Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Markoss said:

Pena i Pota ne bih ni Partizanu pozeleo. Jebote na sta je Srbija spala, kakva nama dva teletabisa igraju plejeve u repstaciji. 

 

Pa nama plejeve igraju Micic, Jovic i Teodosic (kao i Avramovic, a on je mnogo bolji od ove dvojice).

 

Druga je stvar sto nemamo zamene i nove mlade plejmejkere, ali nema ih skoro nijedna druga reprezentacija u Evropi.

 

Uzmite Litvaniji Kalnietisa i Lekavicusa i ko ce da im igra pleja?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, goldberg said:

 

 

Kvota od 1,05 je nenormalno mala za ovakve meceve.

 

Srbija kao tim uopste nije nesto posebno dobra i to je poklon hendikep jer je verovatno +22.5 ili tako nesto.

Slazem se. Samo vidis da moze i kladionica da se zezne : ) 

off topic

Spoiler

 

Vezano za jucerasnju raspravu na kkcz temi

 

Pre neki dan krenuo da singliram na Efes kad sam video da ne igra Johnny, jer sam bio siguran da nas dobijaju, a kvota 2.55 bila valjda. Ali ono...ne mogu da navijam protiv nas, pa sam iskulirao.

Hocu reci da nije bilo realno ni tad da bude na nas 1.5 kao i sad ova 1.05 za reprezentaciju

 

@realno *w

 

kvote su nastavak price sa kkcz teme. malo trolujemo : D 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pade mi kamen sa srca sad kad videh da po tri ekipe iz grupe prolaze.

 

Izvlacenje bilo kakvih zakljucaka iz ovakvih utakmica je blasfemija, nijedan od ovih momaka nije ni cetrvrta opcija reprezentacije na svojoj poziciji.

 

 

Neko moje misljenje je i da bi jedan FMP, da se pojavi u svom punom sastavu bez Ulubaya, mogao lagano da nam iznese ove kvalifikacije, jer timski principi i uigranost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Primiti 92 poena od ekipe sastavljene od polu-kosarkasa je sramota bez obzira da li ih kenjao sut ili ne.

 

 

6 minutes ago, Manu said:

 

Neko moje misljenje je i da bi jedan FMP, da se pojavi u svom punom sastavu bez Ulubaya, mogao lagano da nam iznese ove kvalifikacije, jer timski principi i uigranost.

 

5 minutes ago, Don Juan said:

Upravo to mi pade napamer. FMP uz par pojačanja i pobedili bi danas.

 

Isto sam mislio s tim da sam pomislio i na Megu (-stranci). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Del Piero said:

Jokubaitis.

 

On je vise 2-3, ako nesto nisam permutovao.

 

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Slazem se. Samo vidis da moze i kladionica da se zezne : ) 

off topic

  Reveal hidden contents

 

Vezano za jucerasnju raspravu na kkcz temi

 

Pre neki dan krenuo da singliram na Efes kad sam video da ne igra Johnny, jer sam bio siguran da nas dobijaju, a kvota 2.55 bila valjda. Ali ono...ne mogu da navijam protiv nas, pa sam iskulirao.

Hocu reci da nije bilo realno ni tad da bude na nas 1.5 kao i sad ova 1.05 za reprezentaciju

 

@realno *w

 

kvote su nastavak price sa kkcz teme. malo trolujemo : D 

 

Fair enough, znam sta zelis da kazes sa kvotama i kritika stoji.

 

Jedino sto bih ja mislio da smo blagi favoriti i da je kvota 2,2 na nas.

 

Kvota na Srbiju je ludilo i nema veze sa realnoscu, tu se valjda slazemo. Ne znam ko je analizirao mec, ali uigranost je vrlo bitna u kolektivnim sportovima, pogotovo u kosarci. A vise nemamo neki mismec kao Raduljicu da pomocu toga ostvarimo prednost i iscupamo pobedu na silu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima i do Kokoškova. Već sam spomenuo Zagorca, a i ona izgubljena lopta Anđušića poslednjih 20 sekundi kad smo imali napad za pobedu je baš WTF. Čovek dribla između dva igrača, i sapliće se. Lopta je trebalo da bude kod Avramovića, i da se čeka 5-6 sekundi pre kraja i rešava ili asistira, a ne da bek davi loptu, još udvojen. Nije bio TO da se spremi napad, ok, ali je to neka logika. Ovako nam je karma jebala kevu da onaj polovnjak iz mrtvog ugla pogodi sekund pre kraja. Šta su sve ispogađali dovoljno govori o našoj odbrani.

 

Znam da smo skupljeni s koca i konopca, ali za neke osnovne košarkaške elemente nema opravdanja. Bacanja užas, građenje koša katastrofa, gde nam ekipa bez centra hvata promašaje kad hoće. Odbrana na šutu za 3 takođe. Onakav procenat je naša krivica.

 

Kokoškov se opasno izblamirao. Da svi ne znamo da je odličan trener pa da se zapitamo, ali ovo je izgleda došao tek da odradi i otalja. I baš ga je "odradio"... Zajedno sa Zagorcem...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...