Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Nema krofni, ne mogu da se skoncetrisem, jer ce prvenstvo sutra. Trebao bih ici kuvat neki pasulj kod prijatelja koji ce peci rakiju. Rekao sam ne pre 11:30 Moram gledati kosarku.

Tako da sad je kosarka na prvom mestu

Edited by slavisa
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, slavisa said:

Ne jebuckam vas. Ozbiljan sam. Znam za akumulativni zamor misica, trenirao sam body building pre jedno 25 godina. Zar ne postoje pripreme , koje bi trebale da pripreme igrace za zavrsnicu, tj pocetak prvenstva? Znaci na pripremama stices kondiciju, ulazis u formu kroz pripremne utakmice, a na prvenstvu treba da si fit, i da odigras . U medjuvremenu , pre i posle utakmica radis relaksacije, ledene kupke, istezanja, krioterapija, masaze,...i naravno bacanja iz svih pozicija. 

 

 

Slave brate, ja kao privatni preduzetnik, sam hronično umoran i neispavan i svako jutro mi je sve teže da ustanem i da idem na posao čoveče dragi...  a kamo li oni profi basketaši koji fizički gule svaki drugi dan kamen uzbrdo i te munje 😄

Link to comment
Share on other sites


 

13 minutes ago, Stondisha said:
 
Ovaj dobri moj Kronose, ovaj...  više opisuje to što jesmo realno [emoji1]

grupa nekih frajera krenula da uzme neko Tozla, Donald Saterlend odvalio u ulozi Braduljice [emoji1]
u_5aeaf372-4700-412e-9905-367dac18109c.jpg

 


Mi u grupi...

 

 

 

 

 



Mi u finalu...

 

 

 

 

 



:default_coffee:

Sent from my SM-N950F using...
 

 

Edited by fancy
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stondisha said:

 

Slave brate, ja kao privatni preduzetnik, sam hronično umoran i neispavan i svako jutro mi je sve teže da ustanem i da idem na posao čoveče dragi...  a kamo li oni profi basketaši koji fizički gule svaki drugi dan kamen uzbrdo i te munje 😄

 

Nije isto tvoj posao i njihov :) nemoj pogresno da me razumes.

Imali su skoro 2 meseca slobodno pre okupljanja za reprezentaciju, svi sem Jokica koji je i najduze igrao.

Kad si ti imao dva meseca godnisnji :) 

Malo se i zezam, nista licno.

Ali igra se svetsko prvenstvo, hoces zlato, bit ces upisan kao neko je je pobedi USA u finalu (ako do njega dodje ), Pa sta ti tu vise treba od same zelje da izigras svaku utakmicu po 30 minuta.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

zato što je sergej tako tvitovao? 

znam da sergej nema nikakav politički interes da izjavi ovako nešto al'opet

 

ps. priznajem sud samo jokićeve majke, jer, SAMO JE  jedna je majka. jokićeva.

 

 

tYYb4it.png

Edited by Stondisha
bold italic i to
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Uzorak za doping kontrolu? :s_d:

 

Dete piše pimeni zadatak na temu:  Samo je jedna majka.

bla bla bla dolazim ja kući i čujem sa sprata neko komešanje... ja tamo ono mama i poštar nameštaju krevet... kaže meni majka donesi čika Peri i meni po pivo ima dole u frižideru dve flaše, ja sidjem, otvorim vidim nema dva nego jedno i kažem: SAMO JE JEDNA MAJKA!!

 

 

e sad ti uklopi ovo da zvuči suvislo kad ga budeš pričao dalje 😄

Edited by Stondisha
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stondisha said:

 

Dete piše pimeni zadatak na temu:  Samo je jedna majka.

bla bla bla dolazim ja kući i čujem sa sprata neko komešanje... ja tamo ono mama i poštar nameštaju krevet... kaže meni majka donesi čika Peri i meni po pivo ima dole u frižideru dve flaše, ja sidjem, otvorim vidim nema dva nego jedno i kažem: SAMO JE JEDNA MAJKA!!

 

 

e sad ti uklopi ovo da zvuči suvislo kad ga budeš pričao dalje 😄

 

Fora mlada kao Pero Kameron. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, NMX said:

Sergej unosi nemir pred početak prvenstva :kece: :classic_dry:

 

 

 

 

Komentari ispod twita su takodje veoma interesantni :classic_biggrin:

 

Meni i dalje vise deluje da je to bila Saletova licna odluka, posto izgleda da je lik vec neko vreme u nekom srBovskom modu, a Kalinic je imao izjave koje bas nisu u tom stilu.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dobar Los Milos said:

 

Ali posto ne zivimo u Severnoj Koreji, Kalina bi mogao da prica o politici sta hoce bez sankcija, ili ipak zivimo u Severnoj Koreji?

 

Pa i prica bez sankcija.

 

Posto nismo u Severnoj Koreji i Djordjevic moze da bira 12 kojih on misli da treba.

Edited by Bek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dobar Los Milos said:

 

Ali posto ne zivimo u Severnoj Koreji, Kalina bi mogao da prica o politici sta hoce bez sankcija, ili ipak zivimo u Severnoj Koreji?

 

 

ŽIVIMO U POLUSEVERNOJ KOREJI, spašava nas jer smo geografski u evropi tu iza ćoška.

I ajmo ovu raspravu o sevenoj koreji da preselimo na:
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...