Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Just now, Južni said:

A polufinale se ukrštamo sa nekim iz drugog dela šešira. 

 

Da, igramo sa pobednikom četvrtfinala u kojem će se sastati:

 

1. Pobednik grupe L , tj Francuska, Litvanija ili Australija

2. Drugi iz grupe K što je u sutšini pobednik meča Grčka Amerika

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

Da, igramo sa pobednikom četvrtfinala u kojem će se sastati:

 

1. Pobednik grupe L , tj Francuska, Litvanija ili Australija

2. Drugi iz grupe K što je u sutšini pobednik meča Grčka Amerika

Misliš gubitnik 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, realno *w said:

 

Da, igramo sa pobednikom četvrtfinala u kojem će se sastati:

 

1. Pobednik grupe L , tj Francuska, Litvanija ili Australija

2. Drugi iz grupe K što je u sutšini pobednik meča Grčka Amerika

Zezas da je u jednoj grupi Fra, Lit, Aus, a u drugoj Argentina, Rusija, Kina i Poljska?

Kakva nesrazmera u kvalitetu. Celo ovo prvenstvo je puno nelogicnosti sto se tice organizacije.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Zezas da je u jednoj grupi Fra, Lit, Aus, a u drugoj Argentina, Rusija, Kina i Poljska?

Kakva nesrazmera u kvalitetu. Celo ovo prvenstvo je puno nelogicnosti sto se tice organizacije.

 

Da, da, nemašten žreb za braću Kineze samo tako, ali opet će im biti džabe. Realno, mogli su da pobede Poljake i Ruse i igraju 1/4 finale.

Link to comment
Share on other sites

Vaskolika javnost navija za to finale sa Amerima, ali ja zaista ne vidim kako će oni doći do finala. Naročito bez Tatum-a (ima li neki info).

Protiv Turske su imali očajan šuterski dan, fg 37%, a verujem da bi slično bilo i protiv npr Litvanije ili Francuske.

 

Jesmo mi fino naoružani, ali zec je još u šumi.

Link to comment
Share on other sites

cuj bez tatuma, zivi nisu

 

mnogo se potcenjuju ameri. jasno je da mogu da se dobiju u jednoj tekmi, to se znalo i bez ove tekme vs turske ali druga je tema kada krene real deal. ja bih rekao da su tu negde na nivou ekipe iz 2002. ali sa puuno boljim trenerom. ako neko misli da smo lako dobili onomad, sta da kazem

 

isto tako mislim da i mi mozemo da izgubimo u jednoj tekmi od 2x klase slabije ekipe.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Pa i ovo je bio real deal. Da su izgubili ovo morali bi pobediti Grčku za četvrtfinale. Ništa ne znači Popović, njega je pregazilo vreme. Nije uspeo da izbaci Denver u playofu.

 

Sa Tatumom je sve u redu.

 

Jayson Tatum said his ankle is already feeling better. He left arena wearing a shoe and didn’t have a bad limp.

 

Treba sada navijati za Brazil protiv Turske da Grčka ispadne.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je svima jasno da smo glavni favoriti za zlato. Koliko god da su Ameri individualno bolji, i dalje nemaju igru, ovakav sastav je prvi put zaigrao pre mesec dana. Tu nema toliko jakih individualaca u liku Irvinga, Harden, Durenta itd. Gomila igrača koji prvi put igraju po FIBA pravilima, gde se mnogi njih ne snalazi, otuda i toliko šuteva za 3.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, nemanjau5 said:

malo zulja sto je vecina vec upisala pobjedu protiv spanije.

Bilo bi dobro da ih dobijemo, ali nije obavezno. Vaznije je da budemo u najboljoj formi i odmorni od 1/4 finala, nego ko ce da nam dodje za protivnika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...