Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Не видим зашто бисмо избегавали амере, али за таку некву калкулацију они морају бити први у групи са Бразилцима и Грцима са којима играју. Неће им бити нимало лако 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Не видим зашто бисмо избегавали амере, али за таку некву калкулацију они морају бити први у групи са Бразилцима и Грцима са којима играју. Неће им бити нимало лако 

 

biće ameri prvi tamo. mi da dobijemo špance plus koga već i da izdominiramo u četvrt i semis. pa u finalu kako ispadne. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Боги said:

Не видим зашто бисмо избегавали амере, али за таку некву калкулацију они морају бити први у групи са Бразилцима и Грцима са којима играју. Неће им бити нимало лако 

Сада податак да су без Тејтума у другој фази, значи ово добија све на тежини. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko volim ovu reprezentaciju. Koliko sam pizdeo u Dudinom mandatu, bili smo mnogo fini. 2011 i 2013 nam pišaju u usta a mi još i hvala da im kažemo. Sad mi pišamo u usta i još smo bezobrazni. Kakav show of character ovako rano na turniru, ah!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jel ovo kondicioni Denvera pokusava da unisti Jokicu kicmu il neki somborski kabadahija naucio engleski? Kuku i lele kako prevrce gume ko mu ono pokaza...

 

 

Oko Italijana Belineli i Djentile su dva najveca unistivaca ekipe i timskog duha. Promase 10 trojki za redom al uredno sutnu 11-u...

sa jedne noge preko ruke sa 10 metara...

Link to comment
Share on other sites

i da, ja bih bogdana protiv portorika drzao na nekih 15ak minuta.

koliko god selektor govorio za njega da je 'tough rock' i lijepo je da ga ide, mislim da nema potrebe da se trosi u nekim nebitnim minutama kao sto je ovaj kraj protiv italije
i da je moguce da dodje do zamora materijala u kasnijim fazama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...