Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Standardni prvotimac, clan startne petorke....?
Rođo, ne postoji to kod Tomića, svi koji su igrali prošle sezone dali su maksimalni doprinos. On je igrao celu sezonu sa 10 igrača u rotaciji, i svako je svoju ulogu prihvatio na pravi način i svi su imali zvezdane trenutke u protekloj sezoni uključujući i Borišu.
Teško je oceniti da li je njegov napredak veći igrački ili psihološki, gde je izrastao u pravog ratnika.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Govnast je samo pokušaj unižavanja takve košarkaške veličine kao što je Peđa Stojaković. Koliko god da navijam za Zvezdu nikad ne bih omalovažavao legende Partizana upoređujući ih sa igračima Zvezde koji nisu ni približno na njihovom nivou. Ali, svakom je obraz od različitog materijala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Peja nije legenda Cz, ne znam da l je čak odigrao više od dve utakmice za seniore.

 

Inače, baš ti loša ova energija koju furas već poduži preiod po forumu.

 

Paradoksalno je da nekom učitavas klubasenje, a upravo iz tvojih upisa sljasti navijacka ostrascenost.

 

Ovo ti kažem ja kao hc navijac Zvezde.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neke stvari se ponavljaju po istoj matrici, i ovde, i na bivšem forumu i previše da bi bile slučajne. Nikad nijedan Zvezdin igrač nije dovoljno dobar, i najmanja prilika se koristi da se opljunu čak i od nekih navodnih navijača Zvezde, koji su na poslednjoj Zvezdinoj utakmici bili pre 20+ godina.

Jer, košarka=Partizan, jedino valjaju Vujošević, Željko Obradović i igrači koje su oni stvorili svi ostali su " pomoćno osoblje", " nemači pojma" i slični epiteti.

Samo malo više međusobnog poštovanja i uvažavanja, jer većinom smo ovde svi zreli ljudi i trebali bi da smo s godinama tolerantniji.

Ja lično poznajem nekoliko istaknutih igrača Partizana, s njima u RL normalno pričam o svim temama pa i sportskim i nikakve probleme s njima nemam. A perfidnost namirišem na kilometar, čitam ljude kao bukvar.

 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kronostime said:

Ako treneri nisu imali veru u njega za EL i EC = zasto bi to imao bilo koji buduci selektor?

 

Bataslite ABA, KRK i KLS.

 

E vidiš ja od tebe najiskrenije ne očekujem toliku oprugu i da moraš da se mačuješ do kasno u noć. Rasprava je izgubila smisao odavno, a ti si prešao u totalnu krajnost dekartovu...  a u suštini @34Barkley je lepo napisao štavi kako. Evo je cela sezona pa ako je @dekkard u pravu mi izjedemo slatko sve što smo ovde jel te. Ako se izbori za ozbiljnu minutažu kod ovih matorih na njegovoj pozicij i pokaže da na njega može da se računa, ja bi bio vrlo srećan da na keca mali zameni Birču u reprezentaciji jer videsmo Birču. Ako bude i dalje rekord karijer 8 poena partizanu i 11 Limožu, u čemu da pričamo dalje?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dekkard said:

Neke stvari se ponavljaju po istoj matrici, i ovde, i na bivšem forumu i previše da bi bile slučajne. Nikad nijedan Zvezdin igrač nije dovoljno dobar, i najmanja prilika se koristi da se opljunui čak i od nekih navodnih navijača Zvezde, koji su na poslednjoj Zvezdinoj utakmici bili pre 20+ godina.
Jer, košarka=Partizan, jedino valjaju Vujošević, Željko Obradović i igrači koje su oni stvorili svi ostali su " pomoćno osoblje", " nemači pojma" i slični epiteti.
Samo malo više međusobnog poštovanja i uvažavanja, jer većinom smo ovde svi zreli ljudi i trebali bi da smo s godinama tolerantniji.
Ja lično poznajem nekoliko istaknutih igrača Partizana, s njima u RL normalno pričam o svim temama pa i sportskim i nikakve probleme s njima nemam. A perfidnost namirišem na kilometar, čitam ljude kao bukvar.

 

Lafe, pretera ga. Ono baš. Ajmo malo laganije i sa više stila. U prevodu bez učitavanja nečga što nije rečeno ama nikako, barem ovde. Komentari na portalima, drugi forumi... možda, ovde ne. Bar da sam ja primetio. Trudimo se da dignemo konverzaciju na viši malo nivo od pukog klubašenja ipak smo na temi koja bi trebala da bude iznad toga.

Link to comment
Share on other sites

Evo upravo sam doznao informaciju iz prve ruke. Definitivno je bila narusena atmosfera u timu i istina je da su Raduljica i Milutinov imali sukob koji se nije zavrsio samo verbalno. Pojedini igraci nisu poštovali selektora, među kojima je bio i Jokić. Navodi mi banalan primer na utakmici da kada mu je Đorđević davao instrukcije da uđe u reket i izgradi poziciju, Jokić se oglušavao o to.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosta said:

Zaboravio si Dangubica i, sto je bitnije - Davidovca i Smail-agu

 

Tako je, dopunjavam... a Smailagu ubachujemo cim ga vidimo ozbiljnog u ozbiljnoj seniorskoj kosarci. 

 

3 hours ago, Kosta said:

Jovic, Micic, Avramovic

Bogdan, Gudura, Nedovic, Marinkovic

Lucic, Todorovic, Dobric, Zagorac, Dangubic, Davidovac

Kalinic, Simanic

Jokic, Milutinov, Jovanovic

 

Nesto se namnozilo ovih trojki, a plejeva i cetvorki ni za leba...dodah i Avramovica da bude malo uravnotezenije. 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, kalistenika u rutini said:

Znaš kad ce Borisa da igra u reprezentaciji dok je u Zvezdi? Kad na vrbi zasvrbi.

 

On da bi upao u oko novom selektoru, pre svega mora da igra u kontinuitetu i da ima učinak vredan pažnje, u Zvezdi gde tri preiskusna Internacionalca imaju prednost ispred njega, neće da se desi.

 

Slučaj završen, usporiti priču na temu Borise reprezentativca zbog neke dve tekme u po Abe.

 

Dečko u Zvezdi nazalost samo propada jer ne igra, a njemu je to preko potrebno., ne na kašičicu nego da cepa full minutazu.

 

Mislio sam da će mu u klubu napraviti prostor, a umesto toga, Braun, Stratos, pa čak i Gist, znači truba.

 

 

 

 

 

Lepo si poceo, i sve sam bio ono pa ovo je pravi post, ali si na kraju kiksnuo. Borisa nece videti reprezentaciju jer igra u KK CZV nisu tu problem igraci stranci na istoj poziciji, vec jedino i samo to sto je u CZV. Samo cu napisati Lazic, Dobric, Davidovc,... Nijedan ni na sirem spisku ( bili su dobri u prozorima kad drugi nisu mogli .)

Edited by slavisa
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo na četvorci baš jako tanki.

 

U principu od mlađih igrača tu je Simanić, Stefan Janković, Smailagić i...ne pada mi na pamet niko više.

 

Stefana Jankovića bih isključio iz kombinacije jer je bolid, ostaju Boriša i Smail Aga. Boriša nije napredovao koliko je bilo očekivano, fali mu pre svega sportska drskost, a Smailagića tek treba da vidimo kako izgleda sa seniorima.

 

Stoga, knjiga je spala bukvalno na dva slova.

 

Ogromna je greška vođenje Birčevića na ovo prvenstvo, tu su trebao biti jedan od ove dvojice, po meni Boriša jer ipak ima više seniorskog iskustva.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Rekao mi je samo da je bilo 

4 minutes ago, mmajstor said:

 

Au. 

A pricice su kolale Raduljica Vs Gudura, a sad ti kazes Raduljica Vs Milutinov. 

Rece li koji je problem Jokica sa Djordjevicem? 

Rekao mi je samo da je bilo situacija gde je odbijao da uđe u reket i izgradi poziciju za sebe, a ovaj mu je na to ukazivao. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Mi smo na četvorci baš jako tanki.

 

U principu od mlađih igrača tu je Simanić, Stefan Janković, Smailagić i...ne pada mi na pamet niko više.

 

Stefana Jankovića bih isključio iz kombinacije jer je bolid, ostaju Boriša i Smail Aga. Boriša nije napredovao koliko je bilo očekivano, fali mu pre svega sportska drskost, a Smailagića tek treba da vidimo kako izgleda sa seniorima.

 

Stoga, knjiga je spala bukvalno na dva slova.

 

Ogromna je greška vođenje Birčevića na ovo prvenstvo, tu su trebao biti jedan od ove dvojice, po meni Boriša jer ipak ima više seniorskog iskustva.

 

Pa ima Dalibor Ilić, Pokuševski, Kristan Vukčević. Tanki smo na 1 i 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...