Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

Za Janisa očekujem da ga većina trenera u Kini stavi na čelindž sa ravnim blokom tri igrača tu iznad posta...

naravno retki mogu da ponude difens kakav su isporučili Bogdan-Milutinov-Bjelica...to je baš efikasno izgledalo...tablu da nam izlomi načisto.

Istovremeno se nadam da će neko usput naći dovoljno efikasan lek i za ovog ispod...:86::default_2guns:

...ili Bože zdravlja sačekaju finale i Saletovo pojašnjenje : '' ...eto, čemu taj Bobi ? ''.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Mali off topic - jel zna neko koji su konji u Jokicevom vlasnistvu? Jesu to kasaci? Interesuje me cisto sa sportske strane, jer sam do skoro, a mozda i opet budem, imao u vlasnistvu kasace, pa da znam ko bi mogao da mi bude konkurencija?😁 Inace, sto se konja tice, ga potpuno razumem, taj sport ti jako lako udje pod kozu, iako je kod nas potpuno neisplativ, ali kao i sa vecinom stvari koje volimo u zivotu, who cares...😎

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ne smem ni da zamisljam kako ce da izgleda pokusaj trejda znajuci kako u fantaziju trejdujes:lol_2:

 

hahaha jos su me sad u Africi crnci ucili tehnikama cenjkanja :18:

 

1 hour ago, Shonewizard said:

 

:Hail:

 

Je li tajna cijena karata? 🙂


Nije, sto bi bilo :) 
poslednji mec u drugoj grupi  je 70 evra, cetvrtfinale 100, polufinale 100 i finale 160. Pricam naravno o najgorim mestima za sve meceve ( mozda ne za cetvrtfinale), kojih nazalost nije bilo za finale.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...