Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

2 minutes ago, Nicklord said:

Da sam kojim slučajem na mestu Nikole sa mojim mentalnim sklopom bih bukvalno isto uradio. Samo bih čekao da se završi sezona i da odem da blejim na Majorci mesec dana pa onda na Sejšelima još mesec dana pa lagane pripreme. Bukvalno ne vidim način da bi me neko naterao da igram za reprezentaciju 😄 

 

Tako da ono što hoću da kažem, skroz razumem čoveka

 

Primecujes razliku?

 

Ti to kazes otvoreno i iskreno. Ovaj izmislja neku jebiga veliku zelju ali kosmicka sila ga sprecava...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Daaaa.... to bas tako funkcionise.

 

U realnosti ko misli da moze i hoce igra, ko ne misli ne igra.

 

Nezavisno od drugih misljenja.

 

U realnosti puno njih se lomi, sto je i normalno, pa onda jaci argumenti preovladaju. Ako neko ko je mvp i ko je  odigrao 109 utakmica odluci da hoce da igra, to je potpuno druga dimenzija jer ce ta ekipa imati mnogo veci znacaj i pucace na najvise odlicje. Kako u toj situaciji da odbijes da igras zbog umora ako neko ko je odigrao vise utakmica od tebe to nije uradio i grize za uspeh? Pa sramota je, prvo od sebe... za one koji znaju sta je to sramota. 

 

6 minutes ago, kkp4ever said:

 

Zvuci kao da ce Nikola postati otac...

 

Ili majka ako je u drugom stanju pa zbog toga ne moze? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Grunf said:

Kad počinje konferencija zakazana za danas, hoće li biti prenos?

Quote

Gužva u saobraćaju je odložila konferenciju i još uvek čekamo da reprezentativci Srbije i selektor Kokoškov stignu. 

Nigde da pronađem prenos ... ovo je sa Monda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U zadnjih 20 godina, jedina tri igraca koje bih, da sam selektor, cekao do zadnjeg dana priprema su Peja, Teodosic i Jokara.

 

A ovi sto misle da Jokica zbog ovoga savez vise ne treba zvati...ono...🙄....ozbiljno se zanosite znacajem saveza/selektora.

Jokic je igrac fenomen. Da, i mene je duboko razocarala ova njegova odluka, ali naravno da ne mislim da mu treba zahvaliti i liferovati ga iz repstacije zbog ove odluke.

 

At(a)lanta ako udje u finale istoka...mozemo se i od Bogdanovica oprostiti.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Parametar za odnos prema reprezentaciji je Novicki. Njega onaj Kjuban ni lasom nije mogao uhvatiti kada dodje vreme za igranje za reprezentaciju. Naspram Novickog su svu manje ili vise pickice. Divac, Pedja, Jokic...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Primecujes razliku?

 

Ti to kazes otvoreno i iskreno. Ovaj izmislja neku jebiga veliku zelju ali kosmicka sila ga sprecava...

Jeste, samo postoji stvar što se zove PR. Neko je smislio da je bolje ovako da se kaže 😄 Evo sad se Federer povukao sa RGa gde je rekao da hoće da se spremi za travu i onda su ga svi napali pa su radili damage control i na kraju se povukao zbog "povrede". Isto bi bilo i za gospodina Jokića, pa su odlučili da daju ovaj razlog iako je providan

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Selektor Kokoškov

Ovo pokazuje koliko je interesovanje javnog mnjenja za ove momke. Što se tiče samog rada vrlo specifična situacija. Mi i zaboravljamo u nekim trenucima kako smo živeli ranije. 

Radujemo se da možemo da igramo košarku ovog leta, da možemo da reprezentujemo svoju zemlju. Mnogo smo posvećeni, moramo da budemo fleksibilni jer mnoge komponente nismo znali. 

Ono što je za mene bitno je da imamo neku pozitivnu energiju, da imamo motivisane momke, koji iz srca nose ovaj dres. Nemamo mnogo vremena, nemamo bazične pripreme, otići ćemo na "Akropolis" bez kontakt igre.

Nema kukanja samo vam to kažem, daćemo sve od sebe i maksimalno smo posvećeni i motivisani da ovaj projekat završimo najbolje moguće. Svaka utakmica koju Srbija igra igra da pobedi. 

Imamo veliku sliku i veliki cilj koji znamo. 

Kokoskov: Moj zadatak je da budem u kontaktu sa igracima pa tako i sa Nikolom. Razgovaracu sa njim. Mislim da moramo da budemo ponosni na njega. Moja je zelja da igra. Iskreno se nadam da ce biti tu, ako ne bude bice mi zao.

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Del Piero said:

Ja ne sporim da je NBA iznad EL i da je Jokic iznad bilo kog naseg igraca, ali ne razumem toliko izdizanje NBA igraca. I u Evropi se igra ogroman broj utakmica, cesto sa vecim intenzitetom nego u NBA. Igra se do juna, mnogo losiji uslovi za putovanja, oporavak i sve ostalo.

 

Da li su oni nebitni likovi zato sto ne igraju u NBA? Da li Teove reci nemaju tezinu jer je globalno nebitan? 

 

Ne radi se o tome da li je ta njegova recenica tacna ili ne, vec da li to neko oseca ili ne oseca. Za mene je ta recenica sustina i mnogo daleko od floskule.

 

Evropska košarka van Evrope ne zanima nikog, pa čak ne zanima ni jedan solidan deo Evrope. Jbga, tako je. Ja volim evropsku košarku al to je drugorazredna stvar na globalu i mislim da nema nikakve argumentacije da se ovo ospori.

 

Slažem se u vezi poslednjeg pasusa, to sam i istakao u onom prvom svom postu na ovu temu. Jokić to svakako ne oseća kao Teo, Bogdan itd. A veliki igrač se apsolutno postaje i van reprezentacije, tako da je ta izjava i netačna usput.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nicklord said:

Jeste, samo postoji stvar što se zove PR. Neko je smislio da je bolje ovako da se kaže 😄 Evo sad se Federer povukao sa RGa gde je rekao da hoće da se spremi za travu i onda su ga svi napali pa su radili damage control i na kraju se povukao zbog "povrede". Isto bi bilo i za gospodina Jokića, pa su odlučili da daju ovaj razlog iako je providan

 

Ovo sigurno nije PR, ovo i retardi provale da je glupost. Kao i za Rodju, uplasio se da bi ga Beretini obrisao. PR rade ipak pametniji ljudi.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Nicklord said:

Da sam kojim slučajem na mestu Nikole sa mojim mentalnim sklopom bih bukvalno isto uradio. Samo bih čekao da se završi sezona i da odem da blejim na Majorci mesec dana pa onda na Sejšelima još mesec dana pa lagane pripreme. Bukvalno ne vidim način da bi me neko naterao da igram za reprezentaciju 😄 

 

 

 Ja bih recimo cim mi istekne ugovor,  potpisao za Zvezdu/Partizan ili u njegovom slucaju za Kk Vojvodina ako voli i sa preko 100 milki na racunu blejao gajbi, igrao za svoj klub koji volim/gotivim i za repku i postao bih legenda bez nekog prevelikog cimanja i unistavanja tela. 

 

A sto se tice Jokica i repke, takvi ce biti svi igraci iz Mege, zivi bili pa videli, nemaju oni taj drajv da su gladni trofera, njima su u glavi samo statisticki parametri da bi zaradili na sebi, nista neocekivano. 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...