Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, Pero_Cameron said:

Statsi za nas sto ne mozemo pratiti? 😁

 

Vodimo 15 razlike, bolji u skoku, bolji u asistu, solidan sut za 2, za 3 nas yebe 🙂 Petrusev pokazao siroku lepezu poteza na postu, Bouban neresiva enigma za bracu Portorikance, Andjusic guja u (njihovim) njedrima, a Jovic solidno organizira igru.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Kako vas nije sramota da gledate usred radnog vremena!!

 

Mi programeri sto radimo od kuce imamo izgovor, plus Ameri danas imaju neki praznik pa nema nikog kod klijenata.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jović nikad veći i nikad sporiji. I pored izlaska iz povrede ne sećam se kada je toliko problema imao u prenosu lopte. Teško će on na OI za projektovanih desetak minuta stići da razvije neke više obrtaje. 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Jović nikad veći i nikad sporiji. I pored izlaska iz povrede ne sećam se kada je toliko problema imao u prenosu lopte. Teško će on na OI za projektovanih desetak minuta stići da razvije neke više obrtaje. 

 

Polako, mladi moj Padavane. Utegnuce ga Kokosko do OI.

Link to comment
Share on other sites

Dobrivoja su verovatno pametno usmerili na apgrejd ball-handling-a kroz fokusiranje na jedan dribling jer je očigledno morao i na telu ozbiljno da poradi da bi mogao ovako efikasno da prodaje ovu prednju promenu i tih par solidno brzih lažnjaka promene pravca iza bloka gde uspeva ozbiljno da iscima spoljnu liniju dok se plej ne demarkira za uručenje ili mu se otvori neki ugao za dodavanje unutra. Dribling mu je i primetno niži i bliži telu i retko se viđalo ove sezone da kao ranije prerano stane sa loptom. Bravo dečkonja. 

Sećam se kada je Divac kao kroz šalu demistifikovao Pedjine driblinge...tačnije oba :whistling:

Ali sa onim nogarama, snagom i posvećenošću jedan od ta dva je palio kod većine. Prodavao im je te dve fore vazdan 15 godina ali ih je navežbao do top levela. Zato je i najbleđe izdanje Stojakovića u repki došlo kada je sa nedolečenom petom igrao i naravno nije ličio na sebe. 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Tata Jokic otkrio nesto vise o Nikolinom otkazu repstaciji za ovo leto. Joker postaje otac u septembru, sto je super vest, ali kaze da snaja (Nikolina zena) ima nekih zdravstvenih problema, sto nikako nije dobro 😞 Nadamo se da ce sve biti u redu i zelim im mnogo srece.

Eto, dilema resena, case closed, bedarica samo sto je onomad odluka objavljena na onaj nacin, i ne mislim na to sto je javnost saznala preko usranog Tanjuga (nama on nista ne duguje), vec sto nije rekao selektoru "oci u oci". Ali ucinjenom poslu mane nema, nek sve bude ok kod Nikole, a bebu da slika u repstativnom salu i sve mu je oprosteno 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 5geriti said:

Dno dna je da to mora da se obelodanjuje. Zbog, pazi, nezadovoljne i nesamodovoljne stoke koja ga vređa jer mora™ da igra za reprezentaciju. Totalni primitivizam i sumrak društva.

 

Pa ja i ne mislim na to da rastrubi, lepo sam napisao da nama nije duzan da se pravda, samo da se cuje sa selektorom i to je to. Selektor kaze na konferenciji "obavesteni smo, takav je dogovor, sve je ok" i gotovo. Mada i tad bi se opet jurilo za senzacionalizmom. U svakom slucaju, mogli bismo malo i da ukapiramo da i bogati i uspesni imaju svoje probleme, i da ne mora da se zabija nos  u svaki cosak njihovog privatnog zivota. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jokicu sve najbolje sto se porodice tice pre svega, a i sto se karijere tice.

 

Uz savet da promeni PR-a. 

 

Ne znam sta se ocekivalo od reakcija kada je odjavio repku, i to preko Tanjuga bez informisanja selektora, uz obrazlozenje da je umoran i da mu treba oporavak? Sad kad je doslo do takvih reakcija sada se vadi i neki drugi argument, itekako validan (da ne bude zabune).

 

A moglo je lepo da se prvo saopsti selektoru, u cetiri oka - takva i takva je stvar "dete mi je na putu, postoje neke komplikacije, fizicki sam vec istrosen a zbog ovoga verujem da ni mentalno ne bih bio dovoljno prisutan da doprinesem ekipi... zelim da ovo leto budem kod kuce". 

 

I onda selektor pokaze razumevanje i izadje pred novinare i kaze da je "pricao sa Nikolom, te da usled privatnih obaveza u cije detalje ne bi ulazio (te zamoli novinare da postuju privatnost), te da razlog nije samo njegova velika istrosenost, smatra da Nikola treba propusti ovo leto sa repkom, te da ce biti jos puno prilika za njega da igra za repku". Uz sve ono kako je Nikola imao zelju, ali da imamo sjajne igrace koji ce dati sve od sebe da se izostanak ne primeti, da je uveren u uspeh repke itd...

 

Jbt, u Srbiji sve mora da bude neki rijaliti, neka spanska sapunica, neke teorije zavera, ne moze prosto i jednostavno.

 

 

 

Elem, mozda nije sada bas vreme posle ove vesti, ali da li se iko seca Akropolis kupa 2019. i kada je Nikola izostao iz poslednje utakmice turnira? Sta je tada bilo u pitanju... 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Nije problem u validnosti argumenata, bilo koji argument je podjednako validan jer važno je ono što je Jokiću važno (ne nama). Problem nastaje kad se daju različita saopštenja, ne ispoštuje selektor, izlazi sa informacijama gde se "uvaljuje vruć krompir" klubu izjavama da je to njihova sugestija i neka nazovi neminovnost. Kad je nastao haos u javnosti - izlazi se sa ovakvim argumentima. Zaista degutantno i cirkus koji nikom nije potreban, pritom skreće pažnju s momaka koji će da iznesu kvalifikacije i turnir (ako se plasiraju).

 

Nadam se da je sa Natalijom sve u redu, i da će i ona i beba biti dobro. Jokići nek menjaju PR službu, bukvalno postaju novi Đokovići.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kooineeperk said:

Elem, mozda nije sada bas vreme posle ove vesti, ali da li se iko seca Akropolis kupa 2019. i kada je Nikola izostao iz poslednje utakmice turnira? Sta je tada bilo u pitanju... 

 

Cini mi se da je tad objavljeno po medijima da je imao neke obaveze oko konja.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 5geriti said:

Dno dna je da to mora da se obelodanjuje. Zbog, pazi, nezadovoljne i nesamodovoljne stoke koja ga vređa jer mora™ da igra za reprezentaciju. Totalni primitivizam i sumrak društva.

 

Dobro došao u svet kojim upravljaju društvene mreže. Sve, ali bukvalno sve mora u javnost.

 

Da li je to što je izašlo u javnost istina ili ne koga briga, ionako će da se zaboravi za dva dana. Ali da se objavi na Tviteru, Instagramu, TikToku, Fejsu... mora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene fascinira ovo branjenje Jokica kao uzeo je MVP titulu,kao da Grci nesto imaju od Janiseve dve MVP titule..to je bukvalno licni trofej. Svakako covek ne zeli da igra za repku i pre je igrao na muku i to je evidentno. Sad, da li je zbog zene,konja ili umora, totallno je nebitno sta kaze jer to nije pravi razlog. 

 

Teranje igraca u crveno jer je eto hteo MVP nagradu i svesno isao na to da ce na leto kaze cao ....Zbog ovakvih stvari kosarka ne moze da prismrdi fudbalu, Messi ide na njihov kup, svaku prijateljsku,a u kosarci je vise moda da se ne igra za repku nego da se igra.

 

Meni je Jokic i pre bio antipatican lik, nece da prica sa novinarima,nece repku.....ne izgleda kao neki egoista,ali izgleda jeste. Meni su najludji oni sto ustaju u 3h ujtru da ga gledaju u NBA:-)))

 

Jednom Novaku Djokovicu cast da igra na OI, a ovog boli opanak....kakvo god rasulo u ovoj zemlji bilo, iznad povrsine nas drze sportisti i internet :)) tako da razumem ljutnju naroda...

 

Nece cak ni ovi klinci iz NBA  da igraju..kojima bi to bilo ozbiljno iskustvo..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mene fascinira ovo branjenje Jokica kao uzeo je MVP titulu,kao da Grci nesto imaju od Janiseve dve MVP titule..to je bukvalno licni trofej. Svakako covek ne zeli da igra za repku i pre je igrao na muku i to je evidentno. Sad, da li je zbog zene,konja ili umora, totallno je nebitno sta kaze jer to nije pravi razlog. 
 
Teranje igraca u crveno jer je eto hteo MVP nagradu i svesno isao na to da ce na leto kaze cao ....Zbog ovakvih stvari kosarka ne moze da prismrdi fudbalu, Messi ide na njihov kup, svaku prijateljsku,a u kosarci je vise moda da se ne igra za repku nego da se igra.
 
Meni je Jokic i pre bio antipatican lik, nece da prica sa novinarima,nece repku.....ne izgleda kao neki egoista,ali izgleda jeste. Meni su najludji oni sto ustaju u 3h ujtru da ga gledaju u NBA:-)))
 
Jednom Novaku Djokovicu cast da igra na OI, a ovog boli opanak....kakvo god rasulo u ovoj zemlji bilo, iznad povrsine nas drze sportisti i internet :)) tako da razumem ljutnju naroda...
 
Nece cak ni ovi klinci iz NBA  da igraju..kojima bi to bilo ozbiljno iskustvo..
Evidentno da je Jokić ustaša
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...