Jump to content

Kosarkaska reprezentacija Srbije


Mile1

Recommended Posts

11 minutes ago, Død said:

Dve bronzane medalje. 

 

moja žena je zlatna fyi. tako da imam bronzu i tozla za jedno takmičenje u aprilu 2003e. al sam realno gradio taj sastav par godina ranije i imao uspeha tu & tamo kasnije (:

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Beonegro

Nisam rekao nigde da smo "stari", nego da nismo mlada ekipa. Diskusija se ionako povela oko povreda koje kroje sastav, da nam je u sastavu dosta iskusnijih igraca koji su podlozni povredama, neki vuku i hronicne povrede. Pomoglo bi nam da smo imali na sirem spisku Dangubu, Marinkovica, Lazica ili nekog od gomilu slicnih bekova koji se ne bi bunili da izvise a u svakom slucaju bi bili spremni da uskoce umesto jednog visokog. Prezvakana prica u sustini.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

@Beonegro

Nisam rekao nigde da smo "stari", nego da nismo mlada ekipa. Diskusija se ionako povela oko povreda koje kroje sastav, da nam je u sastavu dosta iskusnijih igraca koji su podlozni povredama, neki vuku i hronicne povrede. Pomoglo bi nam da smo imali na sirem spisku Dangubu, Marinkovica, Lazica ili nekog od gomilu slicnih bekova koji se ne bi bunili da izvise a u svakom slucaju bi bili spremni da uskoce. Prezvakana prica u sustini.

 

mlađi smo od svih evropskih contendera a i od ostatka sveta osim amera 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Cavani said:

@Beonegro

Nisam rekao nigde da smo "stari", nego da nismo mlada ekipa. Diskusija se ionako povela oko povreda koje kroje sastav, da nam je u sastavu dosta iskusnijih igraca koji su podlozni povredama, neki vuku i hronicne povrede. Pomoglo bi nam da smo imali na sirem spisku Dangubu, Marinkovica, Lazica ili nekog od gomilu slicnih bekova koji se ne bi bunili da izvise a u svakom slucaju bi bili spremni da uskoce umesto jednog visokog. Prezvakana prica u sustini.

Poenta je da mi u sustinu mozemo da budemo mirni do OI 2024.godine u onoj meri koliko se moze biti miran i koliko se mogu predvideti neke stvari pet godina unapred. Ali tesko da mozemo zamisliti bolju situaciju od ove, vec je sve skoro pa poslozeno i za naredne godine.

 

Jokic, Gudura, Milutinov, Micic...ce i dalje imati manje od 30 na OI 2024. ili tacno 30. Od Bogdana svi ocekujemo da i tada bude naspanovan kao sada, a znajuci ga, i hoce.

 

A sada razmisljati dalje od toga je besmisleno. Ko bi mogao da predvidi kakav ce Jokic biti igrac pre pet godina? Nama na EP 2025. moze da bude lider neko ko je sada klinac od 14 godina i niko ni ne zna za njega.

 

Sto se tice Dangubica, Marinkovica i slicnih, meni je na neki nacin i drago sto ih nema. Ja mogu da istrpim Simona, Radulju i Bircu jos jedno prvenstvo, iskusni su i deo tog sistema duzi niz godina. Simon mi je recimo svakako i dalje ispred Dangube za tu ulogu od par minuta koja se trazi.

 

Vec od naredne godine i OI ocekujem napokon jedan drim tim i da zavrsimo sa tim polovnjacima. Imamo Jovica, Micica, mozda i Tea, Bogdana, Guduru, Gagija, Nedovica, Kalinica, Lucica, Bjelicu, Jokica, Bobija, Milutinova... Neko ce biti povredjen, neko se mozda ne odazove, nekog mozda Sale ne pozove, ali nadam se da je stvarno red da tu uskoci neko mladji, ali neko zaista ko se dokaze, a ne Vanja Marinkovic, Dangubic, Zagorac i slicni. 

 

Ja verujem u Miskovica i dalje i mislim da ce ovo biti njegova sezona, treba videti sta ce biti i sa tim Smailagicem, Nakic se ceka takodje itd.

 

Kapiram ja sta ti hoces da kazes, ali ajde da ne prizivamo vise nesrecu. Cetiri beka su tu, bice dovoljno, ja verujem. Birca je tu kao druga cetvorka, kao da bi tu sad Simanic bio nekakav ne znam kakav napredak u ovom trenutku, Simon je tu kao rezervna trojka, po meni bolje resenje od Dangube, Zagorca... Ok, jedan bek fali, ali samo u slucaju neke povrede, a kazem, daj da ni ne razmisljamo o tome. A i bas bi se u pm usrecili da ubacimo Vanju Marinkovica umesto Raduljice, to bi nam bas pomoglo protiv najjacih.

Edited by Bek
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Boujee said:

Haha pobeda

image.jpg

 

Verujem da je ova slika i kad "brat Kinez", koji je drzi, skroz podigne ruke i dalje Bobiju do kolena 🙂

 

Edit: eeee, jos kad bi vi znali sta pise na slikama 🙂

Edited by Duh koji lebdi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

moja žena je zlatna fyi

A dobro, svi mi volimo ispred prodavnice koje pivo.

1 hour ago, uini said:

tako da imam bronzu i tozla za jedno takmičenje u aprilu 2003e.

Dakle, ozenio si se i napio ispred prodavnice?

Solidna ideja za svadbu, sad cu to da predocim devojci.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...