Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

5 hours ago, Južni said:

Ako ima negde cela sa Amerima '96., molim da neko okači.

Hvala.

 

izgleda da je ovde cela. nije neka luda rezolucija

 

 

 

edit tzv paljino revenge poluvreme, diki herojski protiv tri najmoćnija centra izuzev shaqa koja sam gledao, bodiroga solidan, danolovic i sale ugaseni, zato što jebiga, onakvu odbranu na perimetru je malo ko igrao osim bullsa

 

edit2 pardon, bio je i shaq + robinson i hakeem

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/3/2020 at 5:23 PM, uini said:

@Magia sad je lako smejati se, tada je bilo hijao svetosavljee

znaci koliko smo jebali litvance sa sutem za 3 i kao mi se nesto bunimo kada nas natrpaju

 

nikada nam nece vratiti ovo

SABONIS 4A HAHAHAHAHAH



Sad sam tek odgledao ceo mec. Par utisaka:

-14/23 za 3 u finalu je jedna ozbiljna mudaska partija cele ekipe, ali Djordjevic je ovim performansom postao besmrtan.

- Marculjonis i Sabonis su pojedinacno bili najbolji akteri meca ( sem Djordjevica koji ih je ubio sutem) i deluje mi da su Litvanci igrali mnogo vise individualno nego mi

-Mi smo igrali prelepo u napadu, ali odbrana Litvanije je u nekim trenucima bila komicna.

- Sasa Obradovic bitnih 5 poena na kraju

-Bodiroga i Danilovic pokazali zasto su najbolji bekovi koje smo imali u poslednjih 30 godina.

-I pored svega toga, imali smo dosta srece i neke sudijske odluke jesu bile diskutabilne na nasu stranu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sta znam, verovatno. sabonisu su najpre svirali sve i svasta a onda su ga sjebali na kraju

 

mada treba imati na umu da su litvanci od starta kukali na svaku odluku a tada niko nije imao reputaciju one ekipe spanije pa da se to tolerise, niti se generalno tolerisalo toliko 

al okej

Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2020 at 8:29 AM, uini said:

 

izgleda da je ovde cela. nije neka luda rezolucija

 

 

 

edit tzv paljino revenge poluvreme, diki herojski protiv tri najmoćnija centra izuzev shaqa koja sam gledao, bodiroga solidan, danolovic i sale ugaseni, zato što jebiga, onakvu odbranu na perimetru je malo ko igrao osim bullsa

 

edit2 pardon, bio je i shaq + robinson i hakeem

 

Na koju foru su uspeli da prosvercuju Hakima koji je nastupao za Nigeriju pre toga a nama nisu mogli da igraju Stojakovic, Tarlac, Gurovic itd, zbog toga sto su imali grcko drzavljanstvo. Mada sad vidim da kao nije igrao za njih, al sam ubedjen da jeste barem neke mladje kategorije ili tako nesto. Sad sam nasao na Mikipediji igrao je za juniorsku reprezentaciju Nigerije.

 

Daj da trazimo od Fibinog sajta da stavi utamicu na YT.

 

Evo ove nedelje sta planiraju.

 

eU2GkW-OGGGcn1HJpmVXf-d1OuXwETA4qsHA2dCn

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...