Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

4 hours ago, jedibojan said:

Nasi 95-2002

EP 3*zlato, 1*bronza

SP 2*zlato

OI 1*srebro

 

7 medalja za 8 godina

Matori, kakve sad to veze ima? Moja poenta je da ova sada naša repka nije bez dileme najbolja evropska repkanu 21. veku, jer to je bila tvrdnja

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BojanaCZV said:

Bogdan moze da bude rame uz rame sa Stojakovicem.

 

decko zivi za kosarku, nema poroke i od njega ocekujem da bude svake godine sve bolji I bolji.

 

za mene je za sada, najbolji kosarkas posle Stojakovica iz ere ex yu.

Uh, baš jaka rečenica. Ima vremena da se svode računi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kastel said:

Ne znam kako je tekla diskusija ali Bogdanović nije ni blizu snazi koju je imao Stojaković u prajmu. Nije blizu ni individualnim priznanjima, a ni zlatnim medeljama. Nepotrebno ih je porediti, a nije ni uporedivo.

Diskusija je bila ko je bolji all-round igrač a ne ko je ukupno imao bolju karijeru. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

SERBIA vs ITALY

 

Jovic ☆☆☆☆

Micic ☆☆*

Bogdanovic ☆☆☆☆*

Guduric ☆*

Lucic ☆☆*

Simonovic ☆☆*

Bircevic ☆

Bjelica ☆☆☆

Jokic ☆☆☆*

Raduljica ☆☆☆☆

Milutinov ☆☆

Marjanovic ☆☆☆

Smanji Birci ocenu za najmanje jednu zvezdicu. Sve ostalo taman.

Link to comment
Share on other sites

  • Bogdan je zver u majcu na bratele.

  • Danas je imao 5 ukradenih ali dva živa pasa je uhvatio italijanima kada im je lopta išla najbrže u rotaciji.

  • Samo se stvorio na liniji dodavanja i oba puta već bio u kontri.

  • Onako fokusiran, pametnica im je pročitao patern ili je prisustvovao tajm-autu Italije...nema treće. 

  • U svakom pogledu mu se vidi da je ''on the mission''... njega još proganjaju duhovi sa evropskog. Sa tim srebrom se nije pomirio.

  • Ne sećam se našeg igrača koji je tragičnije podneo poraz u finalu.

     

    Pamtimo i mi one suze Bogdane...svaku da naplatiš ovde...bar sad ima ko da pomogne.

     

    Godspeed dečkonja :Hail:

     

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 39
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

Mislim da nam rezultatski pobeda protiv Spanije nece biti neophodna jer ocekujem da Italija dobija Spaniju na jednu ili dve lopte. 

 

Na koga prvi iz grupe ide u cetvrtfinalu... tamo na Ruse? 

Prvi ide na drugoplasiranog u grupi Argentina 3-0, Poljska 3-0, Rusija 2-1, Venecuela 2-1

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Prvi ide na drugoplasiranog u grupi Argentina 3-0, Poljska 3-0, Rusija 2-1, Venecuela 2-1

 

Trebalo bi to iskoristiti jer svi nabrojani nece proci ispod 20plus. Eventualno Argentina igra nesto cvrsce i energicnije pa nam mozda mogu napraviti neki problem. 

 

Polufinale nam se smesi a posle kako bude... samo nek se cuvaju povreda. 

Link to comment
Share on other sites

Kod Bogdanovića mi se dopada što on želi da preuzme odgovornost i oseća da je on taj koji treba da reši meč. Otuda i suze pre dve godine i samokritika da je morao da odigra bolje. Ono što ne valja je što se to godinama ponavljalo i što je na sebe navukao strašan pritisak. Da bi skinuo to da sebe i da bi konačno preuzeo ulogu pravog lidera on mora konačno jedno finale da odigra onako kako igra ove utakmice (pod uslovom da dodjemo do finala). Njega samo psiha deli od toga da postane ono što je bio Bodiroga, ili Danilović. Sve ostalo ima. Do tada ne bih ga uzdizao previše (dovoljno je i što sam sebi nabacuje pritisak), a svakako ga ne bih kudio, jer razloga za to nema. Možda i sam bude rasterećeniji ukoliko Bjelica i Jokić isporuče ono što se od njih očekuje. U suprotnom sve oci će biti uprte u njega, a da li će se izboriti sa time, vreme ce pokazati.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...