Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Koliko sam Danilovica voleo kao igraca, toliko mi je sada odvratan. Ta prepotentnost i "ko vas jebe" stav je sjajna osnova za vrhunskog igraca, to je on i postao. U funkcionerskim ulogama to klizi u dziberizam.

Plus one epizode gde je bio na ivici zakona... Kod aktivnog sportiste to prolazi, ima mnogo primera za to. Za ovako visoku funkcionersku ulogu je to veliki balast.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Poodle Care said:

Sućut za informere, aloe i kurire koji su prethodnih dana izmišljali svađe i tuče.

 

psd dos'o da se obracuna sa tabloidama, pobedio je svaka cast!

 

steta sto nije dosao na kzs, koju je on sazvao, da prica o razlozima neuspeha gotovo svih reprezentativnih kategorija.

 

al je zato sukno informeru.

 

 

psd - tabloidi 1:0

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Casaubon said:

Danilovic je na KZS delovao kao da je prosao istu skolu javnih nastupa kao Prvorodjeni. Bas bljutavo.

To moze da izgleda nekome ko nema pojma o tome ko je PSD funkcioner, nista sto nije moglo da se vidi i ranije dok je bio predsednik KKP-a u retkim situacijama kad se javljao medijima. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoe Bg said:

To moze da izgleda nekome ko nema pojma o tome ko je PSD funkcioner, nista sto nije moglo da se vidi i ranije dok je bio predsednik KKP-a u retkim situacijama kad se javljao medijima. 

Nisam rekao da jeste ispao iz tog konkretnog kruga politickog pakla - vec da je delovao bahato i bez ikakve namere da preuzme odgovornost za bilo sta, koristeci plitke spinove i halabuku umesto argumenata - a to su glavna obelezja ekipe na vlasti.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, berti said:

Ponasanje Jokica jeste nesto na sta se treba posebno osvrnuti. Jeste Sale brljao sa njegovom ulogoma ali to ne moze biti opravdanje. Jokicev stav na ovom prvenstvu je bio da svi treba da mu se klanjaju i ljube ga u dupe zato sto se smilovao da dodje. Dozvolilo mu se da dodje na.pripreme kad hoce, otisao je sa onog turnura zbog nekakvih privatnih obaveza. Neko je pominjao zbog konja, trka, sta vec, ako je to istina. Bio je vidno zapusten, delovao nespremno i preko kurca prisutan. Nije hteo da komunicira sa novinarima, vodao onog brata koji bi se najradije tukao sa svima. Cuj, ljut je na novinare i javnost jer ga ne vole i napadaju. Pa sta? Jednog Djokovica deo Srbije konstantno napada, pa covek najnormalnije komunicira sa novinarima.

Jokic jeste zvezda, ali ako hoce da se i dalje ponasa tako i sa svojim saigracima iz reprezentacije, onda neka nas zaobidje. Fora " ja sam mega star, imam vise para od svih vas zajedno" je bezobrazluk. Nema to veze sa time da li igra cetvorku ili peticu.

Ako se moze nekako iz njega izbaciti sve ovo negativno, idealno ce biti. Ako ne moze, bez njega.

I to si sve primetio i video iza kulisa, da je zeleo da ga svi ljube u dupe i da mu se klanjaju, doneo si zakljucak na osnovu toga sto nije hteo da daje  novinarima iakve izjave, intersenatno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, leki bg said:

Kratka i glupa KZS.

Pa sta si ti ocekivao od nesposobnog rukovodioca,  takozvanog fikusa koji ne zna da sastavi prostu recenicu. Mislio si da ce da preuzme odgovornost za katastrofu svih reprezentativnih selekcija, malo morgen dobri covece.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki8 said:

I to si sve primetio i video iza kulisa, da je zeleo da ga svi ljube u dupe i da mu se klanjaju, doneo si zakljucak na osnovu toga sto nije hteo da daje  novinarima iakve izjave, intersenatno.

Mislim da se videla velika razlika u pristupu jednog Gasola i Jokica. Gasol je takodje zvezda.

Naravno da im ne pise na celu sta zele i kakav im je stav, ali neke stvari ipak upadnu u oci.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Mislim da se videla velika razlika u pristupu jednog Gasola i Jokica. Gasol je takodje zvezda.

Naravno da im ne pise na celu sta zele i kakav im je stav, ali neke stvari ipak upadnu u oci.

 

Malo ti to zavisi i kakav tretman imaju od «poslodavca». Otprilike kao nasi kad rade tu i napolju. Pa kad dodju mora malo da ih spuste. A ona hajka od ranijih godina nije pomogla. Tesko da Gasol ili bilo ko od njih imaju kuci tretman koji se kod nas podrazumeva da je normalan. 

 

Ovakvi su problemi ranije bili izuzetak, ali ne samo zbog igraca. U savezu su ipak bili u vecini ozbiljni i vaspitani ljudi.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Plavi Golub said:

 

Malo ti to zavisi i kakav tretman imaju od «poslodavca». Otprilike kao nasi kad rade tu i napolju. Pa kad dodju mora malo da ih spuste. A ona hajka od ranijih godina nije pomogla. Tesko da Gasol ili bilo ko od njih imaju kuci tretman koji se kod nas podrazumeva da je normalan. 

 

Ovakvi su problemi ranije bili izuzetak, ali ne samo zbog igraca. U savezu su ipak bili u vecini ozbiljni i vaspitani ljudi.

 

Niđe veze. Gasol je imao tretman kakav je imao zahvaljujući svom stavu preme reprezentaciji.

 

Reprezentacija = svetinja.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne slazemo se, ali nema veze. Hajka kakva je kod nas normalna sto u javnosti, sto ovako prema sportistima koji se ne uklapaju u ono sto smo mi ili bilo ko zamislili da oni treba da budu nije uobicajena nigde.  Mislim na relativno civilizivane sredine.

 

Zato i nema iskrenog odbijanja, vec pasivno agresivnog ili u zavijenoj formi.

Edited by Plavi Golub
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Plavi Golub said:

 

Malo ti to zavisi i kakav tretman imaju od «poslodavca». Otprilike kao nasi kad rade tu i napolju. Pa kad dodju mora malo da ih spuste. A ona hajka od ranijih godina nije pomogla. Tesko da Gasol ili bilo ko od njih imaju kuci tretman koji se kod nas podrazumeva da je normalan. 

 

Ovakvi su problemi ranije bili izuzetak, ali ne samo zbog igraca. U savezu su ipak bili u vecini ozbiljni i vaspitani ljudi.

Vidi, jedno je razvlacenje Jokica po medijima gde je bilo mnogo bezobrazluka. Tu donekle mogu da razumem, ne i pravdam, njegov stav prema novinarima.

Ali, meni ni u jednom trenutku Jokic nije delovao kao neko ko voli sto je sa saigracima, kao neko ko uziva igrajuci za drzavni tim. On je prakticno svoj stav prema medijima i javnosti preneo na teren.  A to nije posteno prema saogracima, jebes medije, forume, drustvene mreze...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo koliko je koja evropska reprezentacija osvojila medalja u periodu od 2014. do 2019. kad je Sale bio naš trener:
 
-Srbija: 3 srebra.
-Francuska: 3 bronze
-Španija: 2 zlata, 2 bronze
-Litvanija: srebro
Slovenija: zlato
Iz ovog proizilazi da su ipak Spanija i Slovenija ispred.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...