Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Mičel jeste jebeno čudo...jedan od najbržih i najspretnijih bekova NBA.

Kod španaca je Riki Rubio najveći problem. Namečk'o se momački, igra ležerno i jako pametno. Svuda ga ima i sve radnje radi. On i M. Gasol su trenutno klasa iznad olindranog Fernandesa, Ernangomezova, Klavera...u prodoru ima pokrete Bjelice...''nema potrebe da žurim...znam ovo.''

Peti Mils je u meču sa amerima bio bukvalno ''on fire'' brži od Larkina, a trpa kao Brajant - gde god da primi loptu...više nego dovoljno pažnje je skrenuo na sebe da bi mu opet prošla ovakva partija.

 

Ako može da se bira izbegao bi Grke koji nas sa Slukasom i Kalatesom šiju na poziciji pleja tačno kolika je i razlika u platama.

Uz narajcane Kumbove i Printezisa biće svakom teško da ih prevesla.

 

Ali sa jednim ortodoksnim finalom svetskog prvenstva u košarci uopšte ne bi imao problem.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Jel ziv Lucic? 

 

Živ, kažu! :smiley2:

 

Mada, najiskrenije, nije mi baš najjasnije šta se tu dešava. 

Prvo je rečeno da će verovatno igrati na trećoj utakmici protiv Francuske na ovom turniru, a sad se negde pominje da je upitno i da li će igrati u prvoj grupnoj fazi prvenstva. Videćemo sutra! 

 

Što se prvenstvo više približava, meni se sve više steže želudac što se Vase tiće. Ne želim ni da razmišljam o tome, ali čini mi se da ćemo mnogo često gledati Bogdana na 1, a Vasu na 2 jer on trenutno jednostavno ne može da isprati ni Bogdana, ni Bjelicu, o Jokiću da ne pričam. Mislim da Vasa i Milutinov mogu da budu dobra kombinacija, jer je Milutinov zakucan ispod koša. 
Daj Bože da lupam gluposti !:krstipd4:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam ubedjen da smo epizodu Nedović Nemanja i Nikola Kalinić zatvorili tamo negde krajem maja i početkom Juna... otkud sad krajem Avgusta i početkom septembra da reotvaramo Dan Mrmota, ja nemam pojma, ali bi da isti kolko odma zatvorimo, jer stvarno nemam kad da se bavim brisanjem postova i deljenjem banova na prežvakanu temu.

Jel ok drugari il treba da pojasnim?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...