Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Ako hocemo zlato, onda nije ni bitno kada se sa njima sastajemo da li u finalu ili polufinalu. Bitno je da se ne susretnemo u cetvrtfinalu, jer onda mozda necemo imati ni medalju ni izborene OI. Meni na ovim prvenstvima gde ucestvuje Amerika srebro i bronza isto vredi. 

 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Ako hocemo zlato, onda nije ni bitno kada se sa njima sastajemo. Kao i 2002. Bitno je da se ne susretnemo u cetvrtfinalu, jer onda mozda necemo imati ni medalju ni izborene OI. . Meni na ovim prvenstvima gde ucestvuje Amerika srebro i bronza isto vredi. 

 

 

naravno da je bitno. al me prilično mrzi da pojašnjavam

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drakaris said:

Ako hocemo zlato, onda nije ni bitno kada se sa njima sastajemo da li u finalu ili polufinalu. Bitno je da se ne susretnemo u cetvrtfinalu, jer onda mozda necemo imati ni medalju ni izborene OI. Meni na ovim prvenstvima gde ucestvuje Amerika srebro i bronza isto vredi. 

 

 

 

glupost

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ako hocemo zlato, onda nije ni bitno kada se sa njima sastajemo da li u finalu ili polufinalu. Bitno je da se ne susretnemo u cetvrtfinalu, jer onda mozda necemo imati ni medalju ni izborene OI. Meni na ovim prvenstvima gde ucestvuje Amerika srebro i bronza isto vredi. 

 

 

Bitno je makar zbog toga što su polufinala u petak i neću moći da gledam, a finale je u nedelju kad ću moći 😄

 

Ako tebi isto vrede, svima drugima ne vrede....

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kronostime said:

Kome je tiket preci - ne dobio ga nikad, akobogda.... :default_coffee:

 

25 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Druze vepre, dobija ovo Srbija sa 10+ razlike.

 

Nije stvar u parama nego u ponizavanju Spanije... kao da igramo protiv Andore... a ovde je trenutno euforija, a da izgubimo danas, palo bi prozivanje na 50 strana 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Osecaj me retko vara, a osecam da dobijamo danas dosta lako. Cini mi se da Spanci nemaju arsenal kojim bi mogli da se suprostave. Igraju pametno sa onim sto imaju, fokusirali su se na odbranu, ali mislim da njihova ekipa nema sta da trazi u duelu sa ovako potetnom ekipom. Jwdino me pomalo plase njihe "igre" bez lopte, da ne isprovociraju neku nervozu.

Kako ide ovo sa ukrstanjem. Na odmoru sam, pa dosta slabo pratim. Ako dobijemo, izbegavamo Amere do finala?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Jurgen said:

 

Bitno je makar zbog toga što su polufinala u petak i neću moći da gledam, a finale je u nedelju kad ću moći 😄

 

Ako tebi isto vrede, svima drugima ne vrede....

I meni srebro i bronza vrede isto. A i 32. mesto. 

Na ovom prvenstvu imamo jedinstvenu priliku da osvojimo zlato. Ameri su raštimovan orkestar, ostali su daleko ispod nas po kvalitetu. Puca se samo na prvo mesto.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jonnhy Clash said:

I meni srebro i bronza vrede isto. A i 32. mesto. 

Na ovom prvenstvu imamo jedinstvenu priliku da osvojimo zlato. Ameri su raštimovan orkestar, ostali su daleko ispod nas po kvalitetu. Puca se samo na prvo mesto.

 

2 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Nemaju ni druge reprezentacije bolje od njih što nam ide na ruku.

Jel mozes ovo 'najbolji smo, jebacemo kevu svima sa 10+ razlike' da stavis u potpis kako ne bi ponavljao na svakoj stranici po tri puta. Hvala

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...