Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ili je ona pričica o legalizaciji kuće ili je uložio sebe da bi Radnički dobio halu, a možda i oba. U svakom slučaju, svi mnogo gube osim zlog gospodara, koji se lagano kreće ka poziciji Tita.

 

Sad još više treba ceniti one koji trpe stalne jezive udarce a nisu se prodali (bar za sada).

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Već je jednom Duda imao sličan izlet, tada sam se više iznenadio. Ovo je logičan nastavak. Slavi pobedu, pusti razočaranja ovakve vrste, biće ih ihahaj.

 

Ne pravimo idole od poznatih koji jednom učine ili kažu nešto blisko nama, naučimo to jednom... možda...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Crni Bombarder said:

Duda nit' je mlad,nit' je bez kinte.
Sta ce mu ovakav preokret,evo ovde me secite (sad pokazujem na vrat) ako kontam..

hteli dusmani da mu sruse golubarnik                                             pre 3 god bilo bi mi neverovatno da alek i duda bleje zajedno i da mu vucic objasnjava kako su bile glatke lopte za basket pre osamdesetseste a sada mi je skoro pa normalno i ocekivano, to je valjda dokaz potpune kapitulacije i poraza ovog drustva, zajebacemo i severnu koreju samo da predsednik u pauzi izmedju gondola, basketa i cirilice smucka atomsku bombu u kucnoj radinosti

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne pravimo idole od poznatih koji jednom učine ili kažu nešto blisko nama, naučimo to jednom... možda...

Ali uopste se ne radi o ovome,zaista ne.

Ja sam u Dudi video jednog casnog coveka. Bar sam mislio da je takav. Zato ja nisam razocaran u Dudu trenera,Dudu "poznatu licnost",Dudu politickog aktivistu,vec u Dudu kao coveka. To mi je tesko da progutam.

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ma mnogo boli, pa boli...

Ne zbog idealizovanja Dude kao nekog ko se suprotstavio faraonu niti zbog njegovog doprinosa nasoj kosarci... Nego jer je Duda bio predstavnik nas normalnih, kulturnih, obrazovanih. Nas odmerenih, a opet i vatrenih ako se dirne u prave vrednosti. Dostojanstvenih, doslednih, a opet i onih koji znaju da priznaju gresku. Casnih ljudi, po kojima se svaki dan gazi, ciji se zdrav razum relativizuje i ponizava.

Cvrsto verujem da nisu ovde pare ni legalizacija prica... Zelim da verujem da je Radnicki ili neka pretnja, dosije, sta li vec...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ili je ona pričica o legalizaciji kuće ili je uložio sebe da bi Radnički dobio halu, a možda i oba. U svakom slučaju, svi mnogo gube osim zlog gospodara, koji se lagano kreće ka poziciji Tita.

 

Sad još više treba ceniti one koji trpe stalne jezive udarce a nisu se prodali (bar za sada).

 

 

Za ovo prvo su ga spopadali orci kada se drznuo da podrzi drugog kandidata umesto oca nacije. Ako je to, mnogo je sve to tuzno i jadno.

 

Da Radnicki dobije halu, za sta? Za ucesce u EL? Mozda bih razumeo da se radi o ABA ligasu sa nekoliko miliona evra godisnjeg budzeta i dobrim timom koji zeli da igra EL u svojoj hali, ovo je vise prica o nekoj skolici kosarke koja nastupa u drugoj ili trecoj ligi i u takav klub treba da se ulazu basnoslovne pare? Mozda sam propustio negde momenat kad je KLS postala liga milionera pa prolazi rezon da Ivkovic savija kicmu da bi treceligasu obezbedio "uslove za trening".

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda zvuci morbidno, ali ovo sto se desilo me je vise pogodilo nego da sam cuo da je Duda otisao na onaj svet. 

 

No kako god bilo ja u ovom coveku vise ne vidim onog Dudu koga svi znamo. Ta velicina je definitivno za mene preminula, nema je vise. Ovo je sada neki stari covek koji je izgubio razum i moral i koji meni nije poznat. 

 

Rest in Peace Dudo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mmajstor said:

Mozda zvuci morbidno, ali ovo sto se desilo me je vise pogodilo nego da sam cuo da je Duda otisao na onaj svet. 

 

No kako god bilo ja u ovom coveku vise ne vidim onog Dudu koga svi znamo. Ta velicina je definitivno za mene preminula, nema je vise. Ovo je sada neki stari covek koji je izgubio razum i moral i koji meni nije poznat. 

 

Rest in Peace Dudo. 

 

Jedino da promeni frizuru. :D

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

4 hours ago, mmajstor said:

Mozda zvuci morbidno, ali ovo sto se desilo me je vise pogodilo nego da sam cuo da je Duda otisao na onaj svet. 

 

No kako god bilo ja u ovom coveku vise ne vidim onog Dudu koga svi znamo. Ta velicina je definitivno za mene preminula, nema je vise. Ovo je sada neki stari covek koji je izgubio razum i moral i koji meni nije poznat. 

 

Rest in Peace Dudo. 

 

Jes brale, svi ga znamo al sa utakmica i malih ekrana. Sta je vama, ljudi? Moze da me razocara burazer, keva, cale, Gospodja, najbolji ortak, al da me razocara neki torima kome u zivotu na 20 metara nisam prisao i nisam prozborio neku rec sa njim, to slabije. Sta mi znamo ko je stvarno kakav? Manite se romantike, bolje je za zdravlje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

pa za dudu smo znali i to što je pokazao prema snsu u ne tako dalekoj prošlosti. 

 

ne treba ni sve relativizovati, inače mogu ja da se umijem ujutru i kažem da sam novi ja i da prethodna ja dekada ne važi 

 

mislim i to je neki post modernizam koji je sad istorija, šta znam, valjda je i to validno. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...