Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, kalistenika u rutini said:

DOBILI SMO AMERE NA GODISNJICU OD NAPADA NA SVETSKI TRGOVINSKI CENTAR!

 

:brise rts iz tv kanala i nikad ga vise ne pali:

Neki amerikanac je imao glup tvit juce u fazonu: "Kako mozemo da izgubimo na ovaj dan?" Kakve to veze ima jedno s drugim nije mi bas najjasnije, al dobrotm

Edited by momohyoideus
Link to comment
Share on other sites

Slaba vajda i pored ovakvog skalpa, iako ovo nije ni 7.tim koji su Ameri po kvalitetu mogli da salju...

Bogdan je prakticno jedini bio naspanovan na ovom Sp, slabe utehe su pobede protiv nekih levaka uz ekipu koju je Djordjevic okupio i koja je, i pored nezasluzenog izostavljanja Kalinica, trebalo da dogura do 1/2 finala.

Lose pripreme meceva protiv Spanije i Arg kostale su nas i plasmana na OI, gde je Srbiji svakako mesto (bez glupih kvalif koje ce igrati po belom svetu)...

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Južni said:

Beskrajno sam tužan i ponosan na ove momke. 

 

Bogi je došao toliko spreman i odlučan da je stvarno da zaplače čovek kad ga vidi. 

 

Bogdanovic voli kosarku, momak je bio daleko najbolji. Duboko sam ubedjen da bi Milutinov takodje bio tu negde samo da ga je selektor pusito da igra. 

 

9 minutes ago, begbie said:

Da se samo ova agonija završi, da vidimo ko se još oprašta od reprezentacije i ko će biti novi selektor. I da li će Danilović da nađe makar 3 miliona evra da organizujemo turnir i plasiramo se na Olimpijadu. Pa da krenemo u novi ciklus.

 

Nema potrebe da brinemo, mi smo kosarkaska velesila :whistling:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Del Piero said:

Jeste razigravanje, ali prija pobeda, ne dobijaju se Ameri bas svaki dan. Malo da se ispere gorak ukus.

jeste lepo, ali meni i dalje skroz gorko

nadam se da ovo nece sluziti kako neki dokaz da sale zna sta radi, cime bi izgubili dragocenih par godina

 

najkrivlje mi zbog bogdana

Edited by Swift Pancakez
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...