Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ne gledam Evroligu uopste, koliko se popravio Micic u odnosu na SP pre dve godine i moze li se veoma ozbiljno racunati na njega kada bude bilo povuci-potegni. Vidim i da nije nesto popravio sut za 3 poena i to za evropske uslove... Ne znam kako misli da se probije u NBA.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Problem velikih igraca je taj da se nece cimati oko Reprezenacije - jednostavno ce raditi ono sto im klubovi kazu.

Sa druge strane, igraci koji nemaju taj pritisak pokazu i ono sto niko od njih ni u ludilu ne ocekuje:posvecenost Reeprezentaciji.

npr. Radulja, Rasko..... i jos gomila low level igraca u odnosu na ove od kojih se ocekuje najvise.

Izuzev Bogdana!:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

Problem velikih igraca je taj da se nece cimati oko Reprezenacije - jednostavno ce raditi ono sto im klubovi kazu.

Sa druge strane, igraci koji nemaju taj pritisak pokazu i ono sto niko od njih ni u ludilu ne ocekuje:posvecenost Reeprezentaciji.

npr. Radulja, Rasko..... i jos gomila low level igraca u odnosu na ove od kojih se ocekuje najvise.

Izuzev Bogdana!:default_coffee:

 

Cekaj, ne razumem u koju kategoriju spada Bogdan, u velike igrace ili ove low level?

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, MrTripleDouble said:

Kako vam je promakao ovaj intervju... :default_coffee:

Vasa izmedju redova prozvao Djordjevica.  https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=06&dd=12&nav_id=1873740

 

Usled bogatih sportskih desavanja ostade u senci. 

 

Al svakako nije lepo tako pricati a nista da se ne kaze. A te 2014 ako se ne varam nije ni bio u reprezentaciji. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Drakaris said:

Ne gledam Evroligu uopste, koliko se popravio Micic u odnosu na SP pre dve godine i moze li se veoma ozbiljno racunati na njega kada bude bilo povuci-potegni. Vidim i da nije nesto popravio sut za 3 poena i to za evropske uslove... Ne znam kako misli da se probije u NBA.

 

Popravio se. Popravio je i sut. E sad nije imao pravi ispit da se vidi dal je ostao bezmudas... u finalu je u poslednja 3 minuta bezao od lopte mads je pogodio par bacanja. Pre toga je pogodio neke bitne suteve ali u finisu se krio od lopte. Ne vidim ni ja kako ce se probiti u NBA. Verovatno nece, ali ce bar probati i uzeti im lovu. 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mmajstor said:

 

Popravio se. Popravio je i sut. E sad nije imao pravi ispit da se vidi dal je ostao bezmudas... u finalu je u poslednja 3 minuta bezao od lopte mads je pogodio par bacanja. Pre toga je pogodio neke bitne suteve ali u finisu se krio od lopte. Ne vidim ni ja kako ce se probiti u NBA. Verovatno nece, ali ce bar probati i uzeti im lovu. 

Ovo je najjace..uzeti im lovu...

 

Ako Kampazo igra, igrace i Vasa...NBA nije svemir, malo da se privikne i bice to dobro.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Del Piero said:

Vasa bezmudas, dao samo 50 poena na fajnal foru.

 

Bio je bezmudas. Sada igra stvarno odlicno. Medjutim da bi definitivno skinuo tu etiketu potrebno je u nekom kontinuitetu bitnih utakmica da odigra onako. Meni se nije svidelo to sto iako se nametnuo kao jedan od vodecih igraca u timu, je i u finalu u poslednja 3 minuta kada se sve lomilo, bezao od odgovornosti. Cini mi se ako se dobro secam da je bas na tih nekih 3 ipo minuta do kraja omasio trojku i imao jednu gresku, i od tad se zaledio. Zar nije tako? Koliko vas bi imalo sigurnost da u najbitnijoj utakmici i najbitnijem napadu igra bas na Vasu... ali iskreno? 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mmajstor said:

Cini mi se ako se dobro secam da je bas na tih nekih 3 ipo minuta do kraja omasio trojku i imao jednu gresku, i od tad se zaledio. Zar nije tako?

Nije tako, lose se secas, kao sto je i uglavnom slucaj sa tobom.
 


Zanimljivo kako se zaledio u poslednja 3 minuta, samo 2 prodora pored Daviesa i Higginsa + 3 bacanja da zatvori utakmicu. Kako li je dobio ta bacanja kad je bezao od lopte? Pritom na tacno 5 minuta do kraja daje trojku kao kap na neresenom rezultatu, znaci 10 poena u poslednjih 5 minuta, ali neka bude da se usrao.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jel se zna na koga sve racunamo za taj kvalifikacioni turnir?

 

Za sada na sve sem Jokica, Bogdana, Milutinova i Raduljice. Bjelica mislim da se nije oglasavao. 

 

47 minutes ago, Del Piero said:

 


Zanimljivo kako se zaledio u poslednja 3 minuta, samo 2 prodora pored Daviesa i Higginsa + 3 bacanja da zatvori utakmicu. Kako li je dobio ta bacanja kad je bezao od lopte? Pritom na tacno 5 minuta do kraja daje trojku kao kap na neresenom rezultatu, znaci 10 poena u poslednjih 5 minuta, ali neka bude da se usrao.

 

Ok, ti si u pravu, ja sam pogresio za poslednja 3 minuta. Verovatno mi je utisak baziran na celoj poslednjoj cetvrtini gde je Larkin cepao simultanku, a ocekivao sam od mvp-a da on bude taj. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam Beli je od prvog dana na pripremama. Ugovor sa NBA ekipom nema, pa nema ni prepreka da igra kvalifikacioni. 

S druge strane, mislim da recimo Bobi nije jos u Srbiji.

Bice cupavo oko igraca sa NBA ugovorima zbog unapred odredjenog nedelja koliko smeju provesti sa repkom... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...