Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

25 minutes ago, Casaubon said:

Kampaco mora da ima mesta u prvih pet turnira. Ma koliko ja vise voleo nase igrace, ne pamtim kad se desilo da igrac cija je ekipa bila van borbe za medalje zaradi mesto u petorci turnira.

2014 - Pau Gasol

2010 - Scola

2002 - Ming

...

https://en.wikipedia.org/wiki/FIBA_Basketball_World_Cup_All-Tournament_Team

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

Je l ima neko ko je od poraza u qf od Argentine jedva cekao da vidi Salu ledja i tako iz dana u dan, a sad kada je konacno dosao taj trenutak oseca neku nelagodu i prazninu? :classic_unsure:

 

 

giphy.gif

 

 

 

Edited by Asterion
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

Je l ima neko ko je od poraza u qf od Argentine jedva cekao da vidi Salu ledja i tako iz dana u dan, a sad kada je konacno dosao taj trenutak oseca neku nelagodu i prazninu? :classic_unsure:

 

Ovi sto osecaju prazninu su oni sto su ga terali zadnjih X godina, i kada je konacno doslo toga..... wtf a sta cemo sad? 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

Je l ima neko ko je od poraza u qf od Argentine jedva cekao da vidi Salu ledja i tako iz dana u dan, a sad kada je konacno dosao taj trenutak oseca neku nelagodu i prazninu? :classic_unsure:

Nisam jedva cekala ali sam znala da ce se povuci posle prvenstva i koliko god odluka bila ocekivana i racionalna meni je bas tesko, jedan ciklus u reprezentativnoj istoriji je zavrsen. 

Edited by zoe Bg
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, mmajstor said:

 

Ovi sto osecaju prazninu su oni sto su ga terali zadnjih X godina, i kada je konacno doslo toga..... wtf a sta cemo sad? 🙂

 

 

Ma ja ga nisam terao svih ovih godina, stavise, uvek podrska.

 

Medjutim, bas - bas me pogodila  eliminacija u qf i iskljucivo njega i strucni stab krivim za to.

 

Nisam zamerio Sloveniju ni najmanje, jesam malo Litvaniju, ali ovo poslednje takmicenje je bas podbacio i smatrao sam da mora da ide, verujem kao i vecina ... bas je zabrljavio nacisto.

 

Medjutim sad kad je out, ja imam neki osecaj da nesto nije kako treba, neki me nemir spopao. Mozda se donosi odluka ishitreno i u afektu, mozda on ima jos toga da da nacionalnom timu(mada iskreno ne znam sta bi mogao sa strucne strane jer je tu ravna linija), mozda je sve ovo greska, mozda bismo mogli da probamo da odradi i te kvale za Tokio??? :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Želeo bih da se zahvalim ljudima iz KSS – predsedniku Predragu Daniloviću i nekadašnjem predsedniku Draganu Đilasu koji me je i postavio na ovo mesto i naravno Dejanu Bodirogi koji je sve vreme direktor mlađih selekcija. Želim da se zahvalim svim saradnicima tokom svih ovih godina zajedničkim radom smo napravili nešto sjajno. Kreirali smo dobru radnu sredinu – iskrenu i profesionalnu priču. Dugujem mnogo igračima, želeo bih da se zahvalim svima koji su bili ovde. Mnogo su me digli i neizmerno ću biti zahvalan svima za ovu priliku. Mislim da je bilo ekstra“, rekao je doskorašnji selektor Srbije.

Đorđević: Znao sam da odlazim i pre prvenstva

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Ma ja ga nisam terao svih ovih godina, stavise, uvek podrska.

 

Medjutim, bas - bas me pogodila  eliminacija u qf i iskljucivo njega i strucni stab krivim za to.

 

Nisam zamerio Sloveniju ni najmanje, jesam malo Litvaniju, ali ovo poslednje takmicenje je bas podbacio i smatrao sam da mora da ide, verujem kao i vecina ... bas je zabrljavio nacisto.

 

Medjutim sad kad je out, ja imam neki osecaj da nesto nije kako treba, neki me nemir spopao. Mozda se donosi odluka ishitreno i u afektu, mozda on ima jos toga da da nacionalnom timu(mada iskreno ne znam sta bi mogao sa strucne strane jer je tu ravna linija), mozda je sve ovo greska, mozda bismo mogli da probamo da odradi i te kvale za Tokio??? :classic_biggrin:

 

Tvoja osecanja su prirodna i nisu bazirana na predubenjima tako da su ona potpuno normalna. Djordjevic nije samo bio selektor reprezentacije, vec i njen simbol. U svim ovim okolnostima on se nametnuo kao neki gatekeeper reprezentativnih takmicenja, kao lider i pravi vodja i na terenu i van terena. Sada kada ga nema ostaje praznina jer ko god da dodje bice samo trener ali ne i taj simbol, tako da nece moci popuniti tu prazninu. Medjutim mislim da je ovo prava odluka za njega jer je evidentno doslo do zasicenja, a da bi se povratila ta energija dobro je da se malo distanciras od svega. Mislim da ce se on u jednom trenutku vratiti.....verovatno kada opet budemo bili u kanalu, a s obzirom na nas podmladak, kanal je evidentatn. Da li je ova odluka dobra za nas, zavisi od toga koga cemo dovesti. Ako to bude neko iz trojke Kokoskov/S.Obradovic/Trinikjeri mozemo iz nove energije nesto i napraviti. Inace odluka nije ishitrena niti iz afekta....mnogo ranije je ona donesena, jer se znalo da mu sada istice ugovor.

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo sve očekivano. Lepo od Đorđevića što se ipak na dostojanstven način povukao. Zameram mu Litvaniju, potom Francusku, a i Sloveniju jer smo bili favoriti nakon svega što se dešavalo tokom utakmice. Ne očekujem da naredna takmičenja donesu neku spektakularnu košarku, ali se nadam zlatnm medaljama, samo mislim da to više nije to, i da čak i kad ih budemo osvojili nećemo imati taj osećaj ushićenosti kao nekad. Jbg, vremena se menjaju.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ma ja ga nisam terao svih ovih godina, stavise, uvek podrska.

 

Medjutim, bas - bas me pogodila  eliminacija u qf i iskljucivo njega i strucni stab krivim za to.

 

Nisam zamerio Sloveniju ni najmanje, jesam malo Litvaniju, ali ovo poslednje takmicenje je bas podbacio i smatrao sam da mora da ide, verujem kao i vecina ... bas je zabrljavio nacisto.

 

Medjutim sad kad je out, ja imam neki osecaj da nesto nije kako treba, neki me nemir spopao. Mozda se donosi odluka ishitreno i u afektu, mozda on ima jos toga da da nacionalnom timu(mada iskreno ne znam sta bi mogao sa strucne strane jer je tu ravna linija), mozda je sve ovo greska, mozda bismo mogli da probamo da odradi i te kvale za Tokio??? biggrin.png

 

 

mozda bi sale i mogao sve to

to bi verovatno bio i najbolji scenario

ali preduslov da budes bolji i da ucis na greskama jeste da sebi priznas da si fejlovao

 

a sale deluje da uopste nije tu

mislim da ga je velicina saleta nacionaleta igraca u velikoj meri sprecila da radi na sebi i bude najbolji moguci sale nacionale selektor

 

 

edit:

samo da dodam - sale nije izasao i rekao “preuzimam krivicu i podnosim ostavku”

 

umesto toga imamo “svi smo krivi” i “istekao mi ugovor”

dozvolite™ ali to nije to

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...