Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

On 6/1/2020 at 1:26 PM, MetalHead said:

p.s. nije mi samo jasno sto se nije zahvalio i FMPu gde je proveo gotovo sve svoje juniorske dane i zabelezio prve profesionalne utakmice 😕 jel moglo bez tog merenja patke, majku mu? Nadam se da je samo nenamerna (licna) greska. 

 

Ja se opet vracam na ovo, ali sada je ocigledno...

 

 

Jos jedan "oprostite mi moju ruznu proslost" momenat... 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki Marvini said:

Nisam razumeo što baš navijači CZV toliko insistiraju na Mačvanovom odnosu sa klubom FMP?

 

kada kažeš "navijači zvezde", verovatno misliš na jednog jedinog metalheada, pošto sam se vratio tri strane unazad i izbrojao samo njega da uopšte i diskutuje na tu temu

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Laki Marvini said:

Nisam razumeo što baš navijači CZV toliko insistiraju na Mačvanovom odnosu sa klubom FMP?

Najpre ljubitelj kosarke, a potom navijac CZV. Bio FMP ili neki drugi klub u pitanju, isto bih reagovao. 

 

14 hours ago, Laki Marvini said:

edit: u pravu si, maj bed. Metalhed izgleda kao vise osoba odjednom 😄

Omnipotentan 🙂

 

13 hours ago, Green23 said:

Uuuu @MetalHead rekao ti da si Voolin

I njegova tetka, ujedno. 🙂 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

 

26994186_140195009994598_885550068710632

 

Ova odlikovanja/priznanja mi lice na ono: 

Jer je Metalni covek peeeersoooona. MetalHead je najveca baraba ovde. On je jedna svinja od coveka, jedna dzukela najobicnija. Nosilac teskih venericnih obolenja i ostalih drustvenih priznanja.

 

Taj neki rad? 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Australijski komentator i televizija, imao je par lapsusa, al mislim da je ovo najbolji snimak koji moze da se nadje na netu. Djordjevic zakazao, ali to nije cudo, jer mu je Geri Pejton disao bukvalno za vratom, a posle i Stokston, vise je Danilovic zakazao promasioje dosta otvorenih suteva a i imali smo i dosta glupo izgubljenih lopti. Dok je Divac igrao drzali smo se nekako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cudi me da niko nije preneo

 

Quote

Košarkaška reprezentacija Srbije okupiće se u Beogradu 23. juna, a dva dana kasnije odlazi se na pripreme, na Kopaonik. Nažalost, zbog koronavirusa neće da se trenira za Olimpijske igre, koje su odložene za godinu dana, ali nijedno okupljanje ne može da škodi. Tim pre što se u septembru nastavljaju “prozori” za Evropsko prvenstvo.

Kako MaxBet sport saznaje, na spisku selektora Igora Kokoškova nalaze se: Miloš Teodosić (Virtus), Vasilije Micić (Efes), Stefan Jović (Himki), Nemanja Nedović (trenutno bez kluba), Nikola Kalinić (Fenerbahče), Miroslav Raduljica (Đijangsu), Branko Lazić, Dejan Davidovac, Ognjen DobrićOgnjen Kuzmić, Nikola Jovanović, Boriša Simanić (Crvena zvezda), Novica Veličković, Stefan Birčević, Rade Zagorac, Ognjen Jaramaz, Nikola Janković, Uroš Trifunović (Partizan), Nikola Rebić, Luka Ašćerić (Mega), Aleksa Avramović, Nemanja Dangubić (Estudijantes), Stefan Pot, Stefan Đorđević , Marko Pecarski, Aleksa Radanov (FMP), Dalibor Ilić (Igokea), Stefan Janković (Kepital siti Go-Go), Aleksej Pokuševski (Olimpijakos), Filip Petrušev (Gonzaga) i Luka Mitrović (Mursija).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, juce sam nesto letimicno gledao spisak i veoma iznenadjeno zakljucio da na njemu nema Vladimira Lucica.

Ne znam da li postoje neki zdravstveni razlozi, ali ovo je bio veoma sirok spisak na kome ima i povredjenih igraca.

Igore sujeto 😞

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...