Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

On 6/3/2020 at 12:28 AM, MetalHead said:

 

Ja se opet vracam na ovo, ali sada je ocigledno...

 

 

Jos jedan "oprostite mi moju ruznu proslost" momenat... 

 

Svako ko poznaje Macvana zna da nije neki zahvalan lik. Pa i kako se poneo prema ljudima koji su mu pomagali kao klincu (s obzirom da su njegovi bili izbeglice bukvalno bez icega), skupljali tu da on moze da igra basket i za neke operacije ociju, naocare, kakve je vec probleme imao kao klinac, posle fazon nije hteo ni da im se javi kad se proslavio... ali da ne iznosim sad neke privatne stvari, zna svako ko ga poznaje kakav je

Edited by vepar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, vepar said:

 

Svako ko poznaje Macvana zna da nije neki zahvalan lik. Pa i kako se poneo prema ljudima koji su mu pomagali kao klincu (s obzirom da su njegovi bili izbeglice bukvalno bez icega), skupljali tu da on moze da igra basket i za neke operacije ociju, naocare, kakve je vec probleme imao kao klinac, posle fazon nije hteo ni da im se javi kad se proslavio... ali da ne iznosim sad neke privatne stvari, zna svako ko ga poznaje kakav je

 

 

Ti ne bi da iznosis privatne stvari ali si ih izneo. "Zna svako ko ga poznaje" .. a s obzirom da ga 99% foruma ne poznaje ti si odlucio da ga predstavis ovako.

 

Nije dzaba on Gospodin a ti Vepar

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, wrach said:

 

 

Ti ne bi da iznosis privatne stvari ali si ih izneo. "Zna svako ko ga poznaje" .. a s obzirom da ga 99% foruma ne poznaje ti si odlucio da ga predstavis ovako.

 

Nije dzaba on Gospodin a ti Vepar

 

Ja sam cuo i gore stvari za Mačvana od momaka koji su igrali sa njim u mladjim kategorijama. Bukvalno ih kasnije nije poznavao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Selektor said:

 

Ja sam cuo i gore stvari za Mačvana od momaka koji su igrali sa njim u mladjim kategorijama. Bukvalno ih kasnije nije poznavao. 

Susretao sam se i ja sa njim u mladjim kategorijama i nemam nista lose da kazem za njega. A i da imam to ne bih uradio ovako kako vi radite. Ostavljate prostor za razne interpretacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MilošVB said:

Mislim da bi sada,kada ste već krenuli sa tim privatnim pričama,korektno bilo da iznesete to što znate.

 

Vec sam napisao kako se poneo prema ljudima koji su mu bukvalno pomogli da prezivi i da se uopste bavi kosarkom, a kako se on poneo prema njima

 

Kasnije sam vec cuo i stvari koji je radio kroz karijeru, sto mi je opet stvorilo neki utisak ljige od coveka

 

Sto ne mora da znaci da je tacno, mozda su me svi lagali

 

Ali nije ni bitno u sustini, ja not poznajem decka, nit mi je naneo neko zlo pa da ga sad pljujem tek tako

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jeste da se tada zvala Jugoslavija, ali da se pohvalim jednim raritetom iz privatne kolekcije 🙂

Original Danilovicev naravno. 

 

Edit, moguće da je bas u ovom primerku zakucao preko Sabonisa!!! 

 

 

spacer.png

Edited by propolis
  • Like 10
  • Love 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...