Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

39 minutes ago, Nicklord said:

Koliko si pogledao NBA utakmica u poslednjih nekoliko godina? 

 

Sećam se kako si napisao nešto u fazonu "videćemo gasola u ozbiljnoj utakmici" a čovek upravo osvojio NBA ligu i zaustavio (drugog) najboljeg centra na svetu na tom putu.

Evo ga

 

Nijednu celu, samo delice (mnogo bre dosadno), al sam gledao statistiku. Cini mi se da je Bogdanov sut dosta losiji nego na ovom SP, sto i ima logike jer je napravljen protiv Angole i Filipina. 

 

Ovo drugo nisam razumeo... ko je drugi najbolji centar na svetu? Pa ovo prvenstvo se i igra da bi se dokazalo ko je najveci. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nadam se da ce neko ipak izaci i reci sta se konkretno desilo, jer u suprotnom nema leba. Zocova konferencija nam je kupila sigurno 10+ godina koje bismo utrosili na nova lutanja i samozavaravanja pre tog konacnog i neizbeznog reseta.

 

Bogme, Zoc je ostavio takav vruc krompir da niko nije zeleo da ga uzme u ruke pa su ga konacno i iz ocaja uvalili Moskitosu. 

Link to comment
Share on other sites

 

Ovako ja, ceo bogovetni dan...

 

Čitam vas, gutam knedle.

Mnogo mi je teško palo! I hvala vam za mnogo toga napisanog danas, došlo mi k'o terapija. 

I onda me Raduljica bukvalno uvredi onom svojom izjavom. Nek' nije tragedija, prijatelju, sigurno da nije, daleko bilo... Al' sa takvim stavom? To kapiten?! 

Bjelici sa druge strane svaka čast za izjavu.
Bogdanu kapa dole... 

 

I neću da mi sad izađe Đorđević i kaže kako su sve to dobri momci (kao da mi to ne znamo), izgoreli u želji, euforija i očekivanja imala negativan uticaj na njih... Nije nego! 
Pa nisi ih sa livade pokupio i stavio prvi put pod koš, pa kao... eto. Mi očigledno nikad nismo uspeli svetu da dokažemo da smo onoliko dobri koliko svi misle. 

 

Razoračan sam, besan (ni sam ne znam na koga), nadasve mnogo, mnogo tužan... 
Ništa smisleno ne umem da kažem. 
Da vidimo šta će biti dalje. Valjda smo neke pouke izvukli iz ovoga.
Nadam se samo da nećemo čekati onoliko dugo da ponovo budemo pravi. 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Bogme, Zoc je ostavio takav vruc krompir da niko nije zeleo da ga uzme u ruke pa su ga konacno i iz ocaja uvalili Moskitosu. 

Koliko god bio pajac i sujetan, Moka je postavio temelj bacanjem u vatru nekih klinaca na tom horor prvenstvu. Ostaje žal što smo izgubili egal mečeve sa Izraelom i Grčkom koja je bila četvrta, a ni Rusi nas nisu baš lako dobili ako se sećam. Ko bi rekao da ćemo biti viceprvaci samo dve godine posle.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mmajstor said:

 

Nijednu celu, samo delice (mnogo bre dosadno), al sam gledao statistiku. Cini mi se da je Bogdanov sut dosta losiji nego na ovom SP, sto i ima logike jer je napravljen protiv Angole i Filipina. 

 

Ovo drugo nisam razumeo... ko je drugi najbolji centar na svetu? Pa ovo prvenstvo se i igra da bi se dokazalo ko je najveci. 

Nema sta, bice Majls Tarner najbolji centar na svetu onda.

  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

 

Nijednu celu, samo delice (mnogo bre dosadno), al sam gledao statistiku. Cini mi se da je Bogdanov sut dosta losiji nego na ovom SP, sto i ima logike jer je napravljen protiv Angole i Filipina. 

 

Ovo drugo nisam razumeo... ko je drugi najbolji centar na svetu? Pa ovo prvenstvo se i igra da bi se dokazalo ko je najveci. 

Kako moze NBA da bude dosadan, a ne moze evropska kosarka? 😄

U Americi mozes videti sam krem od kosarke, u Evropu idu oni za koje nema tamo mesta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Nema sta, bice Majls Tarner najbolji centar na svetu onda.

 

Ako ima boljih imali su priliku da to i pokazu i na terenu, pa nisu. Ne mozes biti najbolji na svetu a da ne izadjes na teren onda kada se iz celog sveta skupljaju igraci na jednom mestu da se vidi ko je najbolji. 

Link to comment
Share on other sites

Kako moze NBA da bude dosadan, a ne moze evropska kosarka? [emoji1]
U Americi mozes videti sam krem od kosarke, u Evropu idu oni za koje nema tamo mesta. 
Diskusija se može voditi sa ljubiteljem košarkaške igre, a ne nacionalnog ponosa izraženog kroz bilo koji sport. Bespredmetno je.
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Nadam se da ce neko ipak izaci i reci sta se konkretno desilo, jer u suprotnom nema leba. Zocova konferencija nam je kupila sigurno 10+ godina koje bismo utrosili na nova lutanja i samozavaravanja pre tog konacnog i neizbeznog reseta.

Bilo bi pošteno, ali ništa od toga.

Žoc je onako nastupio jer ga je užasno mnogo pogodio taj neuspjeh. Đorđević smatra da je neukom narodu dovoljno ispaliti par floskula i doviđenja, nemam ja vama šta da objašnjavam.

Možda neko od igrača istupi. Možda se Jokić oglasi preko Zalizanog. Mislim, ovakav debakl zaslužuje da sve maske padnu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Kako moze NBA da bude dosadan, a ne moze evropska kosarka? 😄

U Americi mozes videti sam krem od kosarke, u Evropu idu oni za koje nema tamo mesta. 

 

Pa neko vise voli baklavu od ciz kejka... dal stvarno mislis da se to moze objasniti? 

 

Meni je taj krem u nba presladak i pun raznorasnih aditiva... izaziva mi gorusicu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

Kako sutira u NBA? Po meni ovakve partije na SP je pruzao najvise zbog neverovatne zelje da pruzi najvise sto moze na ovom prvenstvu. 

 

A i ovo su procenti nabijeni protiv Angole, Portorika, Filipina... come on. 🙂

Na EP nema ovakvih disco ekipa. 

U NBA sutira nesto malo slabije nego protiv Spanije, Italije i Argentine (ne racunam ona dva zadnja suta iz ocaja).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Ako ima boljih imali su priliku da to i pokazu i na terenu, pa nisu. Ne mozes biti najbolji na svetu a da ne izadjes na teren onda kada se iz celog sveta skupljaju igraci na jednom mestu da se vidi ko je najbolji. 

Bas vidim da su se skupili.Pola Americkog tima otkazalo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

 

Ako ima boljih imali su priliku da to i pokazu i na terenu, pa nisu. Ne mozes biti najbolji na svetu a da ne izadjes na teren onda kada se iz celog sveta skupljaju igraci na jednom mestu da se vidi ko je najbolji. 

 

Nisu smeli da nam izađu na crtu, nije im bio bog u pomoći. Ovako pijuckaju steroide i igraju tu neku NBA bez odbrana. Cirkus. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...