Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Pogledajte napad posle Gudurine trojke na +2 i govor tela Jokica kada mu Jovic koji je sam kao duh uvaljuje pas na 5m od koša, jer kao profi košarkaš nema muda da pripali trojku kad ga niko ne čuva. Bukvalno se videlo koliko je Jokic popizdeo.

 

A pre toga Jovic na 8m od kosa uzima loptu i kao krava stoji 4 sekunde sa njom kao da izvodi aut i tek kad bas niko nije uspeo da se otvori on spusti loptu u dribling. 

Edited by Vredni mrav
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srpska posla. Sacekajte malo sa procenom saletovih rezultata,kad nam selektor bude neki Milojevic,sasa obradovic ,trifa i sl.,i kad pocnemo da slavimo prolazak  kvalifikacija,tad cemo ga prizivati. Naravno da je gresio i da je moralo bolje ali nasi treneri su potroseni i bojim se da nam veliki problemi tek predstoje. nadam se da gresim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jos jednom svaka cast Bogdanu, nadam se da ce ove partije da prenese i u Kingse. U stvari, bitno je samo da prenese isti stav. 

 

Sto se tice Olimpijskih... jasno da nema sanse da se docepamo 5og mesta... tim je toliko u kanalu da bi nas pobedila i Hrvatska

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pistol Pete said:

Srpska posla. Sacekajte malo sa procenom saletovih rezultata,kad nam selektor bude neki Milojevic,sasa obradovic ,trifa i sl.,i kad pocnemo da slavimo prolazak  kvalifikacija,tad cemo ga prizivati. Naravno da je gresio i da je moralo bolje ali nasi treneri su potroseni i bojim se da nam veliki problemi tek predstoje. nadam se da gresim.

 

Ovo je jasno svakome ko iole malo prati košarku domaću.

 

Samo ispratiti @Laki21 postove o savezu i ko ne prati, sve mu bude jasno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Green23 said:

Jebiga, takav smo mi narod.

 

Naravno da će da lajkuje, i treba. Kada posle svega što si dao reprezentaciji, preko vesti saznaš da nisi među 18, i nemojte te priče zbog onog snimka nije išao, da je zbog snimka ne bi bio ni na prvom spisku. Šta ga boli kurac da li će se neko od tih igrača naljutiti, niko se od njih nije ni pobunio zašto nije pozvan dečko koji je dve klase iznad prvog sledećeg na njegovoj poziciji. Ja bih prvi se prvi smejao na njegovom mestu. Kalina= muda i srce ove reprezentacije.

 

Upravo. Svi se poneli kao pizde nakon njegovog precrtavanja, niko nije smeo rec da kaze, a lik je prethodnih leta bio svako leto slobodan i voljan da igra za reprezentaciju. Odstranjen na potpuno pizdinski nacin i sad odjednom on je obican ljudski smrad, ko sto rece ona budala na Twitteru, jer je lajkovao  tri memea vezana za Sujetu. 

 

Edited by Skyglider
  • Like 14
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije vreme ni za ostavke ni za iznosenje "prljavog vesa" javno, ako Amerikanci i Australijanci pobede sutra imamo sanse za direktan plasman na Olimpijadu. Znam da je bar jednom coveku veoma bitno (Bogdanovic), nadam se da ce ga i saigraci i selektor ispostovati. Dodatne kvalifikacije ce biti dosta nezgodne, a ne znam koliko "viza za OI" uopste ima kroz te kvalifikacije.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Quote

Srbija je ponovo odigrala slab meč u svim elementima, a Bogdan Bogdanović ponovo nije imao adekvatnu podršku celog tima, što je na kraju dovelo do još jednog neuspeha. Drugog u dva dana... 
“Težak poraz...“, počeo je Bogdanović i nastavio:
“Teško je pričati posle poraza. Svi sad mogu da pričaju sve, zašto smo izgubili. Poraz je došao u pogrešnom trenutku. Šteta. Bila je dobra atmosfera, ali kroz dva dana su se izdešavale neke stvari koje su nas malo poremetile. Mi smo profesionalci, morali smo bolje da reagujemo i odigramo utakmicu“.

 

Niko se nije nadao ovakvom raspletu...
“Kraj je borbe za medalju, mi smo došli po nju. Šta je, tu je. Dešava se i najboljima... Treba s ponosom da se vratimo kući, da odigramo ove dve utakmice kako treba“.

Srbiji je ostala još samo mogućnost da pojuri direktan plasman na Olimpijske igre, a to će moći ako bude među dve najbolje plasirane evropske reprezentacije na kraju turnira.
“To jeste motiv, ali teško je sad pričati o bilo čemu... Treba se oporaviti, idemo dalje“.

Bogdanović nije mogao da govori o razlozima poraza i neuspeha...
“Ne mogu sad jedan razlog da navedem... Teško je bilo šta reći. Svi smo krivi za ovo, podjednako. Veliko iskustvo za sve“.

 

Čini se razlog nije samo ono što se desilo Vasi.

Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da je ovo veca sramota nego 2005. Tada si imao Jarica i Rakocevica koji se dokazano mrze, Radmanovica lajsnu, itd. Kako je moguce da selektor ovoliko izgubi ekipu koju je vodio prethodnih 5 godina, u kojoj igraju manje ili vise isti igraci i u kojoj nema nijednog problematicnog karaktera? Ne razumem kako je doslo do toga.

 

Sale se zestoko pogubio u eksperimentisanju tokom priprema i na samom SPu. Danas smo videli kad dupe grize gace da Jokic igra na 5 vecinu vremena. Milutinov svaku utakmicu pocinjao, ovde dobija na kasicicu minute.

 

Bogdana je opet predozirao. Decko je na svakom prekidu bio rukama na kolenima, cak i kad je bio na klupi nije sedeo nego stajao naslonjen na reklame, ozbiljan umor kod njega sa premalo ozbiljnih utakmica.

  • Like 11
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

treba izboriti te kvalifikacije na terenu (iako bi nam FIBA verovatno dala WC).

I onda kako znamo i umemo da se uslihtamo Kokoskovu.

Kvalifikacije su izborene. Prve 22 reprezentacije sa SP ih igraju (od onih koje ih nisu izborile na konto toga što su bile najuspešnije kad se gleda kontinent na ovom SP). S tim u vezi, ostaje da, u zavisnosti od sutrašnjih rezultata, probamo da se direktno plasiramo na OI. Tačnije da budemo drugi na SP među evropljanima, a to će biti moguće da se proba ako sutra ispadnu Francuska i Češka....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ali pazi sad, dobar si u nekom poslu, u top pet u struci. I onda umesto da budeš angažovan na projektu, a za koji si i sam godinama crnčio i pokaza fenomenalne rezultate, neka budala te odjebe zato što si rekao da nebo nije zeleno kako bi Generalni voleo da bude.

 

I onda se taj projekat sruši ko kula od karata i neslavno propadne na prvoj prepreci, između ostalog, jer su najveći problemi nastali baš u odeljku koji je najviše tvoj fah i gde si se ti najbolje pokazao.

 

Pa ne da bih zajebavao budalu, propišao bi majčino mleko zbog svoje gluposti.

  • Like 17
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Vredni mrav said:

Pogledajte napad posle Gudurine trojke na +2 i govor tela Jokica kada mu Jovic koji je sam kao duh uvaljuje pas na 5m od koša, jer kao profi košarkaš nema muda da pripali trojku kad ga niko ne čuva. Bukvalno se videlo koliko je Jokic popizdeo.

 

 

Ovo smo nažalost svi videli i to mi je najmučnija scena prvenstva jer predstavlja odraz našeg performansa kada su se pojavili veliki momci...Bogi excluded.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, momohyoideus said:

Mene brine to sto mi tradicionalno ne igramo dobro ova razigravanja, cak ni za trece mesto.

Tako je, drago mi je da nisam jedini koji i dalje razmislja o tome 🙂 Znacio bi nam mnogo direktan odlazak na OI, narocito sto cemo igrati u ko zna kom sastavu te kvalifikacije zbog majmuna iz FIBA. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno smo mlohovao izgledali od 2.  cetvrtine sa Spancima, jasno sta je nedostajalo (posebno ko) ali mi pred ocima ono Jovicevo preskakanje reklame kad se Jokic zakacio sa Haketom, gde je ta energija nestala? Bila sam ubedjena da cemo se pobiti timski ako bude opet bude slicnih situacija. Kao da nisu isti ljudi. 

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pistol Pete said:

Znam da ste svi van sebe posle ovoga ali zaista nema razloga da sad vredjamo djordjevica.Sale ce se povuci,zna on sta je red.pokazimo malo postovanja za sve medalje koje je osvojio kad smo  bili za klasu losiji od konkurencije. Hvala Saletu za sve sto je uradio za nas i svim reprezentativcima koji su se zrtvovali za svoju zemlju i narod.

Koje je to medalje osvojio kad smo bili za klasu slabiji od konkurencije?Sem svetskog srebra, kada su nam Francuzi sklonili sa puta Spance, i u utakmicu sa nama usli tako pohabani da nisu mogli da se opasulje dok nismo dosli na +25, pa je i to strucnjak umalo prokockao?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gudura said:

Koje je to medalje osvojio kad smo bili za klasu slabiji od konkurencije?Sem svetskog srebra, kada su nam Francuzi sklonili sa puta Spance, i u utakmicu sa nama usli tako pohabani da nisu mogli da se opasulje dok nismo dosli na +25, pa je i to strucnjak umalo prokockao?

Dobro, onda da vratimo te medalje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

 

Ovo smo nažalost svi videli i to mi je najmučnija scena prvenstva jer predstavlja odraz našeg performansa kada su se pojavili veliki momci...Bogi excluded.

 

 

Ja stvarno ne mogu da razumem profi kosarkasa koga odbrana drka tako sto ga ostavlja samog na sutu. Majstore sutni hiljadu puta na treningu dnevno i budi sposoban da pogodis kad si sam ili idi u pm. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoe Bg said:

Neverovatno smo mlohovao izgledali od 2.  cetvrtine sa Spancima, jasno sta je nedostajalo (posebno ko) ali mi pred ocima ono Jovicevo preskakanje reklame kad se Jokic zakacio sa Haketom, gde je ta energija nestala? Bila sam ubedjena da cemo se pobiti timski ako bude opet bude slicnih situacija. Kao da nisu isti ljudi. 

 

Prosto je neverovatno bilo da nismo mogli ni Špance koji su nam.se blago nutkali, a ni Argentince danas koji su se baš nudili brutalno. Dobili smo 3/4 4 razlike, ušli u 4/4 na -1, ali se videlo da nešto ne valja debelo kod nas u igri, i sve se nešto nadaš da će sad, ova lopta, ova trojka... ma jok. Na kraju razlika je i velika u odnosu na prikazano na terenu, ali su nam i 2-3 puta probacili loptu kroz noge, bukvalno.

 

Žestok samar. Baš se osećam onako isceđeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...