Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

On 5/18/2019 at 1:34 AM, Bek said:

Povodom povratka plavih dresova, da napravim neku listu meni najboljih

 

 

16. Godina koja se mozda i najvise pamti, ali je beli dres ipak ostao svima u secanju. Plavi deluje kao najobicnija krpetina, asocira na siromastvo i zaostalost za svetom, grb je predimenzioniran, a cak ni igraci nisu svi imali iste dresove, pogledajte Djordjevicevu pa onda Bodiroginu kragnu 😁 U stvari, Saletov deluje dobro, a Dejanov jadno, ali neka ga na poslednje mestu.

 

WuyhxFS.jpg

 

15. Da ne znam iz koje je godine, uvek bi pogodio da je 2000-a. Lozenje na novi vek i milenijum, sve je moralo da sljasti i izgleda futuristicki. Danas, naravno, deluje sranje.

 

0ufjYDE.jpg

 

14. Ovakve sam krpe nekakve nosio dok sam bio klinac i trenirao basket. Tepara dopinosi jadnosti dresa

 

vEAQsnz.jpg

 

13. Klasicno devedesete najlonsko govno, prevelika slova, mali grb,  nidje veze. Mada znam ljude koji vole ovaj fazon

 

LrGbsDi.jpg

 

12. Da se resim ovih Kappa krpa. Previse svega natrpanog, previse boja, mada naravno, jebeni Sinalco usere svaki dres, nije tu toliko ni do proizvodjaca dresova.

 

JgCR0PX.jpg

 

11. Malo bolja verzija istog govna

 

9Swmqq4.jpg

 

10. Prvi Peak-ov dres. Sta znam, ima tu standarnu Peak-ovu jadnost, ali nije los toliko

 

Xc01aSD.jpg

 

9. Dobar dres u potencijalu, ali Sinalco usro stvari, a i prenatrpano je gore sve

 

KyD5VsG.jpg

 

8. Ako se ne varam, ovaj dres smo nosili na tri takmicenja. Ova verzija najgore plasirana zbog Djure faking Ostojica

 

2r3BEq3.jpg

 

7. I ovaj dres smo nosila na dva takmicenja ako se ne varam, ova verzija gore plasirana zbog nalepljene Telekom Srbije, a i te smrdljive godine

 

pULVqyf.jpg

 

6. Tesko je biti objektivan kada je ovaj dres u pitanju, meni ce uvek ostati u najlepsem secanju

 

oD1foPU.jpg

 

5. Malo Peak preko veze na peto mesto, ako ovo citaju da ih motivisem da mogu da odrade i ne toliko los posao kad hoce

 

h0aLhDc.jpg

 

4. Treca verzija Championa. Ova verzija je najvisoj poziciji jer nema sponzora, a i SCG slova su mi mocnija nego Jugoslavija

 

16GRYt1.jpg

 

3. Jebem li ga. Ima posebno mesto u srcu, pokusao sam da iskljucim emocije iz izbora, ali uvek je to negde u podsvesti

 

3WGhRg6.jpg

 

2. Legendaran i jedinstven. Mozda je i u stvari ruzan, ali dizajn potpuno drugaciji u odnosu na sve ostale, dovoljno da ostane u secanju zauvek. A ni rezultat koji je u njemu postignut ne odmaze

 

OMUWGvv.jpg

 

1. Toeto

 

wBnIKLB.jpg

 

Negde na deseto mesto bih uglavio novi dres

 

Nl_k9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1b

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ciji je brend ovaj peak? Ima li iko informaciju o tome , zivo me interesuje. Nisam nesto lud za tim i meni je to sve isto , al likovi rade dosta los posao barem kada su u pitanju dresovi nase repke. Guglao sam , ali nista o njima nasao nisam konkretno.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Davidović said:

Ciji je brend ovaj peak? Ima li iko informaciju o tome , zivo me interesuje. Nisam nesto lud za tim i meni je to sve isto , al likovi rade dosta los posao barem kada su u pitanju dresovi nase repke. Guglao sam , ali nista o njima nasao nisam konkretno.

 

Za odbojkašku reprezentaciju dresove pravi unit sport iz Subotice i samo zalepe Peak logo. Vrlo moguće da je i za košarku ista varijanta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Шири списак мушке сениорске репрезентације Србије за СП у Кини

  • Djordjevic42.jpg

Селектор мушке сениорске репрезентације Србије Александар Ђорђевић објавио је шири списак репрезентативних кандидата за Светско првенство у Кини (31. август–15. септембар 2019).

 

А репрезентација ће се окупити 18. јула у Београду, да би 21. јула отишла пут Копаоника, на базичне припреме, где наши најбољи играчи остају до 4. августа. Право са планине национални тим иде у Чачак, где ће одиграти тренинг меч против домаћег Борца. Следећа провера је 7. августа у Зрењанину против Финске. Три дана касније у београдску „Штарк Арену“ стиже Литванија, са којом ће наши момци већ 12. августа пдиграти узвратни меч у Каунасу. Нови изазов биће „Акрополис куп“ у Атини, где ће Србија од 16. до 18. августа играти против Грчке, Италије и Турске.

 

Наш национални тим 20. августа путује у Кину, где ће имати последње три провере пред Светско првенство, пошто ће у граду Шенјангу 23. августа играти против Италије, два дана касније са Новим Зеландом и, на крају, 27. августа против Француске.

 

Изабраници селектора Александра Ђорђевића из Шенјанга путују у Фошан, где 31. августа у 9.30 по средњеевропском времену утакмицом Д групе против Анголе отварају Светско првенство у Кини.

 

На ширем списку селектора Ђорђевића су:

 

Милош Теодосић

Стефан Јовић

Василије Мицић

Илија Ђоковић

Стефан Пот

Немања Недовић

Богдан Богдановић

Драган Милосављевић

Марко Гудурић

Бранко Лазић

Алекса Аврамовић

Дејан Тодоровић

Вања Маринковић

Огњен Јарамаз

Владимир Лучић

Марко Симоновић

Огњен Добрић

Никола Калинић

Немања Дангубић

Раде Загорац

Немања Бјелица

Милан Мачван

Стефан Бирчевић

Стеван Јеловац

Никола Мишковић

Бориша Симанић

Драган Апић

Никола Јокић

Мирослав Радуљица

Никола Милутинов

Бобан Марјановић

Огњен Кузмић

Дејан Кравић

Никола Јовановић

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 meseca pre takmičenja sam očekivao baš ovakav spisak. Tek treba da se vidi ko je u kakvom stanju, raspoloženju, a kada kreneš da prekrajaš, onda je lakše samo "aktivirati" nekoga sa šireg spiska, nego naknadno pozivati. Ima tu i drugih motiva, ali ne menja poentu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Najvaznija informacija je da je Macvan na spisku. Ne mora nista da znaci, ali drzi vrata otvorenim mrvicu.

 

To sam sada hteo da prokomentarišem. Kakva nam je situacija na 4, uopšte se ne bih čudio da Sale ostavi Makija kao opciju do samog kraja. Ako je počeo sa laganim treninzima, ima 3 meseca fore, a on je igrač koji se jako brzo vrati u ritam, posebno ako bi uloga bila 10ak minuta sa klupe.

 

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe... covek je dva puta skrajnuo prednje ukrstene ligamente. Nek se sto bolje pripremi za novi ugovor da uzme jos koju kintu, a mi cemo bolje iskoristiti Kalinu i Lucica (mozda i Simona) koji bi menjali Bjelicu na toj poziciji. Samo ne Birca, valjda su se konacno stekli uslovi da ne bude u prvih 12.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked and locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...