Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

 

3 hours ago, Kooineeperk said:
   

Znam da su bili prilicno ljuti na Jokica sto je otisao sa Akropolis kupa zbog konja, a Simonovic ostao a rodilo mu se dete.

 

 

Razumem ljutnju dokazanih repka prvoboraca jer je razlog bio konj...ali ne razumem paralelu sa Simketovim potezom koji bi u tom kontekstu trebalo da bude suprotna strana tasa...ne daj Bobe da predje u standard. Sada u nastavku zamislite ovde link Šarunasa sa KZN na tu temu.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Pa nije mu niko zabranio, covek je hteo da ostane. Meni je taj Saras starleta, video bih ga da je bio  F4 a ne neki nebitan mec u PO gde bi pocistili i bez pola tima.

 

Ti isti Ameri i igraci generalno su u FRA pola zbrisali na PO i to se igra jedna tekma jer je eto istekao ugovor i igra se duze zbog COVID...neki su ostali i ako im igra repka kao Bohacik,a  npr Andjusic je otisao i ako nema sanse za 12...a jako je bitan Burgu..ipak ostavis drugove na cedilu i ceo klub koji to toliko pruzi////

 

Cak i u Evropi su klubovi taoci igraca, demonkratije i naravno menadzera...za neporofitabilan sport to je opasna zajebancija. Sad zbog ovog sranja u Kini u prilici su da im smanje ugovore pa nek igraju G ligu...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wingwalker said:

ali ne razumem paralelu sa Simketovim potezom koji bi u tom kontekstu trebalo da bude suprotna strana tasa...ne daj Bobe da predje u standard.

 

Nije paralela vec kao sto si rekao suprotni tas, dva ekstrema. 

Simketova licna odluka, niko ga nije primoravao, niti to treba da bude standard. 

 

Potrebna je zlatna sredina

  • poradja ti se zena / zelis da budes a njom tokom zavrsne faze trudnickog - OK, begaj kuci, ne dolazi na pripreme.
  • Konj ti trci trku (ili tako nesto), a posao si na kup i onda odlazis pred najtezu utakmicu - Not OK (uz zadrsku da su mozda ovakav dogovor imali mnogo ranije, sto bi donkle opravdalo situaciju). 

 

No dobro... svi smo mi razliciti, razlicito razmisljamo, razlicito bi postupili da smo u takvim situacijama. Nije to tako crno-belo pa da se moze reci 100% sta je ok a sta ne.

 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

 

:default_coffee:

 

Interesantan mi je bio deo da je naucio to od Krstica, a secam se kad je bilo SP 2006 Krstic nije igrao za repezentaciju i ako ga je bukvalo ceo drzavni vrh molio da igra. Dobro postoji mogucnost da je Krstic u medjuvremenu video da mu je to bio los potez.

 

Realno i Teo je mogao da igra na EP kada smo izgubili od Slovenije ( ono EP je bio povredjen i nije mogao), a i Bjelica na primer na OI i ako je pre toga bio povredjen.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa valjda je na nekom tretmanu za povredu tetive ili sta vec?

kako stvari stoje, dobric i avram ce nam biti glavni bekovi, uz povremeno pomeranje tea ili vase na 2

 

Jel mislis na bas na OI ili na kvale? Ja se nadam da ce se do Tokija zaleciti, a i da ce Bogdan da vadi stvar ponovo.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Dragi Kosta, drugarski ti kažem da ti baš slabo ide ovo pravljenje nekog interesantnog lika od sebe na ovom forumu i to potenciranje sebe u trećem licu, šta više, pretvaraš se u pravi cringe fest. Mislim, možda ti je i želja da te ljudi doživljavaju ovde kao neku maskotu, al ne bih rekao. Sportski pozdrav.

Mislis da je,za nekoga ko je, ako racunamo i stari forum, mozda i najstariji clan foruma, mnogo bitno da 'pravim interesantnog lika' od sebe? Nonsens. Truth hurts, izgleda.

A u trecem licu je Kosta pisao jos tamo nedje 2005., pa zasto ne bi mogao i danas? 🙂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Nedovic mi je najgori. Manekencic, gde god ode napravi pustos, namlatio se para...negde kontam da i ne voli kosarku bas preterano. Retko antipatican lik..sad kao oporavak od Covida...xDDDDDD

Nazalost jeste oporavak od COVIDa u pitanju, nista drugo. On se uvek odazivao,a ovo je samo dokaz koliko  COVID moze biti zajeban kad se ne shvati ozbiljno. Nema jos zeleno svetlo za pun trening, zamara se i sl.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kosta said:

Mislis da je,za nekoga ko je, ako racunamo i stari forum, mozda i najstariji clan foruma, mnogo bitno da 'pravim interesantnog lika' od sebe? Nonsens. Truth hurts, izgleda.

A u trecem licu je Kosta pisao jos tamo nedje 2005., pa zasto ne bi mogao i danas? 🙂


Kada si se registrovao na B92?

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kosta said:

Mislis da je,za nekoga ko je, ako racunamo i stari forum, mozda i najstariji clan foruma, mnogo bitno da 'pravim interesantnog lika' od sebe? Nonsens. Truth hurts, izgleda.

A u trecem licu je Kosta pisao jos tamo nedje 2005., pa zasto ne bi mogao i danas? 🙂

 

Još uvek nisi skontao da više iritiraš forumaše pisanjem u trećem licu? Možda su tvoji postovi o košarci i zanimljivi nekome, pa će se neko uključiti u polemiku, što je i jeste poenta foruma, ali ovo "Kosta je rekao ovo, Kosta je napisao ono..." Previše si gledao "Umri muški". Ipak je to Džeremi Ajrons. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosta said:

Mislis da je,za nekoga ko je, ako racunamo i stari forum, mozda i najstariji clan foruma, mnogo bitno da 'pravim interesantnog lika' od sebe? Nonsens. Truth hurts, izgleda.

A u trecem licu je Kosta pisao jos tamo nedje 2005., pa zasto ne bi mogao i danas? 🙂

 

Jedan je pejatm a ti si daleko od njega.

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...