Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

formiraju se dva standardna kampa srpskog javnog mnjenja koliko primećujem.

 

Prvi, koji su ispočetka nabijali sve na kurac i sad su "esamtireko" na 100%

Drugi, koji u sportiste gledaju kao u nedodirljiva mitska bića i ako sad neko slučajno kaže "ovo nije valjalo" krene se sa "VI NJIH NE ZASLUŽUJETEEEEEEEEE" rantovima

 

ne znam koji su mi draži, ali niko od njih ne doprinosi zdravom sportskom diskursu i podizanju kulture u medijima.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

Bukvalno pokušavam da se klonim dr.mreža, kakve komentare čitam, boli me stomak. 

Nema ništa jače nego kad pročitam nešto tipa "ejj, nas mrtvi Kampaco izbaci". Naravno da nije Argentina supersila, ali taj mrtvi Kampaco je prvi plej Real Madrida, a naš Jović je drugi plej Bajerna.

Upravo. Osim osovine Jokic-Bogi-Beli gde smo na papiru najjaci, ostatak ekipe je isti ili losiji od konkurenata u ekipama Spanije, USA, AUS i ostalih. Beli je potpuno zakazao, Jokic delimicno do potpuno, jedino je Bogi isporucio. Uz ocajnu psiholosku pripremu, gde selektor ne moze da se odluci jesmo li underdog ili cemo jebati kevu svima, nije ni cudo da smo zakazali.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Na pitanje sam ti odgovorio, iako je glupo kao noc, ne vidim razlog da ga ponavljas unedogled.

 

kakve veze ima kada je treci centar (po selektoru cetvrti) reprezentacije Srbij

 

 

i kakve veze onda ima igra Bobana Marjanovića i što ga potenciraš više?

ako nije bitno kakve su mu sezone i učinci?

Iz tvojih upisa da se primetiti da Djordjević nije znao da upotrebi Bobana i da je znao mi bi smo sad.....  jel te.

E kad se uporede statisti & shit, pa se vidi da je isto onda nema veze prebacujemo se na trećeg igrača, pa kad zatvorimo priču s trećim igračem ti pišeš o trećem centru koji i nije važan toliko i ne znaš što se rapravljamo al znaš da si ti pobvedio i meni objasnio neke stvari...  koje, ne znaš ni sam. al si objasnio da je Djordjević neznalica koja ne ume da koristi Bobana Marjanovića ispravno jer da ume mi bi...  e sad ko sem Radonje ume da "vozi" Bobana Marjanovića nikad nismo dobili odgovor  tj dobili smo, svi sem Djordjevića i Van Gandija, kako izgleda uspešno upravljanje Bobanom Marjanovićem, a da nije Radonjino? To nije važno važni je da  je na prvenstvo išao Raduljica a sa njim i Birčević...

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, berti said:

Kada su kvalifikacije za OI? Koliko ucestvuje ekipa, koliko mesta za Tokiji ima....

Sledeće godine. Sedam reprezentacija se kvalifikuje direktno sa ovog svetskog prvenstva (dve najbolje plasirane iz Evrope, dve najbolje plasirane iz Amerika, najbolje plasirana iz Azije, najbolje plasirana iz Afrike i najbolje plasirana iz Okeanije). Domaćin Japan, takođe, se kvalifikuje direktno po osnovu domaćinstva. Još četiri reprezentacije se kvalifikuju kao pobednici četiri različita kvalifikaciona turnira koji se održavaju naredne godine.

Edited by Jasikevičius
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, vepar said:

Gledam Amere i Francuze... kako bedan mec. Drugo polufinale Spanci penzosi i Australija divljina

 

Nikad nismo imali bolju sansu da klepimo Amere i uzmemo zlato... ali sujeta na prvom mestu, jbg

 

Ma užas, sujeta je najgluplja osobina ovoga našeg usranog naroda. Rekao mu Milutinov ili me pusti da igram ili me šalji kući, i ovaj se uvredio, isto kao kad mu je Micov okrenuo leđa jednom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hah, Nedovic trpa na finjaka...

 

Jebote, da li postoji trener koji se zamerio sa vise igraca? Ajde Obradovic... iako je Zeljko trpeo i trpeo dok nije pukao skroz... a imao je 50x vise kredibiliteta da rasturi bandu. I nije, na kraju je sam otisao...

 

A Sale... Micov, Kalinic, Nedovic, pa varnice sa Bobijem, pa frka sa Jokicem, onda na ovom SP prozivanje Jokica da je glup i jos ova svadja sa Milutinovim...

Edited by vepar
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, vepar said:

Gledam Amere i Francuze... kako bedan mec. Drugo polufinale Spanci penzosi i Australija divljina

 

Nikad nismo imali bolju sansu da klepimo Amere i uzmemo zlato... ali sujeta na prvom mestu, jbg

Australija je daleko od divljine brate. Po meni igraju najlepšu košarku na prvenstvu. Sipaju sa svih pozicija.

Edited by Kastel
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo igra se sad live Fra USA, ali je ovaj post za ovde,

interesuje me kako nasi gledaju ovu utakmicu,

da li su zajedno, da li navijaju za USA ?

Ili su u svojim sobama, bleje po mrezi ?

 

Da li gleda Sasa svoju poslednju sansu da prezivi do Japana.

Sto bi reko ovaj mmajstor,

Sale upao u zayeban storyline u bandersnatchu

 

+

Kad budemo analizirali nasiroko I nadugacko u narednim mesecima sta se to desilo,

gde je puklo, da li je ipak samo naprslina ili ogrebotina,

najbolje ce biti da obratimo paznju na to kako cemo zavrsiti ovaj turnir,

jer ce se tu kriti odgovor na sva pitanja.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

      • alexapopic's profile picture

        alexapopic

        Ako vase objave imaju bilo kakvu skrivenu poruku u smislu guranja prsta u oko momcima u kini i selektoru onda niste nikada ni trebali nositi taj dres. Gedajte i ucite od Stimca koji je uvijek dostojanstveno znao da se nosi sa pedalom selektora!
        2h2 likesReply
        • neda1624's profile picture

          neda1624

          @alexapopic gospodjo, pravite stvarno lepe kikice, drzite se toga i ne citajte internet portale
          1h79 likesReply
        •  
          Hide replies
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...