Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ovi prozori imaju dodirnih tačaka sa regularnim kvalifikacijama koliko i ovaj naš tim sa regularnom reprezentacijom Srbije. Možemo sto puta biti Zemlja košarke ali kada moraš da selektuješ-skrpiš igrače na osnovu njihove dostupnosti a ne kvaliteta...onda bude kako mora. Ali ako nešto nije moralo da se desi to su treći, četvrti i peti minut Zagorca duha koji hoda...koga prolaze kao duha i koji maši sam kao duh. Igore dremnuo si par puta...i eto belaja.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Da podsetim da smo mi Finsku u prvom mecu razmontirali sa laganih 25 razlike. U prilicno slicnom sastavu kao danasnjem, protiv ekipe koja isto kao Svajcarska igra dugo zajedno i zna se, i pritom je kvalitetnija od njih.

 

Tada je igrao Raduljica sto je velika razlika u odnosu na sadasnji sastav.

 

Centar kao sto je on je kao cheat potez u igrici na koji protivnik nema odgovor. Kad god hoces lagane poene spustis na njega, kad ga udvoje ide pas i neko ostane sam na sutu. Finska je jedna od reprezentacija koja ne moze da parira ekipama koje imaju mrgu u reketu, a i sa Svajcarskom je slicno.

 

Ovaj sastav je bas ono sto odgovara nekosarkaskim zemljama, 4 pleja, 2 beka, 3 krila, Simanic, Kravic i Apic.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Issey said:

Kokoškov se opasno izblamirao. Da svi ne znamo da je odličan trener pa da se zapitamo, ali ovo je izgleda došao tek da odradi i otalja. I baš ga je "odradio"... Zajedno sa Zagorcem...

 

Ajd reci mi, molim te, odakle ti takav utisak? Zato što nije skakao, vrištao i pritom popio bar jednu tehničku?

Kako bi ti vodio ekipu koji nisi selektovao 3 meseca unapred, nego šta dobiješ s konca i konopca? I koja se, pritom okupila pre 3-4 dana. Jeste bzvz što je išao juče da izgubi i protiv Valensije, i moguće da je bzvz što trenira i Fener, ali šta drugo da radi kada kao selektor Srbije sigurno ne može da zaradi dovoljno da se bavi samo time? (što će biti tako dok PsihopreCednik ne preuzme i reprezentaciju, božemesačuvaj)

Meni je mnogo veći problem zašto, recimo, plej Nenad Dimitrijević nije dobio srpsko državljanstvo, već makedonsko. Ili zašto se za Marija Nakića još ne zna za koju će reprezentaciju možda da igra. (Ili se zna, a ja ne znam? 🤪) A za to, sigurno, nije kriv Kokoškov.

Takođe, zna li iko šta je sa Petruševim? Prvo je imao koronu, pa kaže njegov menaĐer da nije imao, ali  ni da nije sa reprezentacijom? ŠKK? Bio je spisku igrača za obe tekme u Finskoj.

 

P.S. @đubrivo. Tekma sa Finskom je u ponedeljak u 18h.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Majak said:

 

Ajd reci mi, molim te, odakle ti takav utisak? Zato što nije skakao, vrištao i pritom popio bar jednu tehničku?

Kako bi ti vodio ekipu koji nisi selektovao 3 meseca unapred, nego šta dobiješ s konca i konopca? I koja se, pritom okupila pre 3-4 dana. Jeste bzvz što je išao juče da izgubi i protiv Valensije, i moguće da je bzvz što trenira i Fener, ali šta drugo da radi kada kao selektor Srbije sigurno ne može da zaradi dovoljno da se bavi samo time? (što će biti tako dok PsihopreCednik ne preuzme i reprezentaciju, božemesačuvaj)

Meni je mnogo veći problem zašto, recimo, plej Nenad Dimitrijević nije dobio srpsko državljanstvo, već makedonsko. Ili zašto se za Marija Nakića još ne zna za koju će reprezentaciju možda da igra. (Ili se zna, a ja ne znam? 🤪) A za to, sigurno, nije kriv Kokoškov.

Takođe, zna li iko šta je sa Petruševim? Prvo je imao koronu, pa kaže njegov menaĐer da nije imao, ali  ni da nije sa reprezentacijom? ŠKK? Bio je spisku igrača za obe tekme u Finskoj.

 

P.S. @đubrivo. Tekma sa Finskom je u ponedeljak u 18h.

 

Zna li se o čemu je reč?

 

Da je bio tu umesto Smoriše/Zakurca pobedili bi.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

 

Tada je igrao Raduljica sto je velika razlika u odnosu na sadasnji sastav.

 

Centar kao sto je on je kao cheat potez u igrici na koji protivnik nema odgovor. Kad god hoces lagane poene spustis na njega, kad ga udvoje ide pas i neko ostane sam na sutu. Finska je jedna od reprezentacija koja ne moze da parira ekipama koje imaju mrgu u reketu, a i sa Svajcarskom je slicno.

 

Ovaj sastav je bas ono sto odgovara nekosarkaskim zemljama, 4 pleja, 2 beka, 3 krila, Simanic, Kravic i Apic.

Sve sto Raduljica donosi je napad. Mi i sa njim primamo 90+ poena juce. Finska nam je dala 58.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

 

Od Dangubića se apsolutno ništa i ne očekuje, a ovaj drugi je navodno košarkaš.

 

 

Šta će nam Lojd kad je Volden od pre neki dan Srbin.

Jeste,uzeo i slavu.

Poreklo prezimena Wolden;

Beograd,slave svetog Alimpija.Glava kuce Kori dosao na ove prostore 2018,trenutno zive u Covica mali.1 koleno.🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Majak said:

Takođe, zna li iko šta je sa Petruševim? Prvo je imao koronu, pa kaže njegov menaĐer da nije imao, ali  ni da nije sa reprezentacijom? ŠKK? Bio je spisku igrača za obe tekme u Finskoj.

 

 

Da budemo precizni, Misko je rekao da Petrusev nije pozitivan na koronu (juce kad je to napisao). Sto ne znaci da nije bio ranije pozitivan - kao sto izgleda da jeste ili mu je neko od najblizih kontakata zarazen a bio je u blizini te osobe pa je i sam u karantinu nekom bio. Inace nema razloga da ne igra utakmice za Megu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

 

Da budemo precizni, Misko je rekao da Petrusev nije pozitivan na koronu (juce kad je to napisao). Sto ne znaci da nije bio ranije pozitivan - kao sto izgleda da jeste ili mu je neko od najblizih kontakata zarazen a bio je u blizini te osobe pa je i sam u karantinu nekom bio. Inace nema razloga da ne igra utakmice za Megu. 

 

 

 

Aha, tek sad vidim da nije igrao u prethodna 2 kola za Megu. Baš šteta za nas.

Naravno, status Miška gde samo štiti sebe kroz svog klijenta. Umesto da jasno objasni situaciju kad se već javio. 

Link to comment
Share on other sites

  beIN Sports 9 Qatar HD

  RTS 1 Serbia

  RTS 1 Serbia HD

  S Sport 2 Turkey

  S Sport 2 Turkey HD

  SK 1 Montenegro HD

  Viaplay.dk

  Viaplay.fi

  Viaplay.no

  Viaplay.se

  Viasat Urheilu Finland HD

  YLE TV 2 HD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2020 at 2:37 PM, mmajstor said:

 

A bezveze je sto bukvalno nikog nece moci da dobiju. 

 

On 11/5/2020 at 2:46 PM, mmajstor said:

Nije slabija al ne verujem ni nesto jaca... skupljeni sa konca i konopca. Da imaju jedno mesec dana da se uigraju pa i ajde. Ovako svi djuture da se skupe par dana pred tekmu... bit ce katastrofa, a ne znam cak ni protiv koga igraju. 

 

edit: zasto nema Davidovca? 

 

On 11/5/2020 at 8:06 PM, mmajstor said:

Pa i Simonovic i Radanov ucestvuju u EL. 

 

Bukvalno cemo najvise zavisiti od Avramovica spolja. 

 

Kahm... kahm... 

 

Ko sto rekoh, tu prvu utakmicu bismo izgubili od bilo kojih liliputanaca koji igraju nego vreme zajedno. Finci su jos uigraniji mada ne znam odakle ono njihovo slabo izdanje u Beogradu? Pitanje svih pitanja je da li je ovih 4,5 dana bilo dovoljno da se malo upoznaju i da skontaju ko i sta treba da igra? Naravno da nakon nekoliko nedelja treninga bi cak i ovaj sastav dobio sve protivnike u grupi, ali ovako na brzinu ne treba da se iznenadimo i ako sve izgubimo. 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...