Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

18 hours ago, Magia said:

 

 


U to ime kupljene karte za polufinale i finale!

pa ako ne udjemo valjda cu uspeti da ih prodam nekom..

 

A znas da hocu da se ubijem sto ne mogu da nadjem karte za polufinale i finale 😞

 

Ljudi, ako imate ikoga ko moze da mi pomogne oko toga, pisite mi.. Imam karte za cetvrtfinale, bicu u Pekingu za vreme polufinala i finala ali karte ne mogu da kupim zbog FIBIne retardirane administracije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ameri odigrali prijateljsku sa australcima na stadionu pred 50.000 gledalaca.

Mičela može zaustaviti samo trener kada ga pozove na klupu. Njemu je nebitno u kojoj petorci igra.

Stiče se utisak da Popović ne želi da mu svi budu Mičel...što naravno ne čudi. 

Tarner iz Pejsersa 14 skokova i dabl-dabl učinak...bez njega su znatno tanji pod košem.

Tatum je otprilike Popov cup of tea. Nesebičan i brz u tranziciji, poslušan u odbrani.

Pored brzine, usa bekovi su svi do jednog za australce hodajući mismeč... 

bez problema probijaju prvu liniju i ako centar nije izgradio poziciju dižu se sa poludistance i ne maše...

ako odigraš jaču odbranu...ne maše ni penale...eboih otac.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Gudura said:

Mali off topic - jel zna neko koji su konji u Jokicevom vlasnistvu? Jesu to kasaci? Interesuje me cisto sa sportske strane, jer sam do skoro, a mozda i opet budem, imao u vlasnistvu kasace, pa da znam ko bi mogao da mi bude konkurencija?😁 Inace, sto se konja tice, ga potpuno razumem, taj sport ti jako lako udje pod kozu, iako je kod nas potpuno neisplativ, ali kao i sa vecinom stvari koje volimo u zivotu, who cares...😎

Iskljucivo drzi kasacka grla.

Prvo koje je kupio se zove Dream Catcher i po njemu mu i cela stala nosi ime.
Tu su onda dve francuske kobile Margureite i Estrella de Lune,pa Sanrio,onda mlada kobila Donira Ferm i na kraju poslednja akvizicija, grlo iz Holandije Harley D' Energy sa kojim je imao dosta zdravstvenih problema.

Eto,to mu je stala.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Iskljucivo drzi kasacka grla.

Prvo koje je kupio se zove Dream Catcher i po njemu mu i cela stala nosi ime.
Tu su onda dve francuske kobile Margureite i Estrella de Lune,pa Sanrio,onda mlada kobila Donira Ferm i na kraju poslednja akvizicija, grlo iz Holandije Harley D' Energy sa kojim je imao dosta zdravstvenih problema.

Eto,to mu je stala.

Ti bolje poznajes njegovu stalu nego ja "moje" iz osnovne..

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Iskljucivo drzi kasacka grla.

Prvo koje je kupio se zove Dream Catcher i po njemu mu i cela stala nosi ime.
Tu su onda dve francuske kobile Margureite i Estrella de Lune,pa Sanrio,onda mlada kobila Donira Ferm i na kraju poslednja akvizicija, grlo iz Holandije Harley D' Energy sa kojim je imao dosta zdravstvenih problema.

Eto,to mu je stala.

Hvala druze, znam dosta ovih grla, a Sanrio je iz stale gde smo i mi kupovali i drzali konje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

Gudura pisa po sirotinji 🙂

Ma moze konj da se kupibza relativno sitne pare kod nas....e sad drzanje trkackog konja kod nas je potpuno neisplativo jer kosta 350€ mesecno minimum sa svim troskovima, a toliko ne moze da zaradi da jednom mesecno dobije trku...to je kod nas sirotinjska zabava, i uglavnom se gube pare, zato smo i batalili.Imao sam konja koji je dobio kasacki derbi, pobedjivao u svim klasnim trkama, pa i u Budimpesti, a  nije sebe isplatio sa izdrzavanjem do kraja karijere.Jokicu to naravno nista ne znaci, ali nama je bio balast, zato smo i prestali, pored sve ljubavi prema tom sportu....sorry svima ako sam smorio sa ovim off topicom😉

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Neka se ispostuje Jokara ovde po pitanju konja.

Svi da naucimo imena i godiste njegovih konja a mozda i topitj poseban da se otvori. 

Idemo afirmativno maks, ljubav prema konjima taj rad. 

 

Da vidi koliko mi srbi imamo te razvijene socijalne vestine i da smo majstori za small talk za titranje jajca. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...