Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

29 minutes ago, Swift Pancakez said:

umesto toga imamo “svi smo krivi” i “istekao mi ugovor”

dozvolite ali to nije to

Zar nije pre neki dan rekao svi smo krivi, ja prvi?

 

E da, ko god bio novi selektor od ovih normalnih imena: Kokoškov, Saša Obradović, Radonjić... (ne, ne želim ni da razmišljam o vojnicima stranke), trebalo bi mu pružiti nepodeljenu podršku bar do drugog takmičenja, tj. ne skidati glavu ako na prvom narednom (kvalifikacije ili same OI) fejluje, osim ako baš ne ispadne potpuna katastrofa. Trebaće mu vremena da se sastavi sa pričom, ne treba mu skidati glavu odmah.

Edited by 34Barkley
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Strasno je koliko se mistifikuje Nedovic i njegovi kosarkaski kvaliteti. I to traje vec godinama i ne vidi se ni naznaka kraja. Taj decko do sad u karijeri nije pokazao ili opravdao ni 5% hajpa koji ga kontinuirano prati. Stvarno vise neam blage o cemu je rec.

 

Reč je o tome da je posle Bogdanovića naš najkvalitetniji igrač na toj poziciji i da je za razliku od ostalih bekova u stanju da ponudi nešto drugačije. To da li je opravdao hajp je potpuno nebitno, dečko je postao odličan evroligaški igrač, koji kada je zdrav apsolutno ima kvalitet za 12 reprezentacije.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites


da li bi pre na ovom prvenstvu gledao nedovica ili guduru npr?
Gledao bih obojicu, uz nekog trenera koji bi obojicu maksimalno iskoristio, prvenstveno ulio im neophodno samopouzdanje. Pored Bogdana to su tri igrača koji su neprikosnoveni na poziciji 2, sva trojica sa odličnim pregledom igre.
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Strasno je koliko se mistifikuje Nedovic i njegovi kosarkaski kvaliteti. I to traje vec godinama i ne vidi se ni naznaka kraja. Taj decko do sad u karijeri nije pokazao ili opravdao ni 5% hajpa koji ga kontinuirano prati. Stvarno vise neam blage o cemu je rec.

 

ovo je najdetaljniji moguci opis Gudurica

 

imenuj boljeg domaceg beka (Bogdan excluded)?

 

Guru brzi

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

Cek,jel ozbiljno Gurovic jedna od opcija? :ajme:

Ma ne, vec se po fudbalskom modelu prvo pominju politicki podobna imena. Ne verujem da za to postoji niti promil sanse.

Mislim da je Kokoskov poprilično slobodan (jer je na poziciji asistenta, i to u Divcevim Kingsima, da se stvari budu lakse) da preuzme tu funkciju, i da je jedino preostalo pitanje želi li to ili ne.

Drugo, iole ozbiljno, resenje ne vidim, sem ako neko od naših oprobanih trenera ne odluči, iznebuha, da raskine lukrativni ugovor koji ga vezuje za klub ili ne nagovori gazde istog da mu dozvole da taj posao obavlja pride, čemu se ne bih nadao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Casaubon said:

Ma ne, vec se po fudbalskom modelu prvo pominju politicki podobna imena. Ne verujem da za to postoji niti promil sanse.

Mislim da je Kokoskov poprilično slobodan (jer je na poziciji asistenta, i to u Divcevim Kingsima, da se stvari budu lakse) da preuzme tu funkciju, i da je jedino preostalo pitanje želi li to ili ne.

Drugo, iole ozbiljno, resenje ne vidim, sem ako neko od naših oprobanih trenera ne odluči, iznebuha, da raskine lukrativni ugovor koji ga vezuje za klub ili ne nagovori gazde istog da mu dozvole da taj posao obavlja pride, čemu se ne bih nadao.

 

Daj boze,kakav crni Gurovic...

 

Ja sam nekako ubedjen da ce Sale Obradovic biti novi selektor.

Link to comment
Share on other sites

Lep dan za sve ljude koji su od 2014.  pa na ovamo pljuvali Djordjevica, čestitke.

Da se ne lazemo, sve i da je osvojio ovo prvenstvo bilo bi:

1. Ako je protiv Amera u finalu ili u eliminacijama: Nikad slabiji Ameri, gde je bio kad je igrao Durant.

2. Ako je protiv nekog drugog: Večiti srećković, nije se ni sastao sa Amerima, drugi ih rešili pa se isforsirali.

 

Ovaj turnir je bio vrhunska stvar za sve nesimpatizere i stručnjake, prosto nisu mogli da omanu u ovakvom rasporedu stvari, ispadanje od ARG im je samo došlo kao kec na deset da puste svoj rant.

 

I ne, ja uopste nisam zadovoljan kako je odradio ovo prvenstvo, nadigrali su ga kao da je stigao iz juniora, drvio je paju na nekim stvarima bez potrebe pa evo ti ga sad. Ali, za razliku od vas sto ste pali nekoliko tiketa zbog njega, meni ovde ceo dan i vece na svadbi 4 Španca "trpaju mooda u usta!" (Oprostite dame), pustaju mi snimke Ljulja kako pogadja preko Bogdana, Brikija, Marka, salju mi snimke u instagram, ako osvoje usrace mi se u zivot. To mi je bata Sale poklonio e bas mu hvala. Nevertheless, napravio je ogroman rezultat sa reprezentacijom, doneo velike sportske radosti, hvala mu, ali vreme je da se pozdravimo.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

O Saletu sve najlepse, iako se sa mnogim njegovim odlukama nisam slagao, a zbog nekih me je bas nervirao. Jesmo podbacili na ovom prvenstvu, ali nas je vratio u sam vrh, i dalje smo olimpijski i evropski vicesampioni, vracen je duh reprezentaciji. Ovo je dovidjenja, ne zbogom, neka se posveti trenerskoj karijeri, nauci i napreduje, postane bolji, ima vremena za njega.

Dva mlada, dobra trenera figuriraju kao favoriti za selektorsko mesto u javnosti. Ne bih se slozio da kod nas vlada kriza trenera, ko ih ima vise od nas (ironicno, mozda Spanci, a vodi ih Italijan), mnogi mladi su tu, uce i napreduju (Rajakovic je, cini mi se, bas perspektivan trener). Nisu ovo osamdesete, ali nije ni tako katastrofalna situacija. Elem, voleo bih ipak da sada selektor bude Kokoskov iz mnogo razloga, dokazan kao selektor, modernih shvatanja kosarke, trenira dva nasa igraca, moze da isprati mnoge u NBA (Joku, Gudurica, Smailagica, a sto da ne i Frank the Tank-a...), Divac je na celu fransize pa bi imao malo vise slobode oko kvalifikacionih prozora. Saleta Obradovica bih cuvao za buducnost, i on moze mnogo da napreduje. Bice sve u redu, ljudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...