Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

28 minutes ago, Laki21 said:

 

Bilo bi dobro malo dodira sa realnošću...

Realnost je da Ameri u globalu imaju boje igrače, da je Jokić bolji od svakog njihovog igrača, da su neuigrani i da im igra ni na šta ne liči. Znači da je realnost da ih pobedimo. Ne i otkinemo ali pobedimo to da. Uostalom gospodin Vilijam sa brda zna o tome malo bolje i od tebe i od mene. Zadnji put je kvota bila 1.8 na Amere za osvajanje a 2.8 na nas. Sad opet nešto menjaju pa su skinuli tu listu. https://sports.williamhill.com/betting/en-gb/basketball 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sprivel said:

 


Dosao sam u dodir sa realnoscu kad sam ih gledao juce, do tada nisam komentarisao.

 

 

Ne deluju impresivno, ali proglašavati ih autsajderima a nas favoritima je neopevana budalaština. I ti uopšte ne govorim o njihovom napadu, već odbrani. Kada krenu da pritiskaju od prvog minuta, to neće izgledati kao meč sa Turcima. A imaju mogućnost da taj nivo drže čitavu utakmicu.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Nismo favoriti, ali prvi put nismo ni autsajderi.

Otprilike je onako kako kazu kladionice, mi i oni smo favoriti, ostalih 4-5 reprezentacija preti iz drugog plana. Sacekao bih jos da vidim kako cemo danas izgledati u prvoj ozbiljnoj utakmici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
Ne deluju impresivno, ali proglašavati ih autsajderima a nas favoritima je neopevana budalaština. I ti uopšte ne govorim o njihovom napadu, već odbrani. Kada krenu da pritiskaju od prvog minuta, to neće izgledati kao meč sa Turcima. A imaju mogućnost da taj nivo drže čitavu utakmicu.


Gomila sekundaraca koja o timskoj odbrani ne zna nista. Pa njih je izvesni Korkmaz vozao, nisu znali gde su.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sprivel said:

 


Gomila sekundaraca koja o timskoj odbrani ne zna nista. Pa njih je izvesni Korkmaz vozao, nisu znali gde su.

 

 

pa jebeš ga ako 3 igrača celticsa koja su u rotaciji ne znaju ništa o timskoj odbrani. middleton takođe. mitchell nije neki majstor defanzive ali igra u sistemu koji takođe neguje dobru timsku odbranu. miles turner i brook lopez su u sličnoj situaciji.

 

opet napominjem, treneri su pop i kerr, ne znam ko još; ti ljudi su sve samo nisu naivni i ne sumnjam da će kada dođu tekme na ispadanje pokazati nešto od toga što su uvežbali, bilo za odbranu, bilo za napad. popu ovo izdanje amera može samo da prija, jer nikome od igrača neće pasti na pamet da se nešto kurči i pravi egzibicije, sada kada su definitivno svesni da mogu lako da budu failure squad. 

 

ja bih sačekao još malo sa takvim suverenim procenama. kao što rekoh, lično mislim da ne mogu gore od ovoga.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Nismo favoriti, ali prvi put nismo ni autsajderi.

Otprilike je onako kako kazu kladionice, mi i oni smo favoriti, ostalih 4-5 reprezentacija preti iz drugog plana. Sacekao bih jos da vidim kako cemo danas izgledati u prvoj ozbiljnoj utakmici.

 

Slažem se. Ne treba leteti visoko. Da vidimo danas da li ćemo imati problema.

Delujemo odlično, ali kad dođu eliminacije nikad se ne zna. I mi smo prošli put, kao četvrti u grupi, u eliminacijama odškolovali Grke, Brazilce i Francuze... a delovali smo baš loše pre toga...

Praktično nismo još ni počeli prvenstvo....

Edited by Issey
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

mi na pripremema protiv mnogo boljih protivnika nego do sada na SP nismo bas bili neki world beater-i  (iako smo dobili sve meceve), tako da nije zgoreg malo spustiti ocekivanja i ici iz meca u mec narocito jer ni  mi igramo sa svim igracima u kini. 

 

utamice sa italijom, litvanijom, grckom i francuskom su zavrsene tesnom  razlikom od ne vise od dva poseda, doduse uz izostanke igraca iz startne petorke.

Sve pripremne utakmice Srbije:

Srbija – Finska 95:75
Srbija – Litvanija 72:68
Litvanija – Srbija 91:95
Srbija – Turska 87:72
Italija – Srbija 64:96
Grčka – Srbija 80:85pp
Srbija – Italija 71:65
Srbija – Novi Zeland 88:78
Srbija – Francuska 61:56

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...