre raznoraznih trecepozivaca, povratnika iz veoma teskih povreda, asova iz trecerazrednog italijanskog prvenstva i wtf likova tipa nesretni Bircevic,, a javnost napusava izostankom ma kakvog racionalnog objasnjenja, nije nista drugo nego samoubijanje jednog tima. Zivi bili pa videli, ali mi se cini da smo ovom odlukom izgubili vise od dva nosioca igre.

 

Poenta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Za sada ostaje samo da se nagađa kakva argumentacija stoji iza ovakve odluke. Neobično i loše bi bilo i da je samo precrtao Nedovića u ovoj fazi, a kamoli Kalinića još pride. Ne bih da se izjašnjavam bez da znam išta, ja sam isprva kad sam pročitao vest mislio da je neka zajebancija.

 

E al najjači su ovi likovi kao Mek (ima ih još al on se ističe godinama) koji na ovakvim stvarima pokušavaju da nabudže nekakav forumski ego, moš misliti. Daj momci, uozbiljite se malo.

  • Like 6
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairosu said:

Ni dan danas ne znam zašto je Japanac najuren

Rekao mi je tada jedan trener iz Kolasina da je to ljeto Japanac imao pred-reprezentativne pripreme sa starijim bratom i ekipom iz Gorstaka u fazonu krno 4 buxne kad je bila rana zora, i jos 10 piva jer se tako mora i da mu je Kari samo rekao ajde kuci, vidi se na sta licis

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...