Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

1 minute ago, pavijan2 said:

Djordjevic treba da ostane selektor, ali mora mu se ojacati strucni stab. Antonica i Mutu u rudnik na prinudni rad.

Danilovic u neki sanatorijum.

Dulo moze da bude neki savetnik.

Nikako blizu klupe.

 

Pa i pojačan mu je, našim trenerom iz NBA, Rajakovićem

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Djordjevic treba da ostane selektor, ali mora mu se ojacati strucni stab. Antonica i Mutu u rudnik na prinudni rad.

Danilovic u neki sanatorijum.

Dulo moze da bude neki savetnik.

Nikako blizu klupe.

 

Sad se vracam na ono sto sam pisao ranije,ne deluje mi Sale kao neko ko je  dovoljno fleksibilan da se konsultuje ili poslusa pomocnike....

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Kokoskov je najbolja opcija svakako...samo je pitanje hoce li on da se bakce sa bilo cim vezanim za ovu propalu drzavu...valjda nam je svima jasno da samo "politicki podobni" mogu da budu na bilo kakvoj funkciji...

 

Sto se vi onda bakcete sa pracenjem reprezentacije ako vam je glavna njena metafora - propala drzava? 

 

Kada se samo setim kakva je to reprezentacija bila 90ih, a svi znamo kakva je drzava bila dok je na celu KSS bio Nebojsa Covic... jedan od celnika vladajuce stranke. Opet, tada niko nije vezivao reprezentaciju sa drzavom kako se to danas od nekih forumasa podmece.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Eto zavrsi se i ovo mucenje. Izgubismo dve utakmice, obe od finalista, znaci nije bilo tako lose, a?

 

Steta bi bilo da se ova prevara od trenera na konto toga zadrzi na klupi, mada deluje da je srecom tikva pukla i da ga vise necemo gledati.

 

Sa novim selektorom (za razliku od mnogih, mislim da nije preterano bitno ko ce to biti), da se skupe svi, dogovore medju sobom da sve sto imaju jedni protiv drugih ostave po strani i da igraju jebenu kosarku, pa da napadnemo na OI muski.

 

Jer bez te sinergije igraca i bez najjaceg tima, ko god da je selektor, mi nemamo sta da trazimo.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Sto se vi onda bakcete sa pracenjem reprezentacije ako vam je glavna njena metafora - propala drzava? 

 

Kada se samo setim kakva je to reprezentacija bila 90ih, a svi znamo kakva je drzava bila dok je na celu KSS bio Nebojsa Covic... jedan od celnika vladajuce stranke. Opet, tada niko nije vezivao reprezentaciju sa drzavom kako se to danas od nekih forumasa podmece.

Sto znaci da je do predsednika KSS? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Sto se vi onda bakcete sa pracenjem reprezentacije ako vam je glavna njena metafora - propala drzava? 

 

Kada se samo setim kakva je to reprezentacija bila 90ih, a svi znamo kakva je drzava bila dok je na celu KSS bio Nebojsa Covic... jedan od celnika vladajuce stranke. Opet, tada niko nije vezivao reprezentaciju sa drzavom kako se to danas od nekih forumasa podmece.

 

Stvarno ne znam gde ti zivis i u kakvom okruzenju...ali kod mene, ne postoji sansa da dobijes bilo kakvu funkciju, u bilo kojoj oblasti...a da nisi podoban...Nikakvo podmetanje, surova realnost.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Sto se vi onda bakcete sa pracenjem reprezentacije ako vam je glavna njena metafora - propala drzava? 

 

Kada se samo setim kakva je to reprezentacija bila 90ih, a svi znamo kakva je drzava bila dok je na celu KSS bio Nebojsa Covic... jedan od celnika vladajuce stranke. Opet, tada niko nije vezivao reprezentaciju sa drzavom kako se to danas od nekih forumasa podmece.

Na zalost,trenutna garnitura na vlasti je takvog mentalnog sklopa da im padaju na pamet pizdarije koje nisu ni Milosevicu...

Npr,znao je Milosevic i SPS kakav stav Divac ima prema njima pa nikome od njih nije palo na pamet da ga odstrani iz reprezentacije zbog toga...

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

 

Stvarno ne znam gde ti zivis i u kakvom okruzenju...ali kod mene, ne postoji sansa da dobijes bilo kakvu funkciju, u bilo kojoj oblasti...a da nisi podoban...Nikakvo podmetanje, surova realnost.

 

Daaaa.... sto ima veze sa temom reprezentacijom Srbije - kakvu? Igraci igraju po zaslugi funkcije u stranci? 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...