Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 hours ago, mmajstor said:

 

 

 

Lepo sam u prethodnom postu objasnio fenomen koji pominjete.... opet sam vam kvotovao gore konkretno - koji vam tacno deo nije jasan? 

 

Ti mislis da si lepo objasnio, a zapravo nisi, evo da ti pojasnim. Prvo, ne zelim da pricam o tome ko je prvi poceo, ali kad si sam ti pomenuo, ti si ovde bio, za mene, najveci trol, jer si branio tog na tvom avataru za stvari od koje nema odbrane. Ili si trol, ili si, da kazemo, u velikoj zabludi. Dakle ti si zapoceo to sto si sam pokusao da definises.

 

Drugo, ako ti se ne svidja, i tebi i drugima, sta drugi pisu, to se ignorise, ili se diskutuje na nacin koji uvazava tudje misljenje, iako se sa njim duboko ne slazes, sto ti nisi radio, a ja recimo jesam, iako smatram da ti je 90% postova za vreme Svetskog prvenstva apsolutna glupost.

 

Dakle, zakljucak je da ja ne mogu, ako diskutujem normalno, uvazavajuci i one koji po mom misljenju pisu gluposti (tu je skroz nebitno da li sam ja u pravu ili ne, iako smo na kraju i to razresenje dobili), da trolujem. To sto ima 10 ljudi koji neargumentovano tvrde suprotno, jbg, ovo nije navijacka tribina nego forum, gde bi jacina argumenata trebalo da odredjuje dalji smer diskusije.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, McLeod said:

... 

 

I sad treba opet da se opet upecam? 🙂

Podrazumeva se da se diskutuje normalno - ali o temi. Ako je tebi jedini motiv diskusije na ovoj temi iskljucivo pljuvanje po selektoru (kazu ljudi i godinama), tebi je onda tema selektor a ne reprezentacija. A ova tema je o reprezentaciji...svako dugorocno nametanje diskusije u drugom pravcu (ne smeru) je trolovanje. Tolerisanje toga vodi temu u picvajz, jer ljudi hoce da odgovore.....na nesto sto nije tema. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 34Barkley said:

Trebalo je tada da priča i o utiscima sa SP (koje tek treba da se odigra), možda bi te to zadovoljilo.

 

U bre sto ste teski ljudi, pa zar ne umete da prastate pogresan tajming? 🙂

 

A i napisao sam da bi bilo dobro da se uradi lektura... sto je i uradjeno, no harm done. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mmajstor said:

 

Pa nista, onda da spremamo lomacu jer je greh to sto mi se ne svidja sto covek bezi od te teme kao djavo od krsta. 

 

dobro je @mmajstore... nešto nisam siguran da je Nikola Jokić, gradjanin "republike" Srbije dužan da objašnjava bilo kome bilo šta, a da taj nije: Sudija/tužilac/policajac  ili Majka/otac/devojka. 

napisao si jednom, dva puta, tri puta...  sad se i @Dropkick Murphys ubacio sa pitanjem na koje nećeš dati odgovor, a na mestu je i ode tema po ko zna koji put u peršun i blitvu.

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

I sad treba opet da se opet upecam? 🙂

Podrazumeva se da se diskutuje normalno - ali o temi. Ako je tebi jedini motiv diskusije na ovoj temi iskljucivo pljuvanje po selektoru (kazu ljudi i godinama), tebi je onda tema selektor a ne reprezentacija. A ova tema je o reprezentaciji...svako dugorocno nametanje diskusije u drugom pravcu (ne smeru) je trolovanje. Tolerisanje toga vodi temu u picvajz, jer ljudi hoce da odgovore.....na nesto sto nije tema. 

 

Kako to selektor reprezentacije Srbije u kosarci nije tema topika Reprezentacija Srbije? Ako bi to mogao da mi pojasnis. Ja sam samo jedan od ljudi koji su insistirali na necemu ovde, neki drugi su insistirali godinama na tome da je Raduljica koristan reprezentaciji, da Bircevic nije, da li je Teo bolji od Rubija ili nije i jos sijaset drugih diskusija koje su se ciklicno vrtele, a pazi majku mu, samo moje insistiranje na necemu sto se dokazalo kao tacno je trolovanje i nije tema topika.

 

Zanimljiv pogled na stvari, moram priznati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzabe sve... izgleda da tamo sysadmin ima najvece pravo odlucivanja sta ce prikazivati na sajtu. Tako i nama ne prikazuju medalje od 92e iako su sami doneli zvanicnu odluku da smo ista reprezentacija. 

 

edit: stim sto sam ja mislio na fiba jer si me zbunio sa Danilovicem, ali ista su to govna

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...